במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

תיקון דלתות כניסה

תיקון דלתות כניסה תוך 20 דקות אצלכם

בשונה מדלתות פנים איכותיות, דלתות כניסה נמצאות בכניסת הבית, הם נחשבות כדלתות הראשיות. דלתות אלה גם קיבלו את הכינוי דלתות חוץ. ישנם שני מותגים רציניים שמוכרים דלתות כניסה – רב בריח, ופנדור. לרוב, באופן ממוצע, למרבית מהתושבים קיימים אחד משני הדלתות של המותגים האלה. בדף זה, תקבלו את כל המידע אודות תיקון דלתות כניסה.

✔️  תיקון דלתות לובי במחירים משתלמים
✔️ ייעוץ טלפוני חינם!
כולל אישור משטרת ישראל!
✔️ זמן הגעה עד 20 דקות בכל רחבי הארץ
אפשרות החלפת מנגנון לדלת כניסה לבניין במחיר מבצע!

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-9705-874

תיקון דלתות כניסה

תיקון דלתות כניסה לבניין

דלתות כניסה לבניין הם דלתות שמשולבות עם חומר הזכוכית המוכר והידוע. תיקון של דלתות כניסה לבניין צריכות להיעשות ע"י מנעולן או מתקין דלתות מקצועי. ברוב המקרים, דלתות כניסה לבניין צריכות להישאר פתוחות, ולתפקד כמישור המוביל. תיקון דלת כניסה לבניין נעשית בכלי העבודה העדינים והטובים ביותר, אחרי הכל מדובר על דלת מאוד חשובה שעשויה מזכוכית. במקרים שבהם נדרשים תיקונים לדלתות הכניסה, יש להתייעץ עם שאר הדיירים ועם וועד הבית. שימו לב: במקרים שבהם ביצעתם את העבודה לבדכם והתרחשה בעיה או נזק מסוים, האחריות נופלת עליכם בלבד. בכל מקרה של בעיה, חברת מעולים במנעולים תגיע לבחון את השטח, ולספק הצעת מחיר אטרקטיבית עבור תיקון הדלתות שבבניין.

תיקון דלתות כניסה לבית משותף – מי נושא באחריות?

בית משותף הוא בית שבו קיימות יותר מ- 2 דירות, והוא בית שנרשם כבית משותף.  גם כאן, יש הוצאות. חלוקת ההוצאות חייבת להיכלל בין כל המשתתפים, כלומר האנשים שהדירה באחריותם. אז מי נושא באחריות? כל האנשים שהנכס קשור אליהם, שהם אחראיים אודותיו, ושהם מרוויחים ממנו כסף. לפני משימות כאלה ואחרות, רצוי להתייעץ עם עורך דין. יש לציין: כתב זה לא פוטר מהתייעצות עם מישהו בכיר. תיקון דלתות כניסה לבית משותף אפשרית ומבוצעת באמצעות הדרכים הכשרות, החומרים המתאימים, ובעזרת כלי העבודה הטובים ביותר למשימה. כאשר אתם צריכים לתכנן את התיקון, ראשית בדקו ממה עשויה הדלת, מהי הבעיה הקיימת, והאם אתם יכולים לסדרה לבד. במקרים שבהם הבעיה מתקדמת יותר, תצטרכו להיוועץ עם מנעולן או מתקין דלתות בבתים משותפים. אתר מעולים במנעולים יספק לכם את העבודה הנדרשת תוך הקפדה על פרטיות מלאה, יסודיות בעבודה, ואחריות בהתאם.

איך מתקנים דלת כניסה

דלתות כניסה כמו כל דלתות אחרות, גם בהם מצטברים תקלות ובעיות במהלך השנים. הדלת לא נסגרת, הדלת חורקת ולא נעימה לאוזן, הידיות נופלות, חורים במשקוף, ועוד מלא בעיות שיכולות להתרחש עם הזמן. לכל תופעה ישנה תרופה מדויקת, לכן הכל תלוי בבעיה הקיימת. לדוגמא: במקרים שבהם הדלת לא נסגרת, יש לבדוק את הצירים. במקרים אחרים שבהם הדלת חורקת, כדאי לעשות כיוון מחדש של הצירים והדלת. ובמקרים שונים שהידיות נופלות, יש לחזק את הבורג שנמצא שעל הידיות. יש לכם בעיה אחרת? שמקורה לא ידוע לכם? רק מנעולן ידע לאבחן את המצב, ולתת פתרון אידיאלי בהתאם לתופעה. בחברת מעולים במנעולים יודעים להציע פתרונות נהדרים, יודעים לתקן דלתות כניסה במהירות מקסימלית ובדיוק מופלא, יחד עם שירות מצוין ואחריות על העבודה.

מחירון עבור תיקון דלתות כניסה

בואו נודה באמת: ישנם הרבה בעיות שמתרחשות עם דלתות הכניסה. חלק מהבעיות הנפוצות נובעות מתחזוקה לא נכונה אם בכלל, חלקם נובעות מבלאי והדרדרות של המצב, והחלק הגדול משימוש יתר. ככה או ככה, כדאי לדעת כמה התיקונים עולים, והאם המחירים באמת מתאימים לנו. מעולים במנעולים מפרטת את המחירון המלא עבור תיקון דלתות כניסה. הנה המחירון:

סוג הדלת עלויות משוערות
תיקון דלת כניסה לבניין מחיר מבצע! החל מ- 250 ₪
כמה עולה להחליף דלת כניסה לבניין (לובי) החל מ- 250 ₪
תיקון דלת כניסה מעץ החל מ- 250 ₪
תיקון דלת כניסה אלומיניום החל מ- 250 ₪
תיקון דלתות כניסה לבית משותף החל מ- 250 ₪
עלות משוערת לביקור מנעולן החל מ- 250 ₪
החלפת ידית דלת כניסה לבניין החל מ-180 ₪
החלפת דלת כניסה לבניין החל מ-990 ₪
תיקון דלת כניסה לבית מחיר מבצע החל מ-199 ₪
מחיר החלפת צילינדר עבור דלת כניסה
החל מ- 250 ₪
החלפת מנעול לדלת כניסה החל מ-300 ₪

*המחירים משוערים בלבד, לקבלת מחירים מדויקים יש לחייג – 055-9705-874