במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

מנעולן בפרדס חנה – כרכור

מנעולן בפרדס חנה כרכור והסביבה 24 שעות

מחפשים מנעולן בפרדס חנה והסביבה? אנחנו מספקים שירות של מנעולנים מקצועיים בכל האזור וגם עבורכם תושבי כרכור
הבחירה במנעולן מוסמך מאפשרת לכם לקבל שירות מקצועי וזמינות לביצוע פריצת מנעולים בפרדס חנה תוך דקות ספורות של הגעה לבית או לעסק של הלקוח.

✔️  הזמינו מנעולן באזור פרדס חנה כרכור עם 20 שנות ניסיון!
✔️ מחיר הכי משתלם באזור פרדס חנה והסביבה
✔️ הזמנת שירותי פריצת מנעולים עם מחיר מ-120 ש"ח
כולל אישור משטרת ישראל!
✔️
אפשרות הגעה עד אליכם תוך עד 20 דקות בלבד!

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-9705-874

מנעולן בפרדס חנה

פורץ מנעולים בפרדס חנה כרכור שמגיע במהירות

מדוע בכלל זקוקים למנעולן בפרדס חנה? תושבי פרדס חנה כרכור והסביבה, אתם וודאי מכירים את הרגע הזה, שכחתם את המפתח ספייר בתוך הבית ואבד לכם המפתח, אין דרך להיכנס הביתה חוץ מאשר להזמין מנעולן, אנחנו מספקים שירותי מנעולנים עם זמינות של עד 20 דקות הגעה עד אליכם, עם אפשרות לפרוץ את דלת הבית או כל מקום אחר תוך דקות ספורות ועם מחירים נוחים, חשוב לנו לתת לכם תושבי פרדס חנה מעבר למחיר גם שירות נוח, אנחנו נמצאים בפרדס חנה ונשמח גם לענות לכל שאלה שיש לכם כך שנוכל תמיד לסייע לכם ללא התחייבות.

מנעולן שזמין 24 שעות 7 ימים בשבוע עבורכם

אנחנו מבינים את הצורך שלכם בזמינות של מנעולן שעובד כל השבוע וכל השנה, זה יכול לקרות בכל יום, אפילו בערב חג, או בחגיגות יום ההולדת של הבת שנמצאת דווקא ביום שבת,עבורכם תושבי פרדס חנה כרכור השירות שלנו חשוב כיוון שאנחנו נגיע אליכם במהירות הבזק, עד 20 דקות ואנחנו אצלכם בפתח הדלת כיוון שאנחנו מתגוררים בפרדס חנה, ניתן לשער שהזמנת מנעולן תעלה ביוקר, אבל עלות ביקור שלנו היא רק 200 ש"ח ובמידת והצלחנו לפתור את הבעיה מבלי להשתמש בחלקים או החלפה של צילינדר או מנעול כולשהו אז המחיר ישאר כך.

פריצת דלתות טרוקות בפרדס חנה

למי זה לא קרה, יצאתם מהבית למכולת או לסופר חזרתם, והופ.. הבית ננעל עליכם, אין לכם מפתח ספייר ואתם חייבים לשים את מוצרי החלב במקרר או את הקניות בבית, אנחנו מבינים את הצורך בזמינות ולכן נגיע אליכם במהירות, מעבר לכך נוכל לפרוץ את הדלת מבלי לעשות לה נזק, ניתן לחשוב שמדובר בפעולה מורכבת אבל יש מגוון דרכים לפריצת דלתות טרוקות ואחת הדרכים היא באמצעות בקבוק פלסטיק של ליטר וחצי ללא חריטות עליו, לדוגמא בקבוק קולה ריק, חתכו את הבקבוק או שתוכלו לצפות במגוון סרטוני יוטיוב כיצד לעשות זאת, בעיקרון זה מאוד פשוט ונוכל לבצע לכם גם הדרכה טלפונית בנושא – עבור תושבי פרדס חנה והסביבה ההדרכה היא ללא תשלום, רק כאשר נגיע אליכם במידה ולא תצליחו לפרוץ את הדלת נגבה תשלום עבור שירותי הפריצה.

שירותי פריצת מנעולים בפרדס חנה

מחירי מנעולן בעמק חפר והסביבה

סוג השירות מחיר משוער
הזמנת שירותי מנעולן בפרדס חנה – עלות ביקור בלבד, שירות גם עבור תושבי תלמי אלעזר, גן שמואל, וכל הישובים בסביבה החל מ-200 ש"ח
כמה עולה להחליף מנעול לדלת? משתנה לפי סוג הדלת החל מ-250 ש"ח
החלפת צילינדר בפרדס חנה החל מ-300 ש"ח
פריצת רכבים בפרדס חנה החל מ-350 ש"ח
התקנת ידית בהלה החל מ-700 ש"ח
שחזור קודן לרכב החל מ-500 ש"ח
תיקון צירים לכל סוגי הדלתות כולל רב בריח החל מ-220 ש"ח
פריצת כספות החל מ-300 ש"ח
התקנת ידיות לדלתות פלדה החל מ-230 ש"ח
פריצת מנעול מסוג מנעול כספת החל מ-250 ש"ח
תיקון מנגנון לדלת החל מ-20 ש"ח
שכפול מפתחות פרדס חנה החל מ-20 ש"ח

הזמנת מנעולן בפרדס חנה – לסיכום

חשוב להבין שמנעולן זהו שירות חובה עבור אנשים במקרי חירום, אנחנו בחברת מעולים במנעולים מבינים את הצורך שלכם בפתיחת הדלת או בהחלפת מנעול, ולכן אנחנו זמינים עבורכם תמיד, במידה ואנחנו לא יכולים להגיע נמליץ לכם על מכר שלנו שכן יכול להגיע ולתת לכם שירות במהירות ועם איכות שיש רק בצוות שלנו, לעוד פרטים, הצעת מחיר נשמח לעמוד לשירותכם גם לייעוץ ללא תשלום בטלפון  055-970-5874