במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

פורץ רכבים בתל אביב

פורץ רכבים בתל אביב

פורץ רכבים בתל אביב זמין בעיקר בעיר תל אביב ובסביבה: יפו למשל. פורץ רכבים מספק שירותי פריצה לתושבי תל אביב והסביבה ובצורה המקצועית והטובה ביותר. בין השירותים שניתן למצוא אצל פורץ רכבים, תוכלו למצוא: פריצת רכבים, סיוע והצלה במקרים דחופים, קידוד של השלט החכם, החלפה ותיקון סוויץ', ועוד. תפקידו העיקרי והמוביל של פורץ רכבים הוא לסייע לכם בזמני האמת, בזמנים שהרכב נעול. לרוב, פורץ רכבים בתל אביב מגיע כמעט לכל האזורים בדקות בודדות בלבד, ומסייע לכם בשלל מקרים.

✔️ פורץ מכוניות בתל אביב והסביבה
כולל אישור משטרת ישראל!

✔️ פריצת כל סוגי הרכבים בת"א עם אחריות ללא נזק לרכב!
לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-9705-874

פורץ רכבים בתל אביב

מנעולן רכבים בתל אביב – מתי נצטרך אחד כזה

מנעולן רכבים בתל אביב הוא איש ההצלה היחידי שלכם במקרים שבהם נתקענו מחוץ לרכב, במקרים שבהם הילדים נתקעו, או במקרים שהמפתחות היקרות שלנו נאבדו או נמצאים בתוך הרכב. במקרים האלה, מנעולן רכבים בתל אביב הוא האדם היחיד שאליו נפנה, והוא האדם היחיד שעליו נוכל לסמוך. בעת הבחירה, שימו לב לדגשים לבחירת מנעולן בתל אביב: המלצות מלקוחות, ניסיון ומקצועיות בתחום, הגעה מהירה למקום. אז מתי נצטרך מנעולן רכב בתל אביב? באיזה מקרים נצטרך אחד כזה? הנה כמה תרחישים:

  1. כאשר הרכב ננעל ולא נפתח – ישנם המון תרחישים שיכולים לקרות לנו, אחד מהתרחישים הבולטים הוא כאשר הרכב ננעל ולא נפתח בשנית. במקרים אלה, נצטרך את עזרתו של מנעולן רכבים בתל אביב.
  2. כאשר הילדים נמצאים בתוך הרכב – במקרים הגרועים ביותר, בתרחיש הגרוע מכל, כאשר הילדים נשארו ברכב, נשכחו, או שהדלת נסגרה עליהם, נצטרך את עזרתו של מנעולן באופן הדחוף ביותר. במקרים שבהם הילדים ננעלו בתוך הרכב, נצטרך להגיב בצורה המהירה ביותר, ולהתקשר למנעולן שנמצא כמה שיותר קרוב אלינו.
  3. במקרים שאבד או נגנב לנו המפתח של הרכב – בתרחישים הלא כל כך נעימים, כאשר המפתח אבד או נגנב, נצטרך את עזרתו של מנעולן רכבים בתל אביב לשני מקרים: הראשון, לפרוץ את הרכב ולהחזיר את השליטה. השני, לקודד ולשחזר לנו מפתח חדש לרכב. במקרים של איבוד או גנבה של המפתח, האיש היחיד שנוכל לסמוך עליו הוא מנעולן רכבים בתל אביב.

החשיבות במנעולן רכבים בתל אביב היא גדולה, מנעולן רכבים מגיע עם מקצוענות וידע של שנים, ועוזר לנו לצאת מהבוץ בהרבה מאוד מקרים, חלקם דחופים יותר, וחלקם פחות. תיקון בעיות ותקלות באופן עצמי יכול לגרום יותר נזק מאשר תועלת, ולכן כדאי להיוועץ עם מנעולן רכבים מקצועי.

כמה עולה פריצת רכב בת"א יפו והסביבה

פריצת רכב בת"א יפו והסביבה נעשית ע"י מנעולנים מקצועיים שלמדו קורס מנעולן במשך שנים. פריצת רכב בת"א נעשית באמצעות שיטות מקובלות, שיטות כשרות, וללא נזק לציוד ולרכב. קבלת ההחלטה על תיקון עצמי יכולה לגרום לנזק רב, הן לכיס הכלכלי שלנו, והן לרכב. קבלת ההחלטה הטובה ביותר היא לפנות לפורץ רכבים בתל אביב, ולהתייעץ איתו בטיפול הנכון ביותר. אז כמה עולה פריצת רכב בת"א יפו והסביבה? לפניכם טבלה משוערת לפי מיקום:

סוג השירות או העבודה מחירים משוערים בלבד
כמה עולה להזמין פורץ רכבים בתל אביב החל מ- 250 ₪
מחיר עבור פורץ רכבים בתל אביב 24 שעות ביממה (לא בשעות הפעילות) החל מ- 270 ₪
תיקון סוויץ' לרכב בת"א החל מ- 240 ₪
שכפול מפתחות לרכבים בתל אביב החל מ- 220 ₪
שחזור מפתחות לרכב או לאופנוע החל מ- 200 ₪


*המחירים עבור פריצת רכב בת"א והסביבה משתנים לפי סוג הרכב, וניתנים לשינוי בהתאם לתנאי התקנון.

כמה זמן לוקח לנו להגיע אליכם – מעולים במנעולים

מנעולן רכב ופורץ רכבים מקצועי מגיע לבתי הלקוחות עד חצי שעה לאחר פתיחת פניית קריאת השירות. זהו הזמן היחסי והממוצע שפורצי רכבים מתחייבים אליהם. ומהצד השני, ברוב המוחלט של המקרים, פורצי הרכבים יגיעו עד אליכם בתוך דקות בודדות בלבד, וזאת בהתאם לחומרת המקרה והמצב. מעולים במנעולים, מתחייבת להגיע למקום האירוע עד 15 דקות מהסכמת הלקוח לקריאת השירות בשיחת הטלפון. מעולים במנעולים, מתחייבת לספק את השירות הטוב ביותר, בהתאם לפרמטרים ולהנחיות השימוש, עם מקצועיות רבה, ללא נזקים ושברים, ובמהירות הגבוהה ככל הניתן. 

נתקעתם עם הרכב? צריכים סיוע מיידי? התקשרו עוד היום – 055-9705-874.