במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

תיקון דלתות פנים

תיקון דלת פנים עם החברה המנוסה ביותר

דלתות פנים הם דלתות שנמצאות בתוך הבית, הם נחשבות כדלתות הפנימיות והחשובות ביותר בדירה. ישנם שני משפחות וקטגוריות עיקריות – דלתות פנים רגילות, ודלתות פנים מעוצבות. המחירים בין שני הקטגוריות האלה מאוד שונים ומשמעותיים. עמוד שירות זה, מתרכז בהיבטים שונים שקשורים לדלתות פנים.

תיקון דלתות פנים

מה זה בכלל דלתות פנים

דלתות פנים הם סוג נפוץ לשם של דלת שנמצאת בפנים הבית ולא מבחוץ, לדוגמא: דלתות שירותים, דלתות של חדרים פנימיים, דלת של עליית הגג, וכל דלת שנמצאת במסגרת הפנימית של הבית. לרוב, דלתות פנים עשויות מעץ, ולעיתים גם מפלדה. דלתות אלה משלבות עיצוב ויוקרה בפעימה אחת, ונחשבות כדלתות החשובות ביותר בבית. ישנם שלל דלתות פנים: דלתות מעץ, דלתות פלדה, דלתות זכוכית, ועוד. המחירים של דלתות פנים נעים בין 600-1200 ₪ לא כולל התקנה.

סוגי דלתות פנים בישראל

דלתות פנים הם סוגי הדלתות הנפוצות בישראל, שהן נרכשות מאות פעמים בשנה בשלל חנויות. כאשר אנחנו קונים דלתות פנים אנחנו חייבים לקחת בחשבון שני דברים: המראה של הדלת, החומר ממנו היא עשויה, וכיצד היא מוגנת. במקרים מסוימים, נרצה לבחור דלת פנים שעמידה למים לחדרים כמו אמבטיה ושירותים. בכל מקרה, מהם סוגי דלתות הפנים המבוקשות ביותר בישראל? בואו נראה.

  1. דלתות פנים של פנדור – פנדור הינה החברה המובילה ביותר בישראל עם דלתות פנים מרהיבות. החברה הוקמה עוד בשנת 89, ומעניקה לבתים רבים בישראל נוחות ויוקרה במוצר אחד. דלתות הפנים של פנדור מאוד מבוקשות, איכותיות ממש, ומחזיקות לאורך זמן.
  2. דלתות פנים מעוצבות של רב בריח – רב בריח ידועה בזכות דלתות פלדלת לכניסות הבית. בנוסף לזה, אולי לא ידעתם, אבל לחברת רב בריח יש גם קולקציה נהדרת של דלתות פנים מעוצבות לחדרי הבית, לשירותים, ולמקומות נוספים בדירה.
  3. דלתות הפנים של חמדיה – דלתות חמדיה נכנסו בשנים האחרונות לתודעתם של תושבים רבים. הדלתות מוכרות בזכות המראה הכובש ובזכות השקט. דלתות חמדיה בעלות עיצוב נקי ואהוב, שקטות מאוד, ומאפשרות נוחות של ממש.
  4. דלתות פנים מעץ של ארט דור – ארט דור היא חברה שמספקת דלתות יפיפיות מעץ, דלתות מעץ מלא, ודלתות שמכניסות טעם וצבע לחלל. בין הדלתות של ארט דור תוכלו למצוא: דלתות למטבח, דלתות למשרדים, דלתות משולבות עץ עם זכוכית, ודלתות יוקרה.

אלה הן ארבעת החברות והסוגים הנפוצים ביותר בישראל עבור דלתות פנים לבית. בנוסף, תוכלו למצוא דלתות נוספות, מחומרים אחרים וטובים, ודגמים שונים. לדוגמא: דלתות מעץ מלא, דלתות עמידות למים ואבק, דלתות מסוג אלומיניום, דלתות זכוכית מחוסמת, ועוד.

תיקון דלתות פנים – הכיצד

ישנם המון תיקונים שמתרחשים לדלתות פנים במהלך השנים. כמו כן, גם יש מגמה מאוד חדשה שמספרת על שדרוגם ושיפוצם של דלתות פנים באמצעות חברות צד ג' שמציעות את שירותיהם ב- Facebook. טפטים לדלתות פנים יכולים להכניס צבע ושדרוג מהמם בדלתות ישנות ופגומות. בכל מקרה, ישנם שלל תיקונים שאפשר לעשות על דלתות פנים ישנות, כמו: סתימת חורים בדלתות עץ ומשקופים, צביעת הדלת מחדש, החלפה ותיקון ידיות, החלפה או תיקון סף לדלת פנים, החלפת צילינדרים ומנעולים, ועוד תיקונים נוספים. חברת מעולים במנעולים מספקת את כל התיקונים האלה על רגל אחת, במחירים הכי נוחים בארץ, ויחד עם שירות ואחריות בהתאם. רוצים לשדרג את הדלת הישנה? חברת מעולים במנעולים מספקת גם שדרוגים.

תיקון דלתות פנים – כמה השירות עולה

הכל טוב ויפה, הדלתות יכולות לדבר בעד עצמן, יכולות להיות מרהיבות ואיכותיות ככל הניתן. ועדיין, קיימת שאלה שאנשי המכירות לא יוכלו להזיז אתכם ממנה – כמה השירות עולה? כמה כל הסיפור יעלה לי. חברת מעולים במנעולים הגדילה ראש, וכעת מציגה לכם את טבלת המחירון המעודכנת לפי סוגי דלתות פנים.

אז כמה זה עולה? הנה המחירון המשוער לשנת 2020 עבור סוגי דלתות פנים:

סוג הדלת מחיר משוער
תיקון דלתות פנים פנדור החל מ- 250 ₪
תיקון דלתות פנים חמדיה החל מ- 250 ₪
תיקון דלתות פנים רב בריח החל מ- 250 ₪
תיקון דלתות פנים עץ החל מ- 250 ₪
תיקון דלתות פנים כניסה החל מ- 250 ₪
שיפוץ דלתות פנים החל מ- 250 ₪
החלפת ציר דלת עבור דלתות פנים החל מ-120 ₪
תיקון ידית דלת פנים החל מ-80 ₪
תיקון משקוף דלת פנים החל מ-470 ₪
תיקון מנעול מגנטי לדלת פנים החל מ-129 ₪
החלפת צילינדר לדלתות פנים החל מ-179 ₪


*המחירים משוערים וניתנים לאיתור ע"י חיוג למעולים במנעולים.