במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

מנעול תליה

מה זה מנעול תליה? 

אם אתם מחפשים היום את המנעול המושלם עבורכם, כדאי יהיה להגדיר תחילה את מטרתו ואת השאלה איפה אתם עומדים לשלב אותו. אחד מסוגי המנעולים הכי נפוצים שיש הוא כמובן מנעול תליה, וכדאי לדעת שכאשר מדברים על מנעולי תליה מדברים על מספר שונים של מנעולים והם: 

  • מנעולי תליה פליז – מתאים בעיקר לארוניות, מזוודות, שרשראות שערים, אופניים ועוד. בדרך כלל גדול המנעולים האלה ינוע בין 6 ס"מ ל 60 ס"מ, כלומר, הם יחסית קטנים. מנעולים כאלה עשויים משילוב בין נחושת ואבץ והם חזקים ביותר. 
  • מנעולי תליה רתק – מדובר על מנעולים שמתאימים יותר לעשרים, מחסנים או שרשראות מאסיביות. מנעולים אלה מורכבים משני חלקים שונים והם: גוף המנעול + אנקול בצורת U. 

בנוסף, כאשר מדברים על מנעולי תליה מדברים גם על האפשרות לבחור במנעול תליה שיש לו קומבינציית מספרים וזאת על מנת להגביר את הבטיחות וגם לחסוך לנו את הצורך להשתמש במפתח. 

תקלות במנעולי תליה 

כפי שקורה לגבי הרבה סוגים אחרים של מנעולים, גם כאשר מדברים על מנעולי תליה מאוד אמינים וטובים, עלולות להיות בהם תקלות שונות. התקלה יכולה להיות שפשוט איבדנו את המפתח, שהמפתח נשבר בצילינדר או כל דבר אחר. לכן, על מנת שנוכל להתמודד בצורה הטובה ביותר עם העניין, אנחנו צריכים תחילה לאפיין את סוג הבעיה. מדוע המנעול נתקע ועל איזה סוג של תקלה אנחנו מדברים? רק אחרי שנדע לאפיין את הדברים נוכל להחליט כיצד להתמודד עם המצב. 

פריצת מנעול תליה 

זה לא משנה אם אתם צריכים לפרוץ מנעל תליה מספרים צבעוני או שמדובר על מנעולי תליה אחרים, פשוטים ופחות מעוצבים. מה שבטוח זה שגם במקרה של פריצת מנעולי תליה, לרוב לא כדאי יהיה לעשות את זה לבד. באופן כללי זה נכון שאתם יכולים להגיע עם פטיש גדול כדי לנסות לפרוץ את המנעול, אך במקרה כזה מה שתעשו למעשה יהיה לנסות ולשבור את המנעול כדי להצליח לפרוץ אותו. זה טוב ויפה אם מדברים על מנעול קטן של מזוודה או אופניים, אך מה קורה אם מדובר על מנעולי תליה גדולים של שערים? במקרה כזה אנחנו מאוד ממליצים לכם לפנות אל מנעולן, כי רק איש מקצוע כזה יוכל לבצע עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר. כאשר מנעול מגיע למקום עם הציוד המתאים ועם הידע שהוא צבר לאורך השנים, תוכלו להיות בטוחים שפריצת המנעול תתבצע על הצד הטוב ביותר ובצורה כמה שיותר מהירה.