במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

מנעול דלת אש

מה זה מנעול דלת אש

כאשר מדברים על מנעול לדלת אש מדברים למעשה על המנעולים שנמצאים בתוך דלתות האש. התפקיד של דלתות האש הוא להוות חוצץ בין השטח שיש בו אש בוערת ובין השטח הסטרילי, ולכן ברור מדוע גם למנעול עצמו יש חשיבות אדירה. אנחנו יכולים לראות שהתפקוד של מנעול לדלת אש אינו שונה מתפקוד של כל מנעול אחר, כי הוא פועל על ידי צילינדר והתפקיד שלו בפועל הוא להיכנס בריח לתוך המשקוף כדי לנעול את הדלת. 

✔️  החלפת מנעול לדלת שלכם בכל רחבי הארץ!
✔️ מחירים משתלמים עבור החלפת מנעול פאניק
✔️ הזמנת מנעולן מקצועי החל מ-200 ש"ח
כולל אישור משטרת ישראל!
✔️ אפשרות הגעה עד בית הלקוח עד 20 דקות בלבד
לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-9705-874

מנעול דלת אש

מה שכן שונה בין מנעול לדלת אש ובין מנעולים אחרים אלה הם שני נתונים משמעותיים: 

  • הצורה של המנעול 
  • המידות שלו 

 

ברוב המקרים המנעולים שבהם נעשה שימוש בישראל בהקשר של דלתות אלה הם מנעולים אירופאיים המיוצרים במדינות כמו איטליה, הולנד וספרד. עוד דבר שמיוחד לאותו סוג של מנעול, זו העובדה שהוא עשוי כולו מחומרים שלא בוערים ולא מבעירים אש.  

התקנת מנעול דלת אש

המטרה שלנו כאשר אנחנו מתקינים מנעולים לדלתות אש, היא כמובן לדעת שהמנעול הזה עובד בצורה מושלמת ללא תקלות. לכן, כאשר אנחנו בודקים את נושא התקנת המנעול, אנחנו צריכים תחילה לבחור את המנעול הטוב ביותר מתוך האופציות הנפוצות יותר בישראל. שנית, צריך לבדוק איך עובד המנגנון שלו ויש גם לבחור את גודל המנעול המתאים לנו. לכן, אפילו אם אתם אנשים שרגילים בדרך כלל לעשות עבודות שונות בכוחות עצמכם בבית או במשרד, כדאי שתדעו: בכל מה שקשור להתקנות של מנעולים לדלתות אש, רצוי לפנות אל המומחים. 

תקלות במנעולים של דלתות אש

למרות שכאשר אנחנו מתקינים מנעולים לדלתות אש אנחנו מצפים שהוא יהיה איכותי ולא ייתקע, אנחנו רואים שזה לא תמיד כך. אחד מהדברים הנוראיים ביותר שעלולים לקרות זה שנצטרך לפתוח את דלת האש או לנעול אותה ברגע האמת ואז נגלה שהמנעול לא מגיב או שצריך להחליף את מחזיר הדלת לכן, כדי להימנע ממצב כזה צריך לבצע בדיקות תקופתיות למנעול ולראות שהוא עובד בצורה תקינה ובלי כל בעיות. בנוסף, אם אתם מגלים שיש בעיה כלשהי במנעול, חשוב להזמין כמה שיותר מהר איש מקצוע שיוכל לתקל בעניין. התקלות במנעולים מסוג דלת אש יכולות להיות זהות לתקלות שיש במנעולים אחרים. זה יכול להיות מפתח שנתקע, צילינדר בעייתי או כל תקלה אחרת שרק המומחים יוכלו לתקן. 

החלפת מנעולים לדלת אש

הגעתם למסקנה שאתם צריכים להחליף את מנעול דלת האש שלכם? ברור לכם שהוא לא באמת עובד בצורה טובה ואתם חוששים שברגע האמת זה יהווה בעיה חמורה? אם כך, אתם צודקים ואנחנו בהחלט ממליצים לכם לא לחכות עם העניין הזה לרגע האחרון. הזמינו עוד היום מנעולן מקצועי שיגיע, יבדוק מה בדיוק התקלה ויחליף עבורכם את המנעול בצורה מקצועית ואדיבה. מנעולים לדלת אש חייבים להיות איכותים ולעבוד בצורה חלקה כך שרצוי לטפל בדברים עוד היום.