במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

תיקון דלתות זכוכית

תיקון דלת זכוכית עם המומחים של מעולים במנעולים

מהי דלת זכוכית? דלת זכוכית היא דלת עץ, פלדה, או חומר אחר שמשולב עם חלון זכוכית או אובייקט זכוכית אחר או נוסף. ומהצד השני, ישנם דלתות שעשויות ב- 100% זכוכית לכל השטח. דלתות זכוכית מאוד נפוצות במקומות שבהם התעשייה נושמת – במשרדים ציבוריים, במקומות עבודה, בגיוס עובדים, במשרדי קניון, ואפילו בבתים פרטיים קרקע. בעמוד זה, נפרט כל מה שאנחנו יודעים על תיקון דלתות זכוכית.

תיקון דלתות זכוכית

תקלות נפוצות בדלתות זכוכית

דלתות זכוכית הופכות כל המיתוג לרמה אחרת לגמרי. לרוב, משרדים שמחזיקים דלתות זכוכית הם בזכות המיתוג המודפס על אובייקט הזכוכית שנמצא בדלת. זה פתרון נהדר, קל לאתר את העסק בקומות הבניין, ומעניק תשומת לב עוד לפני כניסת הלקוח למשרד. אבל מה, הדלתות האלה צורכות תחזוקה. בדלתות זכוכית תצטרכו תמיד לדאוג שהזכוכית תהיה נקיה, ללא טביעת אצבעות, ותמיד לנקות את הדלת. אז מהם התקלות הנפוצות ביותר בדלתות הזכוכית? הנה כמה מהם:

  1. הדלת יוצאת מאיזון בואו נזכור, שבסופו של עניין מדובר בדלת לכל דבר. במשך הזמן, בעקבות יציאות וכניסות מרובות, הדלת עשויה לצאת מאיזון. במילים אחרות: הדלת זזה לכיוונים לא טבעיים – למטה, למעלה, ואפילו לצדדים. בשביל לפתור תופעה זו, נצטרך לכיוון את הדלת ולחזק בצירים ו\או הברגים.
  2. המפתח לא מסתובב כמו בעבר במקרים שבהם המפתח כבר לא מסתובב בצורה חלקה, נבין שמשהו לא בסדר, משהו בצילינדר ובמנעול התקלקל. לשם כך, נצטרך להחליף את הצילינדר או את המנעול בדלת הזכוכית הקיימת. לידיעתכם: תרחיש זה קורה בגלל תופעות שחיקה מסוימות.
  3. לוקח זמן לדלת לחזור (אם בכלל) בחזרה במקרים שבהם הדלת לא חוזרת חזרה, או לוקח יותר מידי זמן עד שזה קורה, ייתכן שמשהו לא בסדר עם מחזיר הדלת התחתון או העליון. כפי שאתם יודעים, בדלתות זכוכית ישנם שני מחזירי דלת: מחזיר עליון, ומחזיר תחתון. במידה והתופעה עדיין קיימת, יש לברר היכן הבעיה, ובמידת הצורך להחליף מחזיר הדלת התקול.

אלה הם שלושת התופעות, התרחישים, והתקלות הנפוצות שתצטרכו להתמודד איתן בדלתות זכוכית. במקרים כאלה, תצטרכו לכוון את הדלת מחדש, להחליף צילינדרים ומנעולים, ואפילו להחליף את מחזיר הדלת. אם אינכם יודעים כיצד לפתור בעיות אלה ואחרות, ואתם חייבים להזמין תיקון דלתות זכוכית כדאי להיוועץ עם מנעולן מוסמך.

תיקון דלתות זכוכית

דלתות זכוכית הם דרך נהדרת להעביר מסרים, להציג המותג שלנו לעוברי האורח, ולסמל התחלה חדשה. אם זאת, לדלתות הזכוכית דרושה הרבה תשומת לב, תחזוקה שוטפת, ולעיתים גם לא מעט תיקונים. בגלל שמדובר בזכוכית, וזכוכית מאוד עדינה, הרבה מאוד אנשים נוטים לחשוב שהתיקון לא יצליח. חדשות טובות, זה אפשרי, זה מצליח, וזה בר הגשמה – היום ניתן לתקן כל סוג של דלת זכוכית. התיקון מתבצע באמצעות כלים מאוד עדינים, ישנם שלל תיקונים שמבצעים בדלתות הזכוכית הקיימות – החל מהעלמת שריטות בזכוכית, ועד להחלפת רכיבי דלת חשובים: מנעול, צילינדרים, מחזיר דלת, ועוד.

התקנת דלת זכוכית

התקנת דלת זכוכית נעשית בהקדשה רבה לכללים התקפים, העדינות היא מאסט. ההתקנה מתבצע ע"י חברה מקצועית או מנעולן מוסמך שיודע מה תפקידו. הבאת דלת הזכוכית למקום המיועד נעשה בקרטון + חלקים שעוטפים את הזכוכית ומגנים עליה בזמן הנסיעה והפתיחה. ראשית, במקום המיועד, יש להציב בסיס לדלת הזכוכית, ורק לאחר מכן להתקין זכוכית על הבסיס בזהירות רבה. זה התהליך המקוצר ביותר, ובו עדינות היא חלק בלתי נפרד מהעבודה.

כיוון דלת זכוכית

לעומת דלת רגילה שעשויה מעץ, אלומיניום, או פלדה, כאן הסיפור שונה לגמרי. כיוון דלת זכוכית היא פעולה מאוד עדינה, היא חייבת להתבצע ע"י מנעולן מוסמך או איש מקצוע שמבין מורכבות העבודה. אם אתם מתכננים לבצע תהליך, עצרו. ביצוע התהליך בצורה עצמאית יכולה לגרום לסדק ולשריטות בזכוכית. עקב כך, רצוי להתייעץ עם מנעולן ולקרוא לו לשם כיוון דלת הזכוכית. מניסיון אישי שלנו, אל תתעסקו, הסיכון לא שווה.

החלפת זכוכית בדלת כניסה

האם ניתן להחליף זכוכית קיימת בדלת כניסה? התשובה היא חד משמעית כן. באופן כללי, מבלי להיכנס לנתונים הטכניים שבדבר ההליך הולך בצורה הבאה הוצאת הזכוכית הקיימת והפגומה מהבסיס ומהמחיצה, לאחר מכן יש להכניס את הזכוכית החדשה בעדינות רבה לתוך הבסיס והמחיצה, וסיימתם. מדובר בפשטות, זה רק נראה פשוט. בפועל, אתם עשויים לעשות נזק יותר מאשר תועלת. לכן, במקרים שבהם אתם זקוקים להחלפת זכוכית בדלת הכניסה, עדיף פשוט לא להסתכן ולקרוא למנעולן מקצועי. הרבה מאוד מקרים כאלה ואחרים גרמו לזכוכית להתנפץ, להישרט, או להיפגם בצורה כזאת ואחרת. בכל מקרה, אל תנסו זאת בעצמכם. חברת מעולים במנעולים כאן לשרותכם, התקשרו עכשיו בכל בעיה – 055-9705-874