במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

החלפת ידית רב בריח

החלפת ידית רב בריח במחיר משתלם

דלתות רב בריח נמצאות בפתח הדלת, ונקראות גם כדלת פנים (דלת כניסה) איכותית וחזקה במיוחד. דלתות רב הבריח עשויות מפלדה ונחשבות כדלתות החזקות ביותר שמעניקות ביטחון ושקט נפשי לבעלי הדירה. הפלדה של רב בריח עשויה מעובי של 1.30 מ"מ ומכילה מספר חיפויים לשם ביטחון מפני פריצות וגניבות. בדף זה, תקבלו את המידע המורחב ביותר אודות החלפת ידית רב בריח.

למה צריך להחליף ידית רב בריח

דלת רב בריח היא דלת פלדה שמחזיקה שנים רבות, אנחנו לא נגזים אבל היא מחזיקה אפילו 20 שנה רצופות. במקרים מסוימים, מעת לעת, אנחנו עשויים להיתקל בתקלות ובעיות שונות בדלת רב הבריח שלנו. כאשר אנחנו חשופים לידית שאיננה מתפקדת כראוי, מזייפת קצת, נצטרך להחליפה באחת חדשה. רגע לפני, למה בעצם צריך להחליף ידית רב בריח? יש סימן בלעדי שמעיד על החלפת הידית בדחיפות: הידית נשארת ביד, הידית משוחררת או רופפת כמעט תמיד, או לחלופין, בהרבה מהמקרים הידית נופלת על הריצפה. במקרים כאלה, אתם חייבים ונדרשים להחליף את ידית רב הבריח שלכם. מי בעצם עושה את זה? חברת רב בריח, או לחלופין מנעולנים מוסמכים, בדיוק כמונו.

האם ניתן לתקן ללא החלפה

תיקון ידית רב בריח מתבצעת ע"י מנעולן מוסמך ומורשה, או לחלופין ע"י חברת האחריות. אז האם ניתן לתקן את ידית רב בריח ללא החלפה? התשובה היא כן. לידיעתכם: לדלת רב בריח ישנם שני ידיות, והן יושבות על מוט ברזל אחד. במוט הברזל קיים בורג שמחזק את שני הידיות ומונע מהם ליפול או להיתלש. כאשר הבורג קצת משוחרר, אחת מהידיות עשויה ליפול או להיתלש. לפיכך, יש להציב את שני הידיות תחת מוט הברזל, ולחזק את הבורג באמצעות מברג אלן. מדובר בתהליך די פשוט, לא קשה במיוחד, ועדיין מומלץ שמנעולן מוסמך יבצע את העבודה.

אתם מוזמנים לנסות לבצע את התהליך בעצמכם, במידה ולא הצלחתם, ייתכן שהבורג כבר נהרס או נשחק עם השנים, כן גם פה קיים בלאי. במקרים כאלה ואחרים, ייתכן שלא תהיה ברירה, והאופציה היחידה היא להזמין מנעולן מקצועי לשם בדיקת הידית והחלפתה.

מחירי החלפת ידיות רב בריח – כמה זה עולה

ידיות רב בריח עשויות מפלדה ונחשבות כדלתות האמינות והטובות ביותר מפני פריצה וגנבה. המחירים להחלפת ידיות רב בריח מתחילות ב- 250 ₪ ויכולות להגיע עד 500 ₪ הכולל התקנה. במקרים מסוימים, יש בידיכם שני ברירות: הראשונה, היא לקנות ידיות רב בריח ולהזמין מנעולן לצורך ההתקנה. השנייה, להזמין מנעולן ולבקש ממנו להביא ולהתקין את הידיות בעצמו (הכל כלול). לרוב, התקנת הידיות ללא המוצר עצמו יעלו לכם עד 250 ₪ בממוצע. לעומת זאת, כאשר המנעולן מביא עימו את החלק ומבצע את ההתקנה המחיר יהיה 450-500 ₪ באופן ממוצע. הבחירה בידיכם, אנחנו איתכם בכל שלב.

הנה מחירון מעודכן לשנת 2020 עבור החלפת ידיות רב בריח:

סוג השירות המחיר בישראל
החלפת ידיות רב בריח החל מ- 300 ₪
החלפת ידית רב בריח החל מ- 250 ₪
החלפת ידית דלת רב בריח החל מ- 240 ₪
תיקון ידית דלת רב בריח החל מ- 150 ₪
קריאת שירות מנעולן להחלפת ידיות רב בריח החל מ- 160 ₪

*המחירים משוערים בלבד, ויכולים להשתנות בכל זמן בהתאם לתקנון של מנעולים במנעולים.

למה דווקא אנחנו להחלפת הידיות

חברת מעולים בנעולים מספקת שירותי מנעולן לאלפי תושבים במדינת ישראל. בין שירותינו המומלצים ביותר תוכלו למצוא את שירותיי החלפה והתקנת ידיות בדלתות רב בריח. השירות נעשה בצורה המקצועית והאדיבה ביותר, עם יחס אישי, ובמחירים הנכונים והשפויים. למה דווקא אנחנו? ניסיון של 20 שנה, מחירים נוחים, אמינות, ומקצועיות בתחום. איך זה עובד בדיוק? מתקשרים למוקד השירות במספר 055-970-5874 ומזמינים את המנעולן באזור מגוריכם. חברת מעולים במנעולים מגיעים במהירות שיא עד 20 דקות מרגע הצלצול. אם אתם מעוניינים בשירותי מנעולן, או זקוקים להחלפות ידיות בדחיפות התקשרו עכשיו.