במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

תיקון דלתות

צרו קשר

תוכן עניינים

תיקון דלתות תחת חברה מקצועית

בעידן המתקדם של היום, אנחנו נתקלים בעשרות דלתות פנים חכמות, החומרים שמהם הם עשויים מאוד חזקים, עמידים במקרים נפוצים, ומחזיקים למשך זמן רב. החומרים הנפוצים ביותר שנמצאים בדלתות פנים הם: עץ סיבית ועץ מלא, פלדה, וחומרים נוספים שמתאימים לשלל מקומות כניסה, וכן גם במקומות אינטימיים כמו השירותים והאמבטיה. מעת לעת, אנחנו צריכים לתחזק ואף לתקן את הדלתות.

✔️ הזמנת שירותי תיקון דלת מחיר החל מ-150 ש"ח
✔️ מטפלים בכל סוגי הדלתות

כולל אישור משטרת ישראל!
✔️ הגעה עד בית הלקוח – עד 20 דקות בלבד
לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-9705-874

תיקון דלתות

מתי תצטרכו לבצע תיקון לדלת

דלתות פנים הופכות את העיצוב הביתי ליפה הרבה יותר, מדובר במוצר נרכש שמעניק חום ואלגנטיות לבית. כל אחד, באיזה שהוא שלב, נתקל באכזבה מצד הדלת – לפעמים היא אינה נסגרת, ולפעמים מתעוררות תקלות נפוצות. בשלב זה, נצטרך להביא בעל מקצוע לשם תיקון הדלת. רגע לפני, בואו נדבר על התרחישים שיכולים להתרחש ולהעיד שאנחנו חייבים לבצע תיקון לדלת. הנה כמה תרחישים נפוצים מאוד:

  1. הדלת לא נסגרת – כאשר הדלת לא נסגרת, זה ממש מבאס. ישנם שלל סיבות שיכולות למנוע מהדלת להיסגר כראוי: החל מצירים, מנוע הדלת (אם מדובר בדלת חשמלית), הריצוף שפוגע בעץ, ואפילו הצילינדר ולשונית הפתיחה והסגירה. לרוב, בבתים ישראלים, התקלה הכי נפוצה היא לשונית שאינה נסגרת. הטיפול הראשוני שאתם יכולים לעשות הוא פשוט – לשמן את הצירים, את המנוע, ובמיוחד את הצילינדר והלשונית. במידה והתקלה עדיין קיימת, הברירה היחידה היא לתקן את הדלת ולפתוח קריאת שירות אצל בעלי המקצוע המומלצים.
  2. הרבה פעמים אנחנו ננעלים מחוץ לבית – ישנם שלל סיבות נפוצות אשר יגרמו לנו להישאר מחוץ לבית, נעולים, ולא מאושרים מזה. חלק מהסיבות הם: דלת נטרקת, מנעול חכם, המפתח נשאר בצד השני, וכמובן בעיות ותקלות בצילינדר. במידה ואתם נתקלים בהרבה בעיות מצד הדלת, הרבה פעמים אתם נשארים נעולים מאחוריה, סימן שהגיע הזמן לתקן אותה ולערב בעל מקצוע בכיר ומקצועי.
  3. הדלת לא נפתחת לתקופות קצרות – אם אתם נתקלים במחסום בעת פתיחת הדלת, אין כאן שום התלבטות, ואתם חייבים לדרוש לתיקונה במיידי. לרוב, מדובר בתקלות שנובעות מהצירים, חלודה מצטברת, ואפילו קצת לכלוך במשקופי הדלת. הפתרון האידיאלי ביותר הוא להעניק טיפול ראשוני ויעיל, אתם חייבים לזהות את הבעיה, ולהשתמש בתכשירים לטיפול הראשונה. במידה והכל אבוד ושום דבר לא עובד, התקשרו למנעולן או לבעל מקצוע אחר – אין כאן מקום להתלבטות.
 

אלה הם שלושת התרחישים הנפוצים ביותר, אלה גם הסימנים שמעידות על תיקונה של הדלת במיידי. אם אתם נתקלים בתסמינים האלה ובתסמינים נוספים, ייתכן שהדלת כבר עשתה את שלה, ואתם חייבים לתקן אותה בדחיפות האפשרית. כמו בכל דבר, אם נחכה עם הנושא, אנחנו עשויים לגרום ליותר נזק, ולכן הטיפול חייב להיות מהיר ככל האפשר.

סוגי דלתות שאנחנו מתקנים – על השירות

ישנם כל כך הרבה סוגים של דלתות פנים ודלתות אחרות שנועדו לשלל מטרות ביתיות. התיקונים שמתבצעים שונים מכל דלת ודלת, מדובר בדלתות שעשויות מחומרים שונים – חלקם טובים, וחלקם פחות. אז קצת על השירות, איזה דלתות אנחנו מתקנים ותומכים בהם? הנה הרשימה המפורטת:

  1. דלתות פנים – דלתות פנים מעוצבות מעניקות יופי ומראה נקי לדירה. ישנם שלל רכיבים נפוצים ממנה בנויה הדלת, כמו: עץ מלא, פלדה, וחומרים נוספים וקשיחים. בעת התיקון, אנחנו בוחנים בקפידה את סוג החומר, ומתקנים את הדלת ללא נזק.
  2. דלתות מסוג עץ ישנם שלל דלתות, הדלתות הנפוצות ביותר הם מסוג עץ. לדלת העץ יש יתרון מאוד משמעותי, היא חזקה ועמידה בפני פריצות, לא קל לפרוץ אליה. ישנם עשרות סוגים של חומרי עץ שממנה הדלת מורכבת, ולכן בזמן התיקון אנחנו בודקים את כל השטח, ורק לאחר בדיקה יסודית אנחנו מבצעים את התיקון ע"פ הנחיות היצרן.
  3. דלתות אלומיניום – דלת אלומיניום היא דלת מצוינת שנמצאת גם בבנייני המגורים, גם בדירות, וגם במשרדים ועסקים גדולים. דלתות אלומיניום עמידות בפני מים, הם מתאימות לחדרי שירותים ואמבטיה. התיקון שמתבצע על דלת מסוג אלומיניום הרבה יותר פשוט מעץ, ואיתו העדינות בתיקון חייבת להיעשות בצורה הנכונה ביותר.
  4. דלתות פלדה – דלת מסוג פלדה היא הדלת השמורה והחזקה ביותר. חומר הפלדה משמש בענפי מקצוע נרחבים, בתעשיית התעופה, ואפילו בתעשיות של בנייה ותפעול. חומרי הפלדה מאוד חזקים, עמידות בפני פריצות, ובעלי עיצוב יוקרתי. כאשר צריכים לתקן דלת פלדה, צריכים לקחת בחשבון את החומר הקשיח ולהתאים את המכשירים הנכונים לשם ביצוע העבודה.

בנוסף, אנחנו מתקנים גם את כל סוגי הדלתות החל מ- דלתות לשירותים והאמבטיה אשר עמידות למים, דלתות שנמצאות בבניין המגורים, ואפילו דלתות משרדיות שמשולבות עם זכוכית מחוסמת. אנחנו מבצעים תיקונים גם בדלתות של מותגים מובילים כמו: דלתות רב בריח, דלתות פנדור, דלתות הזהה, וכמובן דלתות חשמליות יוקרתיות. אם יש לכם דלת ממש מיוחדת מחומר אחר, אנחנו מסוגלים לתקן גם אותה, גם בתנאי השטח הקשים ביותר. נשמח לספק לכם את השירות והמענה הטוב ביותר, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הרשתות החברתיות, באמצעות הטפסים באתר, וכן גם לצלצל אלינו בכל עת.

כמה עולה לתקן דלת – טבלת מחירים לשנת 2020

ההיצע והביקוש מאוד גדול, ויחד איתו יש בלבול שלם. בהרבה מאוד אתרים בגוגל, המחירים שונים ותמיד משתנים מעת לעת. לגוגל אין באמת מקום שבו המחירים קבועים. בעקבות זאת, הרבה מאוד תושבים נשארים מבולבלים. לפיכך, אנחנו בחברת מעולים במנעולים הקמנו דף שמסכם את המחירון המלא לתיקון דלתות עץ, דלתות פנים, ודלתות מחומרים וסוגים נוספים. לצד זאת, הנה טבלת מחירים לשנת 2020:

סוג השירותהמחיר ללא אותיות קטנות
החלפה של ידית לדלת פלדההחל מ- 180 ₪ 
החלפת עינית לדלתות פלדההחל מ- 140 ₪
טיפול במנעולי ומנגנוני דלתהחל מ- 190 ₪
קיצור דלתהחל מ- 250 ₪ 
תיקון צירי דלת פלדההחל מ- 220 ₪
החלפת ציפויים לדלת החל מ- 380 ₪
תיקון של דלת חורקתהחל מ- 230 ₪
החלפה או תיקון של מחזיר דלתהחל מ- 380 ₪
החלפת צילינדר פלדלת החל מ- 320 ₪ 
תיקון מוט לדלתהחל מ- 150 ₪
תיקון בריח פלדלתהחל מ- 240 ₪
תיקון של דלת אלומיניוםהחל מ- 350 ₪ 
תיקונים כלליים לדלתות פניםהחל מ- 315 ₪
החלפה או תיקון ידית בדלתות החל מ- 220 ₪
החלפת ידית לדלתות רב בריחהחל מ-260 ₪
כמה עולה תיקון דלת רב בריחהחל מ-280 ₪
מחיר עבור תיקון דלת פלדלתהחל מ-320 ₪
תיקון דלתות זכוכיתהחל מ-400 ₪
תיקון לשונית של דלתהחל מ-200 ₪
תיקון דלת עץהחל מ-200 ₪
תיקון דלתות הזזה למרפסת
החל מ-350 ₪
תיקון מחזיר דלת הידראוליהחל מ-300 ₪
תיקון דלתות כניסה לבנייןהחל מ-200 ₪
תיקון דלתות ממ"דהחל מ-400 ש"ח


*יש בידיכם בעיה אחרת או מסוימת? אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר מקצועית.

מקווים שעזרנו. אם אתם מעוניינים לתקן רכיב ספציפי בדלת, אל תהססו ותתקשרו אלינו בהקדם. לידיעתכם, דלתות פנים ודלתות מכל סוג של חומר נוטות לתקלות מסיבות בלאי ואי תחזוקה. לצידכם תמיד, חברת מעולים במנעולים.

תוכן עניינים

צרו קשר

לקוחות ממליצים

חדש באתר

אזורי השירות המבוקשים

055-9705-874