במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

ידית בהלה

מי לא שמע על ידית בהלה?

ידית בהלה מעניקה למשרדים ולעסקים דרך מילוט מהירה ובטוחה יותר. כפי שאתם יודעים, דלתות פלדה או חומר אחר קשיח נחשבות כדלתות מאוד כבדות, ונדרש כוח רב בשביל לפתוח אותם. התקנת ידית בהלה מאפשרת יציאה מהדלת מבלי להפעיל כוח. במקרים שבהם נדרשת יציאה מהירה, ידית בהלה היא חובה.

ידית בהלה

מה זה ידית בהלה

ידית בהלה (Panic Door) הוא רכיב פלסטיק דמוי ידיות ארוכות שמאפשרות כניסה ויציאה בצורה פשוטה. לרוב, הידית מותקנת לכל אורך הדלת ומאפשרת יציאה ללא התאמצות, ללא כוח פיזי, ע"י דחיפה קלה של הידית. לרוב, ידיות בהלה נגישות ונפוצות על דלתות פלדה כבדות, ובעיקר על דלתות חירום ויציאה. לדוגמא: בחדרי המדרגות, בבנייני מגורים, במשרדים גדולים, ובמקומות נדרשים וממשלתיים. בזמן אמת, ידית בהלה עושה את ההבדל, ומאפשרת לצאת בשניות אחדות. במקרים שבהם יש שריפה או התלקחות של גז, ידית בהלה תציל את חייכם ותאפשר פינוי מהיר ונכון.

תיקון ידית בהלה

האם ניתן לתקן ידית בהלה בצורה תקינה? התשובה היא ללא ספק – כן. ידית בהלה מכילה שלושה רכיבים: זרוע רחבה (הידית), שני יחידות, ולשונית. התקלה הכי נפוצה היא כאשר הידית נשברה, או חלק ממנה נשבר. במקרים כאלה, נצטרך להחליף את היחידה (המקום שהידית יושבת) שנשברה, ובמידת הצורך גם את הזרוע (הידית). לאחר ההחלפה, נוכל להשתמש בדלת כמו בעבר – ללא בעיות. מי שמוסמך לבצע את התהליך, הם רק אנשי מקצוע מוסמכים, מנעולנים, ובעלי מקצוע נוספים.

כמה עולה ידית בהלה מקצועית – מחירים מעודכנים

בישראל ישנם עשרות סוגים ודגמים של ידיות בהלה טובות ואיכותיות, לכל אחד מהדגמים יש מחירים שונים. בעת ההתעניינות בידית בהלה, יש לקחת בחשבון את עלות ההתקנה של המנעולן, ורכיבים נוספים שאולי נתעניין בהם. אז כמה עולה ידית בהלה מקצועית? הנה המחירון המעודכן לשנת 2020.

סוג הידית מחיר משוער
ידית בהלה מחיר כולל התקנה החל מ- 500 ש"ח
ידית בהלה לדלת אש החל מ- 200 ₪
ידית בהלה לדלת זכוכית החל מ- 200 ₪
ידית בהלה חשמלית החל מ- 200 ₪
ידית בהלה לדלת פלדה החל מ- 200 ₪
ידית בהלה yale החל מ- 400 ₪
ידית בהלה מולטילוק החל מ- 200 ₪
ידית בהלה iseo החל מ- 200 ₪
עלות ביקור של מנעולן להתקנת ידית בהלה על דלתות בהתאמה אישית החל מ- 200 ₪ 

*לרוב, המחירים כוללים מע"מ. מחירים אלה, משוערים בלבד ועשויים להשתנות בעתיד.

התקנת ידית בהלה

לפני התקנת ידית בהלה, תצטרכו להתקין מנעול חבוי. לרוב, מדובר בהתקנה מאוד פשוטה, ועדיין דרוש קצת הבנה. רק לאחר התקנת המנעול החבוי, תדרשו להתקין את ידית הבהלה המקצועית שרכשתם. ההתקנה גם כאן די פשוטה וקלה: התקנת הפאנל, ואחריו התקנת הבסיס הסופי. ישנם עשרות סרטונים כיצד לעשות זאת, כדאי להסתכל ביוטיוב. במידה ואתם עדיין מסתבכים, אתם תמיד יכולים לפנות אלינו, למעולים במנעולים לשם התקנת ידית בהלה. אנחנו מבטיחים התקנה חלקה, ללא הפתעות ובעיות, אחריות על החלקים, ושירות מצוין.

לפרטים נוספים והזמנת השירות חייגו – 055-9705-874