במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

שחזור מפתחות לאופנוע

שחזור מפתחות לאופנוע בפריסה ארצית

שחזר מפתח לאופנוע זה לא כזה סיפור גדול.. המפתח של האופנוע אבד? נגנב? או אפילו נעלם מאיזה שהיא סיבה? זה לא סוף העולם! חברת מעולים במנעולים תשמח לסייע לכם ולשחזר את המפתח המקורי ברמה המקצועית והטובה ביותר, יחד עם שירות מנצח ואכפתי. שחזור מפתחות לאופנוע מתבצעות בדומה לשחזור מפתחות לרכבים אישיים, ונעשית ע"י גורם מוסמך ומקצועי. שחזור מפתחות היא לא סיפור, ניתן להיעזר בשירותים המקצועיים לפתירת הבעיה. כיום, בעת הביקור של המנעולן, תקבלו חלופה צדדית עד לשחזור או תיקון המפתח הסופי, זאת יאפשר לכם לחזור לפעילות תקינה ורצופה בחיי היומיום שלכם.

שחזור מפתח לאופנוע

מה קורה אם אבד מפתח לאופנוע

הרבה מאוד תושבים ואנשים במדינת ישראל שוכחים או מאבדים את המפתח, וזו עובדה. סיבה נוספת שיכולה להיגרם היא איבוד של המפתח במקום ציבורי, וכתוצאה גנבה ושימוש לא מורשה ברכב שלנו. במקרים כאלה, כדאי לטפל בבעיה ביסודיות וכמה שיותר מהר. אז מהם התרחישים האפשריים שיכולים לגרום עכב איבוד המפתח, אי מציאה שלו, ואפילו גנבה? הנה כמה אפשרויות:

  1. גנבה של הרכב האישי – במקרים שבהם אבד לנו המפתח, וכתוצאה מכך הגיע לידיו של אדם חיצוני, לא מוכר לנו או ידוע, ברוב המקרים הרכב האישי (לא חל על רכבי 2020) והיקר שלנו עשוי להיגנב.
  2. שימוש לא מורשה ברכב ממקור לא ידוע – במקרים שבהם נאבד לנו המפתח, במקרה הפחות גרוע, הרכב שלנו עשוי להיות משומש ממקור לא ידוע, וכתוצאה מכך יכול להיווצר מצב של גניבת חפצים וציוד מפנים הרכב שלנו. בנוסף, הרכב שלנו עשוי להימכר ע"י מקור חיצוני, ואפילו להגיע לשטחים. בקיצור, שימוש לא מורשה ברכב ממקור צד שלישי.
  3. אי יכולת להשתמש ברכב ולהגיע למקומות דחופים – הרגע הזה, המעצבן מאוד, שאנחנו צריכים ללכת לעבודה, או לסידורים דחופים יותר, והמפתח לא נמצא בשום פינה. במקרים כאלה, במקרים של איבוד המפתח, אנחנו עשויים להיכנס ללחץ, לאיחורים לעבודה, לבתי החולים הדחופים, ואפילו לסידורים אישיים. בקיצור, כאשר המפתח נאבד, שום דבר טוב לא יצא מזה. אי היכולת להשתמש ברכב הוא מקרה מאוד מבאס ולא נעים. במקרים כאלה, תצטרכו את שירותיו של מנעולן בדחיפות.

אלה הם המקרים אשר עשויים להתרחש ב- 30% מהמצבים כאשר המפתח שלנו אבד או נגנב. דווקא במקרים כאלה, כדאי לשמור מפתח חלופי, או לצלצל בדחיפות למנעולן מורשה או ליבואנית הרכב. במקרים כאלה, כאשר אין כל זכר למפתח, כדאי להיוועץ עם מומחה, ולהגיב במהירות.

מחירון שחזור מפתחות לאופנוע – כמה זה באמת עולה

שחזור מפתחות לאופנוע (ללא המפתח הפיזי) נעשית בצורה ממוחשבת וע"פ נתוני הרכב המלאים. במעולים במנעולים, מתחייבים לשחזור ושכפולי מפתחות של כל סוגי האופנועים והקטנועים – חדשים וישנים כאחד. יחד אם זאת, אתם מקבלים שירות אדיב ומקצועי מהמנעולנים המוכשרים שלנו, וכל זה עד לביתכם. בפסקה זו, תדעו באופן משוער ויחסי כמה כל הסיפור יעלה לכם. בעקבות זאת, הנה מחירון משוער לשחזור מפתחות:

סוג השירות מחיר משוער לצרכנים
מחיר עבור שחזור מפתחות לאופנוע באופן כללי החל מ- 200 ₪
המחיר עבור שכפול מפתח / שחזור מפתח לקטנוע סאן יאנג החל מ- 170 ₪ 
קריאת שירות + ייעוץ של מנעולן עד הבית החל מ- 250 ₪
שחזור מפתח לאופנוע הונדה החל מ- 200 ₪
שחזור מפתח לאופנוע קימקו  החל מ- 180 ₪
מחיר עבור שעת עבודה של מנעולן אצל הלקוח החל מ- 150 ₪


*המחירים משוערים וניתנים לשינוי והערכה מחודשת בכל עת, וזאת בהתאם לתנאי התקנון של האתר.

שחזור מפתח לקטנוע – איזה סוגים קיימים

במדינת ישראל קיימים קטנועים במגוון דגמים וצורות, חלקם טובים יותר וחלקם פחות. חברת מעולים במנעולים מעניקה שירותי מנעולן גם לקטנועים, הכוללים שכפול ו\או שחזור מפתח לקטנוע בצורה מקצועית ואיכותית, השירות כולל יחס אישי והגון, אחריות על העבודה, ומחירים מצוינים לצרכן. שחזור מפתח לקטנוע נעשה ע"י היבואנית או ע"י מנעולנים שהוסמכו למסגרת העבודה. בפסקה זו, נספר לכם על סוגי הקטנועים הקיימים, ובהם ניתן לשחזר או לשכפל את המפתח במאה האחוזים. הנה 3 סוגים נפוצים בישראל:

  1. קטנוע סאן יאנג – סאן יאנג היא חברה שמתמחה בייצור קטנועים איכותיים, אופנועים, וגם טרקטורונים מובילים בישראל. היבואן הרשמי של סאן יאנג נמצא בארץ, ומספק את הקטנועים האיכותיים ביותר שניתן למצוא. בין הקטנועים הנפוצים ביותר, ניתן למצוא את סאן יאנג 125 סמ"ק במקום הראשון. ללא צל של ספק, שחזור מפתח לקטנוע סאן יאנג אפשרית ומבוצעת ע"י חברת מעולים במנעולים, עם אחריות על העבודה, ושירות מקיף.
  2. קטנוע הונדה – חברת הונדה מעניקה ומספקת לצרכנים מגוון רחב ועצום של קטנועים איכותיים. בין הקטנועים הנפוצים שיצא לנו להתעסק איתם הם: קטנוע הונדה 125 סמ"ק של SH Mood, וקטנוע נוסף של הונדה בדגם NC750X. בעיקרון, חברת מעולים במנעולים מספקת שחזור מפתחות לכל סוגי הקטנועים של חברת הונדה, בדגש רב על שני המותגים הנפוצים הללו.
  3. קטנוע קימקו – הקטנועים של קימקו נחשבים כיעילים, הוכיחו את עצמם רבות, ובעלי עיצוב יפה. ישנם הרבה מאוד סוגים של קטנועי קימקו, הבולטים ביותר הם: קטנוע קימקו 125 סמ"ק בדגם Xtown. הקטנוע השני גם מצוין ונחשב כנפוץ מאוד, הוא נקרא קימקו AK550 שמעוצב ברמה אחרת לגמרי. אנחנו, חברת מעולים במנעולים, מספקת שירותי שחזור מפתחות לכל סוגי הקטנועים של קימקו, בדגש רב וצמוד על שני הדגמים הללו.

 

אלה הם שלושת היצרנים של הקטנועים המובילים ביותר בישראל, כאלה שאנחנו עובדים איתם ברציפות. באופן כללי, חברת מעולים במנעולים, מעניקה שירותי שחזור ושכפול של כל סוגי המפתחות – לקטנועים ולאופנועים. נשמח לספק לכם שירות עד בית הלקוח, במהירות האפשרית, וביחס אישי ומהמם. לצידכם תמיד, חברת מעולים במנעולים, ליצירת קשר בקרו בעמוד צור קשר, או התקשרו עכשיו 055-9705-874.