במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

מנעולן ברמלה – לוד

צרו קשר

תוכן עניינים

מנעולן מוסמך רמלה והסביבה

הזמנת שירותי מנעולן ברמלה או בלוד היא הכרחית כאשר אתם נתקעים מחוץ לבית או לרכב, הזמנת מנעולן בדרך כלל כרוכה בעלות סמלית של בין 100 ל-300 ש"ח, כפי שיצא לנו לראות בתוכניות כמו יצאת צדיק, לפעמים תקלה קטנה של דלת טרוקה או כל דבר פשוט אחר נהיה פשוט מורכב ופתאום עולה לנו ביוקר ולכן חשוב להזמין מנעולן מוסמך ומקצועי עם מחירים שעומדים בתקן של מנעולנים

✔️  הזמינו מנעולן באזור רמלה לוד והסביבה
✔️ זמינים 24/7 כל השנה
✔️ פריצת מנעול לדלת הבית או לרכב במהירות
כולל אישור משטרת ישראל!
✔️ אפשרות הגעה עד בית הלקוח תוך עד 20 דקות בלבד!

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-9705-874

מנעולנים ברמלה לוד – למה דווקא מעולים במנעולים?

רמלה היא היא מעורבת של יהודים וערבים, חיים בה יותר מ-75 אלף תושבים, בעיר לוד הסמוכה חיים גם כן קצת יותר מ-77 אלף תושבים. העיר היא אחת מהערים הגדולות באזור המרכז ומספקת מענה גם לישובים סמוכים אליה כמו ניר צבי, צריפין, מצליח וישובים נוספים, לגור ברמלה זה יתרון ענק כיוון שאתם קרובים למרכז, חשוב לזכור מנעולן מוסמך ברמלה חייב להגיע מרמלה אחרת המחיר יהיה יקר יותר, לא תמיד אנחנו צריכים מנעולן ברמלה לוד אבל לפעמים אנחנו פשוט נתקעים מחוץ לבית ואין לנו ברירה אחרת אלא להזמין שירותי מנעולן, אנחנו במעולים במנעולים עובדים כבר יותר מ-20 שנים באזור רמלה לוד ומספקים לתושבי האזור מענה מהיר, איכותי, וזמין 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע של מנעולנים מוסמכים ואיכותיים שמגיעים לבית שלכם באדיבות תוך כדי מתן מענה לכל שאלה טלפונית מקדימה ללא עלות.

כמה סיבות לבחור בנו

  • זמינים 24 שעות – המחיר אומנם משתנה בשעות הלילה, אבל אנחנו זמינים עבורכם תמיד על מנת שגם אם נתקעתם מחוץ לרכב או לבית בשעה 4 בבוקר אנחנו נגיע אליכם.
  • מגוון לקוחות מרוצים – לא צריך לדבר הרבה, תנו ללקוחות שלנו לדבר בפני עצמם, אנחנו מספקים שירותים המון שנים ולכן יש לנו הרבה לקוחות מרוצים בלקסיקון.
  • 20 שנות ניסיון – מי מאיתנו לא רוצה להזמין מנעולן עם ניסיון? אז עם חברת מעולים במנעולים תקבלו ניסיון של 20 שנים כך שלא יגרם נזק לרכוש שלכם – באחריות.

מחירים עבור הזמנת מנעולן ברמלה לוד והסביבה

סוג השירות מחיר משוער
הזמנת שירותי מנעולן ברמלה הרצל והסביבה החל מ-200 ש"ח
פריצת דלתות ברמלה – כל סוגי הדלתות כולל פנים, חוץ, פלדלת, החל מ-200 ש"ח
החלפת צילינדרים ברמלה החל מ-250 ש"ח
התקנת מנעול חכם לדלת הבית החל מ-1500 ש"ח
תיקון דלתות ברמלה לוד החל מ-250 ש"ח
פריצת רכבים ברמלה החל מ-350 ש"ח
התקנת מחזיר דלת החל מ-280 ש"ח
פריצת כספות החל מ-300 ש"ח
שחזור מפתחות לרכב החל מ-450 ש"ח
שכפול מפתחות לבית החל מ-5 ש"ח
תיקון אינטרקום ברמלה לוד החל מ-350 ש"ח

מנעולן רכבים ברמלה לוד

המפתח נתקע בתוך הסוויץ'? המפתח נתקע באוטו ואתם נעולים בחוץ? אלו רק חלק מהסיבות בגינם אתם צריכים להזמין מנעולן רכבים ברמלה או בלוד, אנחנו מספקים שירותי פריצת רכבים בצורה מקצועית החל ממחיר של 250 ש"ח לקריאה (ללא החלפת חלקים) אנחנו יכולים להתחייב לפריצה נקייה, ללא נזק לרכב שלכם, ז"א לאחר הפריצה הרכב ישאר בדיוק כמו שהיה לפני זה, אנחנו היחידים שיכולים להעניק לכם אחריות על כך ולהתחייב שאנחנו מגיעים תוך 20 דקות אליכם עד לרכב, לפעמים יורד גשם או שחם מאוד ולא שווה להתעכב מחוץ לרכב כאשר נתקעתם, אנחנו זמינים עבורכם 24 שעות עם מנעולן מוסמך לפריצת רכבים שעבר את כל ההכשרות הטובות ביותר ומוסמך לבצע עבודות פריצה לכל סוגי הרכבים בישראל.

תוכן עניינים

צרו קשר

לקוחות ממליצים

חדש באתר

אזורי השירות המבוקשים

055-9705-874