במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

מנעול מגנטי

מה זה מנעול מגנטי? 

בשנים האחרונות אנחנו רואים לא מעט שינויים שחלים בתחום המנעולים. כך למשל, אם בעבר דלתות הפנים הנטרקות היו מעירות את השכנים ומפריעות להם, הרי שהיום זה כבר לא כך. הסיבה היא העובדה שהיום נעשה שימוש בהרבה מאוד דלתות פנים במנעול מגנטי, והאמת היא, שזו יכולה להיות בחירה נהדרת גם עבורכם. מנעול חבוי מגנטי לא שונה ממנעולים אחרים, כי יש בו נעילת צילינדר, נעילת מפתח ונעילת תפוס פנוי לשירותים. עם זאת, מעצם העובד שהוא מגנטי, הוא עושה את פעולתו בשקט ובצורה יעילה, כך שברור מדוע עוד ועוד אנשים בוחרים באופציה הזאת, וכך לכם זה מומלץ בחום.  

✔️  המנעול המגנטי תקוע? הזמינו מנעולן!
✔️ מחיר החל מ-200 ש"ח בלבד!
✔️ זמינים 24/7 בפריסה ארצית
כולל אישור משטרת ישראל!
✔️ מטפלים בבעיות בדלת, בשער, בארון ועוד!

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:055-9705-874

מנעול מגנטי

החלפת מנעול מגנטי 

ישנם מספר מקרים שבהם נרצה להחליף מנעול מגנטי, כמו למשל: 

  • כאשר יש תקלה במנעול המקורי 
  • כאשר רוצים להחליף את המנעול עצמו כדי להחליף את הצילינדר ואת המפתחות 
  • כאשר עושים שיפוץ כללי ומחליפים במסגרתו גם את מנעולי הדלתות 

 

כדאי לדעת שאומנם החלפת מנעול מגנטי דורשת מיומנות וידע, אך בפועל היא לא מאוד יקרה. לכן, אפילו אם קרה משהו ואתם צריכים להחליף את המנעול, אין כל טעם לדחות את העניין כי בסיכומו של דבר לא תשלמו על כך יותר מידי. 

מנעול מגנטי לצילינדר 

במקרה של מנעול מגנטי לצילינדר, כמובן שאתם צריכים לקנות לא רק את המנעול המגנטי עצמו אלא גם את הצילינדר. חשוב לדעת: הצילינדר יהיה בגודל של 60 מ"מ מרכזי, ובנוסף, רצוי יהיה לקנות צילינדר עם כפתור מהצד הפנימי לצורך בטיחות בשימוש. תצורה זו יכולה להתאים יותר למשרדים שמתבצעת בהם נעימה על ידי מפתח ראשי ופחות לחדרי שינה או לחדרי ילדים. 

מנעול מגנטי תקוע

למרות שהיום המנעולים שכולנו עושים בהם שימוש מאוד מתקדמים ויעילים, אנחנו רואים שאפילו כאשר מדברים על מנעול מגנטי משוכלל, הוא עלול להיתקע בגלל סיבות כאלה ואחרות. השאלה היא מה עושים במצב כזה, ואתם יכולים להיות בטוחים שהניסיון לפרוץ את המנעול התקוע לבד זו לא הבחירה הנכונה. לכן, אם אתם מוצאים את עצמכם עומדים מול דלת שיש בה מנעול מגנטי שנתקע, ההמלצה הכי טובה שנוכל לתת לכם היא לפנות לאנשי המקצוע הכי טובים שיש. אם תזמינו מנעולן שיש לו ניסיון וידע הוא יוכל לא רק לשחרר את המנעול התפוס והתקוע, אלא להבין גם למה זה קרה ולהציע מספר פתרונות כדי להימנע בעתיד מהישנות המצב, אז למה אתם מחכים?