במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

מנעולן בחריש

מנעולן בחריש והסביבה בכל שעות היום

תושבי חריש היקרים, אנחנו יודעים שהעיר בפיתוח כבר כמה שנים, בנייה בלתי פוסקת והאוכלוסייה שרק מתגברת בעיר וצומחת, עדיין ישוב קטן עם כ5000 תושבים. למרות זאת, שירותי מנעולן בחריש לגמרי תופסים תאוצה ענקית ופה אנחנו עומדים לראשותכם, מעולים במנעולים. חריש אומנם חדשה אבל אנחנו עוסקים במנעולים מאז הקמת המדינה, עם ותק של למעלה מ20 שנות ניסיון בכל רחבי הארץ, דאגנו לפתוח מוקד עסקי גם אצלכם תושבי חריש, אז למה לבזבז את הזמן ואת הכסף שלכם? פנו אלינו, אנחנו נספק שירותי מנעולן על הצד הטוב ביותר בעלות הנמוכה ביותר, מלבד שירותי דלתות ומנעולים – מקצוענים בכל שאר התחומים, וכמובן עובדים תחת התקנון וההסכמה הגבוהה ביותר, אישורי משטרת ישראל וכל נקודות האכיפה.

✔️  הזמינו מנעולן בחריש והסביבה עם מעל ל-20 שנות ניסיון!
✔️ מחיר הכי משתלם באזור חריש והסביבה
✔️ הזמנת שירותי פורץ מנעולים עם מחיר החל מ-200 ש"ח
✔️ עובדים 24/7 גם בשבת וגם בימי חול

כולל אישור משטרת ישראל!
✔️ אפשרות הגעה עד בית הלקוח עד 20 דקות בלבד
 ✔️ מחירי עלות לדיירים חדשים בחריש!
✔️ הצעות אטרקטיביות על חבילות שכפול ודלתות

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-9705-874

מנעולן בחריש

 

פריצה והתקנת כספות בחריש

עבור כמה אנשים כספת זה עניין שולי ומיותר, אבל לחלק האחר יש אמון רב בכספת ובאחסון הנפלא שהכספת מספקת, אך כמו כל מוצר – צצות בעיות שלא תמיד בשליטתנו או עקב חוסר טיפול, כספת זה אומנם מוצר מתכתי אך בהחלט דורש אחזקה מינימאלית. לא כל בעיה דורשת תיקון רציני של פורץ מנעולים או בעל מקצוע שמתמחה בכספות, לפעמים מדובר בצירים חלודים או מפתח תקוע, השירות שלנו מספק את מגוון שירותי פריצת הכספות המובילים בארץ, עם כלים יקרים אשר יסייעו לפריצה הנקייה של הכספת – ללא נזק לתוכן הכספת, עם זאת אנחנו גם מתקינים כספות בבתי עסק, מספקים שירותי אחזקה, שכפול למפתוח רגילים ושכפול למפתחות חכמים או קודן.

שירותי צילינדר בחריש והסביבה 

צילינדר זה הדבר היחיד שכנראה רובנו מכירים, החלק הזה בדלת, ובכן… החלק הזה זה בערך לב הדלת, עיקר האבטחה של הדלת ולכן כל כך חשוב להבטיח את הבטיחות שלנו דרך ערנות לתקלנות שמתרחשות בדלת או בצילינדר. כולנו מכירים את הרגע של זמן מתבזבז, ילדים בבית עם דלת שלא נפתחת או נסגרת, איחור לעבודה או לפגישה חשובה – ובכן, השירות שלנו מציע מנעולן עד 20 דקות הגעה לדלת הלקוח באזורי חריש והסביבה, עובדים תחת תווי התקן והדגשים של כל יצרניות כגון פלדלת, רבריח, מולטילוק ועוד. הזמן שלכם חשוב לנו, וגם הבטיחות שלכם. חשוב לדעת שהקטנת ראש בהחלפת הצילינדר יכולה להוביל למנעולן לא מנוסה אשר יכול לגרום נזק למסגרת הדלת, לצירי הדלת ולבלאי מהיר יותר ולהגנה פחותה.

פורץ רכבים בחריש

פריצת דלת הרכב בהחלט עניין רגיש כשמדובר באדם חסר ניסיון, אך לא כשמדובר בצוות של מעולים במנעולים, לפני שנגיד לכם למה כדאי לכם לבחור בנו, נספר לכם על מגוון השיטות היעילות שלנו. פריצת רכב ברוב המקרים תתחלק לשתי קטגוריות עיקריות, מנעול חכם ומנעול רגיל, רכבים תוצרת גרמניה בעיקר משתמשים במנעול חכם אשר מחוזק בהגנה כפולה ודורש חפץ מיוחד שמקבל את המספר הסידורי של המפתח ובעצם פותח את הדלת הנעולה ללא נזק לחלון או למסגרת הרכב, הדרך הפחות מסובכת לשאר הרכבים בעלי המנעול הרגיל – הפעולה הזו בעצם פותחת את נעילת הרכב דרך המנגנון של הרכב. ככה או ככה? שתי הדרכים יעלו לכם זול, יפתרו מהר והכי חשוב – בשביעות רצון הטובה ביותר! כל הפעולות מתקיימות תחת אישורי יצרני הרכב ובאישור משטרת ישראל.

מנעולן בחריש והסביבה שירות זול ומקצועי

חריש בהחלט אזור מגורים חדש ובהחלט מתחיל לצבור תאוצה, עם הקצב המסחרר של הגדילה והבנייה בחריש – הצוות שלנו מקבל אתכם בידיים פתוחות עם שירותי מנעולן בחריש במחירים מצחיקים, אין סיבה שתשלמו מחיר כפול בגלל המצב הלחוץ אליו נקלעתם, שירות זול בהחלט לא משקף עבודה מקצועית, זה מה שרוב האנשים כנראה יחליטו להגיד במקום לקבל את העובדה שאנחנו רוצים את הטוב ביותר עבורכם. אז מלבד שירות מעולה ומקצועי תנו לנו לספק לכם מגווני שירותי דלתות, קידוד שלטי רכב, קידוד שלטי שער, בנייני מגורים ועסקים, כיוון דלתות ועוד, תנו לניסיון רחב השנים לייצג את השם שלנו.

בעלי עסק ודיירים חדשים בחריש והסביבה

קניתם בית חדש בחריש? שוכרים דירה? סתם בא לכם להחליף את המנעול הישן או להעזר בשירותי מנעולן בחריש? ובכן, אצלנו זה בהחלט אפשרי, עם הביקוש הבלתי פוסק, החלטנו להקים צוות שיהיה בלב חריש ויספק לכם את מגוון התחומים שלנו. ומה הדבר הכי טוב? אנחנו באים לחבק אתכם עם חבילות היכרות משתלמות לדיירים חדשים, החלפות דלתות מעוצבות, החלפת מנעולים, החלפת צילינדר ועוד, החבילות שלנו אטרקטיביות גם לבעלי עסקים שמחפשים שינה שקטה יותר בלילה, מתקינים מנעולים חכמים בעסקים, כספות, שערים זזים, תיבות דואר אישיות, קודן לדלת העסק ופתיחה בזיהוי אצבע.

מנעולן מומלץ בחריש – נעזור לכם לבחור בנו

למה לבחור בנו? עבורנו זה כבר מאוד פשוט ותנו לנו לעשות את זה פשוט עבורכם, אנחנו לא בטוחים אם יצאת צדיק עדיין משודרת אבל כל מנעולן שמייצג את החברה שלנו היה יוצא צדיק ומביא את המדליה הביתה, מעולים במנעולים זו חברה בפריסה ארצית אשר מספקת שירותי מנעולן ופריצה מעל ל-20 שנה, במשך השנים החברה צברה ביקורות טובות וחיוביות בלבד, אצלנו מאגר המנעולנים רק מתעצם ואת כולם אנחנו בוחרים בצורה סלקטיבית עם פינצטה, מוזמנים לחפש המלצות על מנעולן בחריש, בטוח שהשם שלנו יעלה לבד. מעבר לשנות הניסיון וזמן העבודה היעיל שלנו, פועלים תחת הוראות משטרת ישראל ותחת כל ההסמכות האפשריות. עם זאת, אנחנו עובדים בשירות ישיר עם יצרניות הרכבים, המנעולים ובעלי המקצוע בשביל שהשירות שלנו יהיה המושלם ביותר עבורכם. זמני העבודה שלנו רחבים ובהתאם לכל השעות שלכם, מספקים מנעולן בשבת בחריש ללא תעריף שונה.

 

מחירי מנעולן בחריש והסביבה

סוג השירות כמה עולה השירות בחריש?
פורץ דלתות בחריש – פורץ כל סוגי הדלתות בלי נזק למבנה הדלת עד 20 דקות הגעה 200-550 ש"ח
קידוד שלט רכב – קידוד כל סוגי שלטי הרכב, כולל שלט חכם וקודן 200-500 ש"ח
פריצת כספות ומנעולים – פריצת כספות בדרכים זהירות שמשאירות את תוכן הכספת מוגן, ניסיון עם כל סוגי המנעולים וגם תביעת אצבע 200-800 ש"ח
החלפת צילינדר – החלפת כל סוגי הצילינדרים: רב בריח, פלדלת, שריונית במחירי עלות 200-900 ש"ח
התקנת דלתות לעסקים חדשים –  התקנת דלתות ומנעולים לעסקים חדשים בחריש – מחירי יצרן החל מ200 ש"ח
פריצת דלת נעולה ופרוצה – פריצת כל סוגי הדלתות, כולל דלתות מגורים משותפים ודלתות ללא מפתח 200-500 ש"ח
  מחיר מבצע לדיירים חדשים בחריש – חבילת הצטרפות לדיירים חדשים באזורי חריש! החל מ200 ש"ח
 שכפול מפתח לרכב או לביתשכפול מפתח מדוייק לרכב או לבית, תחת אישורי משטרת ישראל 100-450 ש"ח
מנעולן מוסמך עד דלת הלקוח – מנעולן מקצועי עד בית הלקוח, הגעה מהירה של עד 20 דקות 200-550 ש"ח
מנעולן בשבת – עובדים בכל ימות השבוע כולל שישי ושבת עבורכם תושבי חריש השבת תהיה רגועה יותר 200-650 ש"ח
התקנת מנעול בדלתות זזות ושערים – התקנה ותמיכה של מנעולי שער בעסקים, בתים פרטיים ובתים משותפיים
200-800 ש"ח

לסיכום – הזמנת מנעולן בחריש והסביבה

מעולים במנעולים מתחייבת לכל הדברים אשר הוזכרו, אם לא שכנענו אתכם מספיק טוב. מוזמנים ליצור קשר בטלפון, במספר:055-9705-874הצוות שלנו ישמח לספק לכם יעוץ טלפוני חינם והדרכה מפורטת לגבי הבעיה בטלפון ללא עלות.