במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

קורס מנעולן

קורס מנעולן של מעולים במנעולים

קורס מנעולן מקצועי ופרקטי מאפשר לכם להתמקצע ביסודות המקצוע מא' ועד ת', ובנוסף מאפשר לכם להיכנס למקצוע הכי ריווחי ומעניין בישראל בתחום בעלי המקצוע. מלבד זאת, הקורס מלמד אתכם אודות המקצוע ברמה הטכנית, לימוד יסודי של תקלות נפוצות, קבלת כלים פרקטיים, ייעוץ בכל שלב, ובסופו תקבלו תעודת מנעולן מורשה שכבר לאחריה תוכלו להתחיל לעבוד. אז מה צריך לדעת על קורס מנעולן? הנה כל המידע החיוני וההתחלתי אודות הקורס המקצועי והפרקטי ביותר.

קורס מנעולן

קורס מנעולנים משרד העבודה

משרד העבודה, הממשלה, והגופים הפנימיים יותר מאפשרים לכם ללמוד ולקבל הכשרה במקצועות רבים. ההכשרה מתבצעת במימון בלעדי של המדינה עם שותפים למקצוע – כמו מנעולנים מורשים וותיקים. קורס מנעולנים מטעם משרד העבודה הוא קורס שמכסה את המימון המלא או החלקי באזרחות. קורס מנעולנים במשרד העבודה הוא קורס מנעולנים מקצועי, הקורס מלמד אתכם את יסודות המקצוע, את המתודולוגיה הרחבה, יחד עם בוגרים ומנעולנים שעובדים בתחום יום יום. הקורס מיועד לגילאי ה- 18 שנים ומעלה, ומאפשר לבוגרים ואנשים לעשות הסבה מקצועית, לעשות שדרוג של המקצוע הקיים, או למתחילים שמעוניינים לרכוש לעצמם פרנסה ומקצוע ביד. משרד העבודה, מאפשר לכם 4 מסלולים שונים:

 • הראשונה – הכשרה מלאה ומקצועית במימון של המדינה.
 • השנייה – הכשרה מטעם המדינה במימון עצמי, בקורסים אשר מפוקחים על ידי מדינת ישראל.
 • השלישית – שוברים עבור הכשרה מקצועית ביסודות המקצוע, המימון חלקי בלבד.
 • הרביעית והאחרונה – הכשרה מקצועית לחיילים שמעוניינים ללמוד מקצוע על גבי הפיקדון.

בכל תוכנית, ישנם דרישות ראשוניות, וכמובן דרישות לזכאות ההטבות. לפרטים נוספים, קבלת מידע מפורט ורחב יותר, ואופציה לזכאות בקרו באתר משרד העבודה.

קורס מנעולן מחיר – כמה זה עולה

קורס מנעולן מאפשר לכם להיכנס ולהישאב לעולם מרתק, ומכיל הזדמנויות כלכליות רבות. הקורס מאוד אינפורמטיבי, פרקטי, ומקצועי מכל בחינה אפשרית. והשאלה הגדולה מכולם – כמה זה עולה? כמה עולה קורס מנעולן מקצועי? המחירים מתחיל ב- 6,000 ₪ וצפונה, הכל תלוי ברמת הקורס והמפעיל. הנה טבלה משוערת של המחירים המשוערים עבור קורס מנעולן ע"פ אזורי שירות או\ו שירותים:

לפי אזור / שירות מחירים משוערים
כמה עולה קורס מנעולן – מחיר עבור קורס מנעולן מקיף ומקצועי  6,500 ₪
המחיר עבור קורס מנעולן אונליין 3,000 ₪
עלות של קורס מנעולן בראשון לציון 6,600 ₪
מחיר של קורס מנעולן בירושלים 6,700 ₪
עלות ומחיר של קורס מנעולן ברמלה 6,900 ₪
המחיר של קורס מנעולן בצפון הארץ 6,490 ₪
עלות קורס מנעולן באשדוד 6,750 ₪
עלות של קורס מנעולן בבאר שבע 6,900 ₪
ייעוץ והדרכה לבחירת קורס מנעולנים מקצועי 250 ₪


*ייתכן שהמחירים לא כוללים מע"מ, וניתנים לשינוי בהתאם לתקנון השירות של מעולים במנעולים.

מה לומדים בקורס מנעולן מקצועי

קורס מנעולנים פרקטי ואינפורמטיבי מלמד אתכם כיצד להתנהל במגוון רחב של מצבים ותקלות נפוצות. מנעולן לא נולד מגיל קטן, הוא למד את זה כאוות נפשו ובמלוא המרץ. ותכלס, מה לומדים בקורס מנעולנים? מה בעצם הקורס כולל? על מה אני משלם… הנה כמה דברים שנמצאים בקורס מנעולנים:

 1. הכרה ולימוד אודות כל סוגי המנעולים הקיימים – במהלך קריאת השירות של מנעולן, בהרבה מהמקרים קיים הדרישה להתעסק עם מנעולים שונים, מנעולים חכמים עם WIFI, ומנעולים ישנים ולא צפויים. בקורס תלמדו אודות כל סוגי המנעולים, כיצד הם עובדים מבפנים, ואיך לפתור בעיות. גם אם נתקלתם במקום מסוים עם מנעול שלא התעסקתם איתו בעבר, עדיין תוכלו להתמודד איתו, וזאת מהסיבה שבקורס תלמדו את המתודולוגיה הבסיסית, ומכאן תוכלו להתפתח ולהתמודד עם כל סוגי המנעולים הקיימים בישראל.
 2. המתודולוגיה והעקרונות של נעילה ופריצה – במהלכו של קורס מנעולנים מקצועי תלמדו אודות המתודולוגיה והעקרונות השימושיים ביותר עבור נעילה ופריצת מנעולים, כמו כן תלמדו בהרחבה אודות צילינדר והחולשות הקיימות. חלק זה מאוד חשוב בקורס, וכדאי לעיין בו ביסודיות רבה. כפי שידוע לכם, חלק רב מהעבודה היא נעילה ופריצה של דלתות ומנעולים, ובקורס תלמדו אודות התהליך המלא.
 3. פירוק והרכבה של חלקים טכניים ומכניים – בהרבה מאוד מקרים נצטרך להתעסק עם חלקים מכניים, וחלקים טכניים שאותם נצטרך לפרק ולהרכיב, כמו: מנעול דלת, הידית, צילינדר, ברגים למיניהם, וכמובן נצטרך לעשות זאת ללא נזק משמעותי לרכיב. בקורס מנעולן, תלמדו אודות החלקים הקטנים, אודות כל סוגי החלקים, המברגים והסט כלים המיוחדים, ואודות התהליך המלא של פירוק וההרכבה של מנעולים, צילינדרים, וחלקים נוספים.
 4. לימוד אודות שיטות פריצה ונעילה של רכב וכספות – ישנם הרבה מאוד סוגי קריאות שירות, חלק מהקריאות השירות הרבות יהיו מצד בעלי הרכב ובעלי הכספות, ולכן בקורס תלמדו אודות מנעולים של רכבים נפוצים, אודות השלט, ענייני הקידוד, מערכות הרכב השונות, דרכי הפריצה, וכמו כן גם על כספות נפוצות ודרכי פריצה.
 5. קצת אודות תהליך שכפול ושחזור מפתחות – תהליך שכפול ושחזור מפתחות הוא נושא מאוד רגיש, העדינות בעבודה דרושה, שימוש במכונות מכניות והכרתן הם חובה. לכן, ובעקבות זאת, בקורס המנעולנים תלמדו גם אודות תהליך שכפול ושחזור מפתחות לרכב ולמנעולים נפוצים. בקורס תלמדו מהם המכונות המכניות שאיתן עובדים, הכרה מלאה של השימוש איתם, ודרכים נוספות לשכפול ושחזור מפתחות
 6. התקנת מנעולים בצורה מהירה וחלקה – ומהצד השני, מנעולנים רבים מתפקדים גם במקרים של התקנת מנעולים. תלמדו בקורס את הפרקטיקה המצוינת והטריקים המהירים להתקנת מנעולים נפוצים, הכרתם באופן יסודי ומלא, כיצד המנוע המכני פועל ומתפקד, ובאיזה כלים נדרש להשתמש.
 7. פתרון וטיפול בתקלות בצורה מקצועית – ישנם הרבה מאוד תקלות נפוצות שמתרחשות עכב בלאי, שימוש לא נכון או אי תחזוקה, ותרחישים נוספים. דוגמא לכמה תקלות נפוצות: הדלת לא נסגרת כמו שצריך, הידית נופלת, תקלות נפוצות בלשונית הצילינדר, המפתח נתקע \ נשבר בתוך המנעול, ועוד הרבה. מנעולן בכיר יודע כיצד לפתור תקלות, מהם הדרכים לבדיקת המצב, וכיצד להתנהל במצבים שונים. במהלך הקורס, תידרשו ליצירתיות, ותלמדו אודות תקלות נפוצות, פתרונם, וטיפולם המקצועי.
 8. אודות והרחבה על שירותי חילוץ ופריצה – בקורס של מנעולן פרקטי ומקצועי, תלמדו כמה החשיבות לשירותי חילוץ ופריצה נמצאים בעדיפות הראשונה, מה ניתן לעשות במקרים של חילוץ ופריצה, באיזה כלים וטכניקות להשתמש, וכיצד להתמודד במצב כזה (מצבי לחץ) או אחר כמנעולן מקצועי.

אלה הם 8 נושאי הלימוד הכללים שבהם תיתקלו ותלמדו אותם מא' ועד ת'. כמו כן, תלמדו גם אודות החשמל, סקירה של מערכות ממוחשבות שעובדות עם דלתות, מערכות אלקטרוניות נוספות, ועוד הרבה. צוות מעולים במנעולים תשמח לספק לכם שאלות בכל נושאי הלימוד הכללים, ותהיה לצידכם בכל עת.

מהם ההטבות שמקבלים בקורס מנעולן

קורס מנעולן מעניק לתלמידיו את היכולת להשתלב במקומות עבודה נפוצים כמנעולן מורשה. מעבר לזה, הקורס פותח לכם דלתות כמנעולן לעולם העסקים, להתנהלות עצמאית כבעל עסק עצמאי בישראל. וכעת, מהם ההטבות הבלעדיות שמקבלים תלמידים בקורס מנעולן? הנה כמה הטבות מצוינות:

 1. לימודים פרקטיים עם אנשי מקצוע ועם מעבדות שירות – הקורס מעניק לכם לימודים פרקטיים, לימודים טכניים, ולימודים עם אנשי המקצוע הבכירים והמוכרים ביותר בתחום המנעולנות. בנוסף לזה, תדרשו להגיע למעבדות מתקדמות ומשוכללות לשם למידה מעמיקה על התחום.
 2. כניסה לעבודה מיידית כבר בתהליכי הלימוד – למצטיינים ולטובים ביותר תינתן האופציה להשתלב במוסדות עבודה, במקומות ציבוריים כמנעולנים מתחילים, ובאמת לחוות כמה המקצוע מעניין ומרתק. כבר בתהליכי הלימוד, למובחרים ביותר תהיה הזכות לקבל עבודה מיידית במקומות שונים, ולהרוויח מעט כסף כמנעולן מתחיל.
 3. תעודת מנעולן מקצועי ומוסמך – המטרה העיקרית ללימודים במכללה או אצל מנעולנים אחרים, היא ללא ספק התעודה. תעודת מנעולן מקצועי מאפשרת לכם לעבוד כבר מהיום הראשון, להיכנס לחברה גדולה, ולהרוויח כסף רב. ללא ספק, תעודת מנעולן היא חלק בלתי נפרד מהלימודים, והיא תינתן למצטיינים אשר עברו בהצלחה את הלימודים.
 4. תמיכה וליווי אישי – תמיכה וליווי אישי הוא חלק נדרש מהלימודים וגם לאחריהם. החבר'ה הטובים במעולים במנעולים יספקו לכם מענה וליווי צמוד בכל שאלה ובעיה, גם בזמני הלימוד, וגם לאחריהם. נתקלתם בתקלה ייחודית אצל לקוח? נשמח לספק לכם מענה.
 5. הדרכה ראשונית וקבלת מידע לעצמאיים – לא כל אחד מכיר את רשויות המיסים ואת ענייני העצמאיות. לכן, ובעקבות זאת, מעולים במנעולים תעניק לכם הכוונה ראשונית על עולם העצמאיים, מה צריך לדעת, איך לבחור רואה חשבון מצוין, איך להתנהל כמנעולן ע"פ חוק, והדרכה ראשונית וכללית על פתיחת תיקים ברשויות המיסים.

ייתכן שבקורס מנעולן כזה או אחר יינתנו הטבות מיוחדים, הטבות נוספות וייחודיות. מה שכן, אלה הם 5 ההטבות שמקבלים בכל קורס מנעולן ממוצע בישראל. מיותר לציין, ועדיין, קורס מנעולן של מעולים במנעולים יספק לכם את ההטבות האלה והטבות נוספות בסיום הלימודים. ללא ספק, תעודת מנעולן מקצועית תפתח לכם דלתות, והיא אחת מהסיבות ללמידה של קורס מנעולן מקיף.

קורס מנעולן – כמה זמן לוקח הקורס

קורס מנעולן של מעולים במנעולים מעניק לכם את תוכניות הלימוד המפורטות ביותר, תוך הקדשה על הפרטים הכי קטנים. הקורס של מעולים במנעולים מאוד אינפורמטיבי, מלמד על תקלות חשובות, ומעניק סט כלים מושלם למנעולן הצעיר או המתחיל. ניתן ללמוד את הקורס מגיל 18 ומעלה והוא מתאים גם למבוגרים. קורס מנעולן למבוגרים מתאים את חומרי הלימוד גם לגילאים הבוגרים יותר, ומספר אודות התהליך בצורה פשוטה ומובנת מכל בחינה, כך שכל אחד יוכל ללמוד ולהבין את הנאמר. 

אז כמה זמן לוקח ללמוד קורס מנעולן? כמה שעות לימוד נכללים בקורס?

 • קורס מנעולן בסיסי – באופן כללי, קורס מנעולן בסיס ייערך כ- 24-20 שעות לימוד כוללות.
 • קורס מנעולן מתקדם ופרקטי – קורס מנעולן מלא ופרקטי יותר ייערך בסביבות ה- 20-75 שעות.
 • קורס מנעולן אונליין – קורס מנעולן בסביבת מקוונת תייערך בין 10-22 שעות לימוד בסה"כ.

*שעות הלימוד משוערות בלבד, וייתכן שיותאמו בהתאם לקצב התלמיד, ולתנאים נוספים.

זוהי הערכה המשוערת שלנו, מעולים במנעולים, לרוב מדובר בהערכה כמעט מדויקת שנכללת בכל קורס. קורס מנעולן מקיף, אינפורמטיבי, ומכיל מידע רב ידרוש תנאים התחלתיים, שעות לימוד ארוכות, והרבה מוטיבציה. במעולים במנעולים תקבלו את קורס המנעולן השלם והמוביל ביותר במדינה, לימודים פרקטיים ומעשיים בהתאם לדרגת התלמיד וה- IQ.

כמה כסף אפשר להרוויח בתור מנעולן – שכיר ועצמאי

בשנת 2019, תחום המנעולנות הפכה למקצוע נדרש, הרבה צעירים ומבוגרים כאחד מעוניינים להיכנס לתוכו. בשנת 2019, המשכורת של מנעולן מורשה כשכיר היא 10,000 ₪ באופן ממוצע, הכוללים גם רכב צמוד, ופינוקים נוספים מטעם החברה. לעומת זאת, כעצמאי, הרוויחים הרבה יותר משמעותיים וגדולים, כעצמאי תרוויחו כ- 100% מההכנסה (לא כולל רכיבים והוצאות), לעומת זאת כשכיר תרוויחו כ- 20-50% מההכנסה. באופן ממוצע, בהתאם לוותק המנעולן, ובהתאם לכמות העבודה החודשית הנדרשת, מנעולן, כעצמאי, מרוויח סכום חודשי של החל מ- 20,000 ₪ וצפונה. באופן אישי, אנחנו מכירים מנעולנים וותיקים שמרוויחים גם כ- 50,000 ₪ בחודש ממוצע. העבודה כמנעולן עצמאי היא הרבה יותר רווחית, וההכנסה לא קבועה ויכולה להשתנות מחודש לחודש, וזאת בהתאם לכמות העבודה הנכנסת. בנוסף, עצמאי צובר לקוחות, מגדיל את מועדון הלקוחות, וכך מסוגל לצבור פי 2 כסף מהרגיל. העלות הממוצעת לקריאת שירות וביקור של מנעולן הוא כ- 250 ₪ כולל מע"מ, לא כולל ציוד ורכיבים.

אז לסיכום, מנעולן שכיר מרוויח כ- 10,000 ₪ חודשיים, מנעולן עצמאי מרוויח כ- 20,000 ₪ חודשיים. והאם בכל זאת כדאי לעבוד כמנעולן? האם באמת יש כסף ריווחי? תעשו את החישובים שלכם, אנחנו בטוחים שתראו את התוצאה הסופית.

השוואת מחירים על קורס מנעולן – האם זה כדאי?

לכל שירות או מוצר שאתם מעוניינים לשכור או לשלם בעבורו נדרש השוואת מחירים מקצועית. השוואת מחירים בצורה נכונה וטובה תחסוך לכם כסף בלימודי קורס מנעולן אונליין, או במיקום פיזי. מעבר לכך, השוואת מחירים לא רק מודדת את המחיר בין מספר ספקים, אלה גם מעניקה לכם השוואה בין מה שאתם מקבלים – התועלת. לדוגמא: כמה אנחנו מקבלים בסכום X במכללה מסוימת לעומת אחרת. בעת ההתעניינות בקורס מנעולן כדאי לעשות השוואת מחירים מכמה סיבות:

 1. חיסכון רב של כסף – המטרה הייעודית והבלעדית להשוואת מחירים היא החיסכון הרב בכסף. ללא בחינה, ובחירת קורס מנעולן בצורה עצמאית, תהיה טעות גורלית. בעת המחקר והשוואת המחירים, תצטרכו לענות על כמה תשובות: מהו המחיר לקורס X לעומת אחר, מה הוא נותן? האם הוא מלמד דברים שאחרים לא? ושאלות נוספות.
 2. הימנעות מנפילה על מתחזים (או נוכלים) – השוואת מחירים מעניקה לצרכן ולמשתמשים את היכולת להימנע מזיופים, ממתחזים, או מנוכלים שמעוניינים לעקוץ אותנו בסכומי כסף לא הגיוניים. במהלך המחקר, תדעו מהם הנקודות שהופכות אדם מסוים לאמין, ואחר למתחזה. בתחום הזה, תחום המנעולנות ובעלי המקצוע, ישנם הרבה מאוד נוכלים, מתחזים, ומה לא. למעשה, תוכנית הטלוויזיה: "יצאת צדיק" עשתה מזה אימפריה. לכן ובעקבות המצב, השוואת מחירים לקורס מנעולן היא חובה.
 3. קורס איכותי שנותן הרבה יותר – ישנם הרבה מאוד קורסים, חלקם נותנים יותר, וחלקם פחות. באופן הגיוני וע"פ התחום, נרצה לשלם סכום מסוים ולקבל כמה שיותר. היגיון בריא אומר: תשלם פחות, תקבל יותר. לכן, בעת השוואת המחירים, בדקו מה אתם מקבלים בקורס X ביחס למחיר, לעומת קורס Y ביחס למחיר. באופן סופי, כדאי לבחור בקורס עם המחיר הזול ביותר ביחס לתמורה הטובה ביותר. לרוב, קורס איכותי של מנעולן יספק לכם מחיר מצוין ביחס לכמות החומרים שאתם לומדים.

 

אז האם כדאי לעשות השוואת מחירים על קורס מנעולן? התשובה היא כן, כל הסיבות מציינות כך. אם לא נעשה השוואת מחירים רצינית, ייתכן שניפול על מתחזים, נאבד כסף רב, ושום דבר טוב לא יצא מזה. קורס מנעולן של מעולים במנעולים פרקטי יותר, מלמד את הדברים שמתרחשים באמת, ובמחירים הטובים ביותר. לפרטים נוספים ולקבלת ייעוץ בחינם מנציג מעולים במנעולים התקשרו עכשיו – 055-9705-874.