במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

מנעול חכם

שדרגו את הבית עם מנעול חכם

המנעול החכם מאפשר לנעול ולפתוח את הדלת מרחוק, בלי לקום מהכיסא. ישנם מנעולים חכמים שמאפשרים שילוב של מצלמה, ולכן גם תוכלו לראות את הצד השני מבלי לקום מהכיסא, ולפתוח את הדלת. הצד של הצרכנים שרוכשים את המנעול החכם הם צרכנים שהפכו גם את ביתם לחכם יותר.

מנעול חכם

מנעול חכם לדלת הבית – מה זה

מנעול חכם לדלת הוא רכיב אלקטרוני די חכם, שמאפשר צפייה במתרחש מהצד השני, שליטה על מנגנון הנעילה, ובאמצעות ה- WIFI נוכל להשתלט על כל המערכת גם כשאנחנו נמצאים בחופשה. המנעול משלב רכיב אלקטרוני בשם Wireless שמעניק למשתמש להתחבר למנעול בכל זמן שירצה, ובכל מקום. מנעול חכם מתקדם, יעניק לנו נוחות, גישה יעילה יותר, אבטחה, והתממשקות לשלל מערכות, ביניהם – העוזרת של גוגל.

מנעול WIFI חכם

מנעול חכם WIFI נפוץ בישראל במחירים טובים ונוחים, אין הרבה חברות או חנויות שמוכרות אותם, אבל עדיין תוכלו למצוא אותם ברכישה באינטרנט באתרים ישראלים, באתרי מסחר בחו"ל, ובמקומות נוספים. מנעול חכם מסוג WIFI נחשב כסוג המנעולים היקרים ביותר לעומת מנעולים רגילים ופשוטים יותר. מנעול חכם WIFI מסוגל לתקשר ולדבר עם Google Home ובעזרתה תוכלו לפתוח את המצלמה של המנעול, לשלוט על הדלתות, ולעשות פעולות באמצעות דיבור בלבד. מנעול חכם WIFI עובד על תשתיות האינטרנט בישראל – התשתית של הוט ובזק. בזמן שאין גישה ישירה לאינטרנט, המנעול יתפקד בצורה רגילה ועדיין נוכל לפתוח את הדלתות ולהתעסק איתו באופן רגיל.

התקנת מנעול עם WIFI – כמה זה עולה

מנעול חכם עם WIFI הוא מוצר נהדר לאנשים שמעוניינים ביוקרה, איכות, ונוחות ללא גבולות. מנעול חכם מעניק למשתמשיו את הדרכים לצפות במתרחש, לנעול ולפתוח את הדלת, וכל זאת ניתן להפעלה ללא מאמץ – לא צריך לקום מספת הטלוויזיה, וניתן לגשת לפעילות גם כאשר אתם בחוץ. השאלה הגדולה ביותר – כמה זה יעלה לי? כמה זה באמת עולה. הנה המחירון לשנת 2020 עבור מנעול חכם עם יכולות WIFI.

סוג המנעול מחיר משוער
מנעול חכם לדלת החל מ- 250 ₪
מנעול Yale החל מ- 250 ₪
מנעול חכם לדלת רב בריח החל מ- 250 ₪
מנעול חכם לבית החל מ- 250 ₪
מנעול חכם לדלת שיאומי החל מ- 250 ₪
מנעול חכם אוגוסט August החל מ- 250 ₪
מנעול חכם מולטילוק החל מ- 250 ₪
מנעול חכם לדלת כניסה החל מ- 250 ₪
מחיר עבור ביקור מנעולן למנעול חכם החל מ- 250 ₪


*המחירים עשויים להשתנות בהתאם למדיניות מעולים במנעולים.

האם ניתן לפרוץ למנעול חכם

אז האם באמת ניתן לפרוץ למנעול חכם? בוודאי שכן. לעומת מנעולים שנועדו להבטיח אבטחה מקסימלית, מנעול חכם לא הולך לכיוון האבטחה, אלה לכיוון החדשנות והחוכמה. ההבדל היחיד בין מנעול חכם, למנעול לא חכם, הוא הטכנולוגיה שמוטמעת בתוכו. אבל אל תחשבו לשנייה שזו הולכת להיות משימה קלה, בדיוק כמו פריצת מנעול רגיל וחזק, גם כאן דפוס הפעילות לא הולכת להשתנות. ברמת הפריצה, ברמת האבטחה, אין שוני בין מנעול חכם, למנעול רגיל. אז האם ניתן לפרוץ אותו? כן, התשובה חיובית ללא ספק.

סוגי מנעולים חכמים – 4 סוגים נפוצים

ישנם עשרות מנעולים בעולם, אבל מעט מנעולים שבאמת מספקים את מטרתם, והם שייכים למותגים. רכישת מנעול חכם ממותג ידוע ופופולארי יעניק לנו שקט נפשי, פחות בעיות ותקלות, וביטחון רב. הנה רשימה של מספר מנעולים חכמים שנמצאים במיליוני בתים ברחבי העולם:

  1. Nest x Yale Lock – מדובר במנעול הוותיק והנפוץ ביותר בבתים ישראלים חכמים, בבתים אמריקאיים, ובשלל בתים ברחבי העולם. המנעול הזה מבית Nest חברת בבעלות גוגל. בשילובו של המוצר Nest Hello Doorbell תוכלו לקבל את הערכה המושלמת לדלת שלכם – מנעול+ מצלמה + פעמון, והכל חכם.
  2. Samsung Smart Lock – סדרת המנעולים החדשים של סמסונג "Smart Lock" נחשבים כנפוצים מאוד במדינת סין ובארצות הברית. המנעולים מאפשרים שליטה מרחוק, נעילה באמצעות טביעת אצבע, הקשת קוד סודי, ודרכים נוספים לנעילה. המערכת מאוד חכמה ובעלת מראה יפה ויוקרתי, ישנם סדרות שעובדות על WIFI, וישנם על בלוטות'.
  3. Xiaomi Smart Door – היא סדרת מוצרים חכמים ששיאומי פיתחה עבור הצרכנים שמשתמשים בבית חכם. הסדרה מאפשרת להפוך את הדלת הישנה, לדלת חכמה ויעילה יותר. המראה והיכולות המשופרות מאוד דומים למנעול החכם של סמסונג – החל מפתיחה עם טביעת אצבע, פתיחה באמצעות הטלפון, פתיחה ע"י הקשת קוד זיהוי, ועוד. המראה מאוד מזכיר וזהה לשל סמסונג, יוקרתיות ואיכות ללא פשרות.
  4. Lockap – הוא מנעול חכם של חברת רב-בריח שמתמחה בייצור דלתות, מנעולים, ומוצרי נעילה. הפיתוח האחרון של החברה הפתיעה רבות – פיתוח חכם לבתים חכמים. באמצעות המנעול החכם תוכלו לנעול את הדלת מרחוק, לנעול באמצעות האפליקציה, או לנעול ולפתוח באמצעות טביעת האצבע שלכם. נגיד את האמת, הוא לא מתקרב לרמה של המותגים האחרים מעלה, אבל עדיין נחשב כמוצר ישראלי שאולי יהיה שווה לנסות אותו.

אלה הם ארבעת הסוגים הנפוצים של המנעולים החכמים בעולם, שאותם חברת מעולים במנעולים יכולה לפרוץ ללא בעיות, ללא דאגות, וללא נזק. החברה תספק לכם את שירותי המנעולן באיכות הטובה ביותר, ללא נזקים של ציוד או קירות, ובמחירים הטובים ביותר לצרכן.