במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

מנעול תיבת דואר

צרו קשר

תוכן עניינים

החלפת מנעול לתיבת דואר וכמה זה עולה

למרות העידן המודרני שבו אנחנו חיים, ולמרות שהרבה מכתבים אנחנו מקבלים היום באימייל, עדיין ברור שיש שימוש לתיבות הדואר הישנות והטובות. כפי שאתם יודעים, לתיבות הדואר יש מנעולים ייחודיים, והסיבה לכך היא שכל אחד מאתנו רוצה לשמור על הפרטיות שלו. הדוור מגיע, מחלק את הדואר ואנחנו רוצים להיות היחידים שיכולים להגיע אל אותו מכתב אהבה, או מכתב מהבנק, שמיועד רק לנו. עד כאן הכול טוב ויפה, אבל מה עושים כאשר צריך לבצע החלפת מנעול לתיבת דואר? הדבר הראשון שכדאי לדעת בנושא, הוא שאת המנעולים האלה מייצרת חברת יונה הישראלית והם מיוצרים בישראל עצמה. מדובר על דגם ייחודי לתיבות הדואר בלבד והוא כולל צילינדר קצר מאוד באורך של 7 מ"מ בלבד. על מנת שניתן יהיה להחליף אותו בלי לפגוע בתיבת הדואר עצמה רצוי כמובן להזמין איש מקצוע מוביל לביצוע המשימה, כי אין סיבה לעשות זאת בצורה חובבנית שתפגע בתיבת הדואר בצורה בלתי הפיכה. מבחינת העלויות אנחנו רואים המחירים משתנים, כי זה מאוד תלוי בשאלה איזה איש מקצוע תזמינו לצורך ביצוע המשימה. 

✔️  הזמינו מנעולן מקצועי לפריצת תיבות דואר
✔️ מחיר החל מ-150 ש"ח בלבד!
✔️ שיחת ייעוץ ללא תשלום!
כולל אישור משטרת ישראל!

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-9705-874

מנעול תיבת דואר

איפה קונים מנעול לתיבת דואר? 

אם אתם מחפשים מנעול לתיבת דואר ורוצים לדעת שתצאו מרוצים מהקניה, כדאי יהיה לבדוק תחילה לאן אתם פונים. אומנם זה נכון שיש מגוון רחב של חנויות שבהן תוכלו לקנות מנעולים כאלה מסוגים שונים, ובהתאם לגודל תיבת הדואר שלכם ולסגנון שלה, אך מצד שני, לא בכל חנות המחירים יהיו זהים. לכן, אם אתם רוצים להגדיל את הסיכוי שלכם לצאת מרוצים יותר מקניה, כדאי יהיה לבדוק שאתם פונים אל חנות שמשלבת בשירות שלה אמינות, מקצועיות ואדיבות. 

פריצת מנעול תיבת דואר עם מנעולן

אתם רוצים להחליף את מנעול תיבת הדואר שלכם? מישהו ניסה לפרוץ לתיבת הדואר שלכם, עברתם דירה או שיש כל תקלה אחרת במנעול שבגללה אתם רוצים להחליף אותו? אם כך, ברור מדוע אתם מתלבטים בן החלפה שתתבצע על ידי מנעולן מקצועי ובין עבודה שאתם בעצמכם תוכלו לעשות. כדאי לדעת: אם חשוב לכם לא לפגוע בתיבת הדואר עצמה ואם אתם רוצים שההחלפה תהיה מקצועית, בכל זאת רצוי להזמין מנעולן מוביל לביצוע המשימה. אומנם זה נכון שהשירות הזה עולה כסף, אך מצד שני, רק כך תוכלו להיות בטוחים שהמנעול החדש יותקן בצורה מושלמת בתיבת הדואר שלכם ויוכל לשמש אתכם לאורך שנים רבות.

תוכן עניינים

צרו קשר

לקוחות ממליצים

חדש באתר

אזורי השירות המבוקשים

055-9705-874