במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

תיקון דלת ממ"ד

למה צריך להחליף או לתקן דלתות ממ"ד

דלתות הממ"ד בישראל עוזרות ומסייעות לנו בשלל מצבים: החל מהגנה מפני אסונות, ועד לחדירת המוזיקה למרחב האישי שלנו. באמצעות חדרי ודלתות הממ"ד נוכל להתפרע במוזיקה בפול ווליום מבלי להפריע לשכנים. דלת הממ"ד עשויה מפלדה או ברזל ממש קשה. עקב כך, מאוד קשה לפרוץ או לתקן אותה. ועדיין, באמצעות מנעולנים ובעלי מקצוע מתאימים נוכל לעבור את התיקון בשלום.

✔️ תיקון דלתות ממ"ד בפריסה ארצית
✔️ אפשרות לביצוע החלפת דלת ממ"ד ישנה
✔️ אפשרות החלפת גומי / תיקון ידית

כולל אישור משטרת ישראל!
✔️ מגיעים עד אליכם – עד 20 דקות בלבד
לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-9705-874

תיקון דלת ממ"ד

מדוע חשוב לתקן את דלת הממ"ד

חדר הממ"ד נוצר במטרה להגן עלינו מסיבות ביטחוניות, בעיקר בזמני מלחמה בין ישראל לחיזבאללה. החדר חייב להיות מוגן ואטום היטב ברמה הגבוהה ביותר, וכך גם הדלתות. ע"פ החוק, דלתות ממ"ד חייבות להיות עמידות לגזים, ולהדף. ובכל זאת, מדוע כל כך חשוב לתקן את דלת הממ"ד? הנה כמה סיבות:

  1. חריקה או צליל מרגיז – בדיוק כמו כל דלת אחרת, קיים בלאי, ובמשך השנים הבלאי הזה גורם לתופעה מאוד מרגיזה: חריקה וצליל מרגיז בכל פתיחה וסגירה. לעיתים רבות, אנשים יוצאים מגדרם עקב כך, ומעוניינים לתקן את הדלת בכל מחיר.
  2. עמידות נמוכה – במקרים מאוד נדירים, הדלת כבר לא מתפקדת אותה הדבר משלל סיבות: בלאי, השנים שעברו, נזק בלתי הפיך לדלת, ועוד סיבות נוספות. במקרים של מלחמה, אנחנו עשויים להתחרט שלא תיקנו את הדלת, אחרי הכל מדובר בביטחון האישי שלנו ושל הדיירים. לאחר 10 שנים ואף יותר, הדלת עשויה להפגין סימנים של עמידות נמוכה, כאשר זה קורה רצוי לתקנה במהירות האפשרית.

 

אין באמת הרבה סיבות שיעניקו לכם את ההצדקה לתיקון הדלת, אחרי הכל מדובר במוצר נהדר. ועדיין, כאשר שני הסימנים האלה מופיעים, רצוי להחליפה או לתקנה במהירות האפשרית, ובכל האמצעים הנדרשים. הבדיקה של תקינות הדלת מבחינת עמידות נעשית ע"י הקבלן שתיכנן את חדר הממ"ד, ורק הוא יוכל לתת את הביקורת הסופית לגבי תקינותה של הדלת.

תקלות נפוצות בדלתות ממ"ד

דלתות ממ"ד הם דלתות מאוד חזקות, עמידות מאוד, ועשויות מחומרים שמחזיקים לאורך שנים. אבל, הכל תלוי ברמת התחזוקה שלכם. דלת שנשמרת לאורך שנים היא כזו שמתוחזקת בצורה טובה ונכונה, ובסופו של דבר תחסוך לכם כסף ברכישה או תיקון עתידי. דלתות ממ"ד מאוד דומות לדתות פלדלת, או דלתות רב בריח, ולכן אתם חייבים לתחזק אותם מפעם לפעם. בשביל הסרת הספק, הנה כמה תקלות נפוצות בדלתות ממ"ד:

  • הנעילה הופכת לקשה יותר – הדלת אומנם עשויה מחומרים מאוד קשים, אבל לגבי הצילינדר? אנחנו בספק. אם אתם חשים קושי מסוים בעת הנעילה או הפתיחה של הדלת, ייתכן שמדובר בצילינדר תקול, או כזה שמצריך שימון מסוים. הטיפול הראשוני במקרה כזה, הוא לקנות בקבוק שימון ולשמן את כל הצירים סביב הדלת, וכמו כן גם את הצילינדר ולשונית הנעילה. בכל חנות לאביזרים, תוכלו למצוא בקבוק שימון, הנפוץ ביותר נקרא תרסיס WD-40 שהוכיח את עצמו כיעיל.
  • הדלת מאבדת כיוון – אנחנו קוראים לתופעה "דלת שמאבדת את עצמה", אין אדם שלא נתקל בתופעה המבישה הזאת – הן בדלתות ממ"ד, והן בדלתות הבית הרגילות. מדובר בתופעה, שהדלת מאבדת את הכיוון הטבעי שלה. כלומר, היא נעה לצד או למטה. טיפול בתופעה הוא פשוט למביני עניין, פשוט כוונו את הדלת בצורה הנכונה. אם הכוונון נעשה מההתחלה בצורה לא טובה, תוכלו להתגבר על זה באמצעות כיוון הבריחים למסילות המתאימות. במידה ואינכם בעלי הידע המתאים, רצוי להתייעץ איתנו בצורה טלפונית ונשמח לסייע – במידה ולא נוכל לסייע טלפונית נגיע אליכם ונגבה רק את עלות הביקור בלבד.
  • הדלת לא נסגרת עד הסוף – למי זה לא קרה, סיימתם את מטלותיכם, וסגרתם את הדלת. ואז לפתע, היא נתקעה הוא נסגרה בצורה לא נכונה. לרוב, מדובר בתופעה שנגרמה מתוצאה של אי תחזוקה. לאחר שנים ארוכות ללא תחזוקה מסוימת, הבריחים והברגים נמצאים במצב לא טבעי, השתחררו, או נתקעו מתוצאה כזו או אחרת. במקרה כזה, יש לבדוק שלושה דברים: האם הלשונית תקועה, האם הברגים מחוזקים היטב, והאם הבריחים יושבים במקומם הנכון. במקרים נדירות, הקצה התחתון של הדלת נתקע ברצפה, וכתוצאה מכך הדלת לא נסגרת עד הסוף. בדקו את שלושת הדברים ונסו לבדוק האם זה אסתדר, במידה ולא תזדקקו לבעל מקצוע.

אלה הם שלושת התקלות הנפוצות ביותר בדלתות ממ"ד שעשויות מפלדה חזקה. תחזוקה נכונה תורמת רבות לעמידות הדלת לאורך שנים, וחשוב לזכור זאת. על כל פנים, כדאי להתייעץ עם בעל מקצוע על הנושא.

כמה עולה לפרוץ דלת ממ"ד

דלתות ממ"ד בנויות בצורה נכונה וחזקה, וזאת במטרה להיות עמידים לשלל דברים. למעשה, דלת ממ"ד נועדה לבטיחות הדיירים מפני מפגעי קטיושות, קסאמים, הדף כתוצאה מפיצוץ, וגם רסיסי גזים. עקב כך, מדובר בדלת שיותר קשה לפרוץ מאשר דלת רגילה של כניסת הבית. וכאשר זה קורה, המחיר מזנק פי 2 מהמחיר הרגיל לפריצת דלתות פנים. אז לאחר ההקדמות, מהו בעצם המחיר? עלות הפריצה לדלתות ממ"ד משתנות, והם ביחס של 250-500 ₪. המחיר משתנה בהתאם לחומרת המצב, לעבודה, לתנאי השטח, וכמובן לסוג הדלת. חשוב לזכור את המשתנים האלה, מדובר בפרמטרים שמרכיבים את הצעת המחיר של המנעולן.

סוג השירות המבוקש מחיר משוער
מחיר לפריצת דלת ממ"ד החל מ-250 ₪
עלות ביקור של מנעולן לדלתות ממ"ד החל מ-150 ₪
מחיר להחלפת מנגנון לדלתות ממ"ד החל מ-350 ₪
המחיר לשכפול מפתחות לדלתות ממ"ד החל מ-30 ₪
המחיר עבור כיוונון הצירים בדלתות ממ"ד החל מ-250 ₪

*המחירים משוערים וניתנים לשינוי בכל עת ע"פ המדיניות של האתר.

מתי צריך להחליף מנעול בדלת ממ"ד

אנשי הלוגיסטיקה הטובים ביותר, גם הם נתקלים בשלל תקלות בתחומי הבית השונים. אחד הבעיות שהצרכנים מתמודדים איתם הוא המנעול. לעיתים קשה לנו לזכור איפה המפתח, הקוד הסודי, ולעיתים מדובר בתקלות ובעיות שונות. השאלה הגדולה ביותר – מתי צריך בדיוק להחליף מנעול? הנה כמה תרחישים:

  • הלשונית פגומה או לא תקינה – רק להזכיר את המילה "הלשונית שבורה" כבר גורמת לחרדה אצל מרבית התושבים. מדובר בתקלה נפוצה, אשר קיימת אפילו במנעולים המתקדמים ביותר. במידה ומדובר על לשונית שנברה, נתקעה, לא תקינה, או לא עובדת כלל, הפתרון היחיד הוא להחליף את המנעול עצמו.
  • מפתח הדלת לא עובד או מסתובב יותר – אם עד היום הצלחנו לסובב את המפתח בהצלחה, לנעול ולפתוח את הדלת, וכיום השיטה לא עובדת, קיימת בעיה חמורה. ישנם שני סבירויות: הראשונה, מדובר בתקלה בצילינדר. השנייה, מדובר בבעיה שנובעת מהמנעול עצמו. אין מנוס, הדרך היחידה והבטוחה ביותר היא להחליף את המנעול.
  • הדלת תקועה או קושי בנעילה – למנעול המגנטי הנפוץ ביותר בישראל, ישנה תקלה מסוימת. מדובר בתקלה שמתרחשת רק לאחר שנים של שימוש, שחיקה אינטנסיבית, ובלאי מתמשך. במקרים כאלה, הדרך היחידה לפתור את הבעיה היא להחליף את המנעול.
  • ידית הדלת נופלת מעת לעת – והסימן הכי נפוץ למנעולים שפג תוקפם, הוא כאשר ידית הדלת נופלת מעת לעת, ובתדירות גבוהה מידי. למי זה לא קרה, מי לא נתקל בתופעה, מדובר על תרחיש שמתרחש רק לאחר שנים רבות של שימוש. הדרך היחידה לפתור את הבעיה, גם הפעם – להחליף את המנעול.

אם אתם חשים או נתקלים ביותר מ- 2 תרחישים, כנראה שהמנעול עשה את שלו, וכעת הגיע הזמן להחליפו. הסימנים האלה מעידים על מנעול שכבר סיים את דרכו, וכעת צריך לדאוג להחליף אותו במהירות האפשרית. לרוב, מדובר על תקלות שכיחות שלא קשורות לתחזוקה אלה יותר על בלאי של שנים רבות.

למה דווקא אנחנו – מעולים במנעולים עוזרים לכם

חברת מעולים במנעולים מספקת "גב" לצרכנים רבים. באתר תוכלו למצוא מידע מקיף, מדריכים וטיפים, ויסודות בסיסיים שיעזרו לכם בזמן אמת לפתור שלל תקלות טכניות. בנוסף לזה, אנחנו בין היחידים שמספקים מחירון אמיתי ומקיף, שבעזרתו תוכלו לדעת מהם המחירים לשלל השירותים של המנעולנים בישראל. מעבר לכך, המון מנעולנים מאמצים לעצמם את המחירון, וחלקם פועלים לפיו.

אז למה לבחור דווקא בנו? אנחנו ישרים עם לקוחותינו, מספקים את המחיר הראוי לעבודה, מגיעים במהירות שיא, ובסופו של יום פותרים לכם את הפינה. קשה מאוד למצוא מנעולן איכותי וטוב, ואנחנו עושים את העבודה עבורכם! באתר אנחנו מסייעים לשלל צרכנים למצוא את הנתיב למנעולן האמין באזור מגורם. אנחנו, מעולים במנעולים, עוקבים ובודקים תמיד את המנעולנים שלנו, ומקבלים רק מנעולנים עם הסמכות והכשרות מתאימות. בקיצור, אתם בידיים נכונות. בכל שאלה ותלונה, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר.