במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

מנעולן חירום

הזמנת מנעולן חירום 24/7

מנעולן חירום מתפקד כאיש מקצוע שמגיע גם בזמני חירום, לעיתים בלילה, לעיתים ביום, ובמהירות די מרשימה. מנעולן נדרש לשלל עבודות פריצה במקומות מגוונים: בתים פרטיים, רכבים, משרדי ממשלה, עמותות, חברות, ואפילו בארגונים. מנעולן חירום הוא בעל מקצוע שעובד 24/7 ביממה, בכל ימות השבוע.

✔️  הזמינו שירותי מנעולן חירום לבית או לרכב
✔️ עד 20 דקות אנחנו אצלכם בפריסה ארצית
✔️ מחירים נוחים החל מ-200 ש"ח בלבד
כולל אישור משטרת ישראל!
לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-9705-874

מנעולן חירום

מתי צריך מנעולן חירום

שעות העבודה של מנעולן רגיל הם לרוב משעות הבוקר ועד הערב. כאשר נכנס הלילה, מנעולן חירום נכנס לפעולה. בשעות הלילה הקטנות ביותר נוכל להזמין מנעולן לשלל מצבים דחופים – החל מפריצת רכבים, דלתות, ומשרדים חשובים. מדובר בהבדל היחיד בין מנעולן רגיל למנעולן חירום. כעת, מתי נצטרך מנעולן חירום ובאילו מקרים? הנה המקרים שבהם נצטרך מנעולן:

 1. מצב חירום אנושי – בשעות הלילה הקטנות, ישנם עשרות תרחישים שיכולים לגרום לנו לפחדים. התרחיש הבלעדי שמשקף את עבודת המנעולנים בלילה, הוא מצב חירום אנושי. במילים אחרות, גבר, אישה, ואפילו תינוק אשר לכוד ברכב. במקרה זה, נצטרך מנעולן חירום שיגיע למקום במהירות האפשרית, ויבצע את עבודתו כמה שיותר מהר. בסופו של עניין, מדובר במצב חירום של ממש.
 2. כשלים בנעילת הרכב – במקרים הכי לא צפויים יכולים לקרות הדברים הכי מעצבנים בעולם. לדוגמא: הרכב ננעל, ושכחנו משהו חשוב בתוכו, או בכלל את המפתחות. זו דוגמת מפתח לסיבות שיגרמו לנו לצלצל למנעולן בדחיפות. דוגמא נוספת: שכחנו דבר נוסף ברכב, ובדיוק בבוקר אנחנו חייבים להגיע לעבודה במהירות, אז כדאי לסדר את הבעיה באותו הרגע.
 3. בעיות וכשלים בדלתות הבית – במקרים דחופים, כאשר הגענו מהעבודה הבית, ואנחנו לא יכולים להיכנס פנימה, נצטרך מנעולן חירום שפועל 24/7 לשם פריצת הדלת. ישנם שלל דוגמאות שיכולות לגרום לדלת לא להיפתח, לדוגמא: בדלתות רב בריח ישנות ללא ידית חיצונית, לא ניתן לפתוח את הדלת מבחוץ אלה רק מבפנים. במקרים כאלה, נצטרך מנעולן שיסייע לנו. דוגמא אחרת, כאשר ישנה בעיה או תקלה בצילינדר, נצטרך מנעולן. ובמקרים נוספים כאשר הדלת נטרקת, והמפתח בפנים, לא נוכל להיכנס הביתה ללא עזרתו של מנעולן חירום. מקרים אלה, מחייבים התערבות של מנעולן מקצועי.

לידיעתכם: מנעולן חירום פועל 24\7, ולרוב עד 12 בלילה, חשוב לזכור זאת. בפסקה זו, פירטנו אודות שלושת הסיבות הנפוצות להזמנת מנעולן חירום בשעות הקטנות של הלילה. אלה הם הסיבות שיעניקו לכם הצדקה "להוציא כסף" על שירותיו של מנעולן חירום.

מה אנחנו מספקים – חברת מעולים במנעולים

חברת מעולים במנעולים הוקמה במטרה לספק שירותי מנעולנים לצרכנים ותושבים במדינת ישראל. מעולים במנעולים מעניקים לכם את היכולת להחזיר את הכוח לצרכן. במילים אחרות, אנחנו דואגים שלא יעבדו אליכם. כל המנעולנים שלנו פועלים תחת אישורה הקפדני של מדינת ישראל, פועלים 24 שעות ביממה, ומספקים שירותים לכל אחד ואחת מכם. אז מהם השירותים שאנחנו מספקים? הנה כמה מהם:

 • מנעולן לרכב – השירות מוגש לציבור הרחב, ובו העבודה נעשית במטרה להשיב את המושכות של הרכב בחזרה למשתמש. בשירות, המנעולן מבצע את המשימה ופורץ את הרכב בשיטות המקובלות על פי החוק. בשירות זה, תינתן אופציה לשכפול מפתחות בתוספת תשלום.
 • פריצת דלתות – פריצת דלתות מתבצעת אך ורק ע"י מנעולן מוסמך או מורשה באישור המשטרה. המנעולנים שלנו יספקו לכם שחרור ופריצת דלתות ללא נזק, ללא הפתעות, וללא בעיות כל שהם. השירות מתבצע בציוד המקצועי ביותר, ועם חיוך ענק.
 • פריצת מנעולים – בשירות פריצת מנעולים, אנחנו משתמשים בכלים איכותיים ומקצועיים מאוד, מפעילים את המוח ואת הכישורים שלנו, ומספקים פריצה עם מינימום נזק. בעת הפריצה, אנחנו שמים לב לדברים החשובים ביותר – לא לפגוע ברכוש. השירות מתחלק לשלושה יסודות: פריצת המנעול, החלפה צילינדר או מנעול במידת הצורך, ובנוסף התקנת מחזיר דלת במידה ונדרש.
 • תיקון אינטרקום – אם יש לכם אינטרקום ישן או חדש או תמיד ניתן לתיקון. במידה ומדובר בנזק, אנחנו משיגים את החלק המיועד ומבצעים את ההחלפה על הצד הטוב ביותר. במעולים במנעולים לא תתקלו בחובבנים, אלה במקצועיים בלבד, כאלה שיצאו צדיקים.
 • פריצת כספות – בכספת האישית שלכם יש ערך רב: תכשיטים, אביזרים למיניהם, וגם כסף מזומן. עקב כך, נדרשת פריצה ללא פגיעה או השחטה של הציוד הפנימי. עבודת הפריצה מתחלקת לשני סוגים: האלה שפורצים עם נזק, והמקצועיים שפורצים ללא נזק או נזק מינימלי בלבד.

 

אלה הם חמשת השירותים שתקבלו ברמה המקצועית ביותר מחברת מעולים במנעולים. כל השירותים שלנו, מגיעים עם אחריות מסוימת עבור הפריצה או ההחלפה. אם מדובר בצילינדר, תקבלו אחריות יבואן. ואם מדובר בפריצה, תקבלו אחריות של מספר חודשים מהמנעולן המורשה. במילים אחרות, על כל סוג של עבודה אתם מכוסים – ללא דאגות.

איך לבחור מנעולן במקרי חירום

למה בעצם אנחנו צריכים לבחור מנעולן ע"פ מתודולוגיה מסוימת? מה יכול לקרות בכלל? שאלה מצוינת. במידה ונבחר במנעולן ע"פ השיטה האקראית, נוכל לגרום לעצמינו להרבה בעיות, ביניהם: מחירים שאינם ראויים ומנופחים מאוד, העבודה תתבצע בצורה חובבנית ולא מקצועית, העבודה תהיה בוודאות ללא אחריות או ביטוח מסוים, נזקים והפתעות יתרחשו במהלך העבודה, זמן מענה והמתנה ארוכים מהרגיל, ובעיקר המון כאבי ראש. במטרה למנוע זאת, נצטרך לפעול ע"פ מתודולוגיה מסוימת. השיטה הזאת מוכיחה את עצמה שוב ושוב, מבחירת בעלי מקצוע, ועד לבחירת מוצרים. אז איך לבחור מנעולן במקרי חירום? הנה כמה דרכים:

 1. הסמכה ותעודת יושר – הסמכה מאיזה מכללה או קורס מנעולנים היא חובה. מלבד זאת, כדאי לבחור מנעולן שמגיע עם תעודת יושר ממשטרת ישראל. שני הדברים האלה, כאשר הם מתקיימים הם מעניקים לנו שקט נפשי. מנעולן שלמד וקיבל הסמכה, יודע בדיוק מה לעשות, איך לעשות, ועל איזה סטנדרטים הוא חייב להקפיד.
 2. זמינות ומהירות – בתחום הזה, המהירות קובעת. המנעולן חייב להגיע בזמנים שנקבעו מראש וללא איחורים, הוא חייב להיות זמין בטלפון, והוא חייב לתת את השירות הטוב ביותר. אם להיות כנים, קשה מאוד למצוא כאלה, ולכן חובה לבדוק את זמינותו למקום, ותוך כמה זמן הוא מגיע. לרוב, מנעולנים מוסמכים ומקצועיים מגיעים עד 30 דקות לכל היותר! אחרי הכל, מדובר במנעולן שפועל במקרי חירום. אז איך בודקים זאת? פשוט – בודקים את הביקורות אודותיו.
 3. מוניטין – בעת הבחירות, ומשלל סיבות נוספות, רצוי לבחור מנעולן בעל מוניטין חיובי. כלומר, מנעולן שכמעט כולם מכירים, כזה שסיפק את הסחורה ואת העבודה הטובה ביותר עבור החברים שלכם, המשפחה, ואפילו השכנים. אחד כזה שיש עליו המלצות מפה ועד ליפו, חייב להיות מקצועי.
 4. וותק מקצועי בתחום – ולבסוף, קיים פרמטר אחד מאוד חשוב: הוותק המקצועי בתחום. ככל שהמנעולן ותיק יותר, כך הוא יהיה מקצועי יותר. במילים אחרות, מנעולן בעל וותק של 20 שנה, עדיף על מנעולן בעל וותק של 5 שנים. בשטח הדברים מתנהלים אחרת, קיימים הפתעות לא צפויות, ורק מנעולן עם וותק רב יוכל להתמודד איתם בצורה הטובה ביותר.

הידעתם: תעודת היושר ניתנת אך ורק למנעולנים ללא עבר פלילי בכלל. לפיכך, זה רק מחזק יותר את עמדת המנעולן. כאשר בוחרים מנעולן ללא תעודת יושר, אנחנו עשויים להיחשף למרמה, לעבודה לא מקצועית, ולשלל חסרונות נוספים. מנעולן שמקבל "תעודת יושר" הוא אדם שנוכל לסמוך עליו.

מדוע כדאי לכם לבחור דווקא בנו

מעולים במנעולים מספקת שירותי מנעולן לכל בית בישראל ובמחירים שנוחים לכל כיס. אנחנו בחברה, משתדלים להגיע כמעט לכל מקום, והפריסה שלנו היא ברמה ארצית. באתר שלנו, אספנו את כל האנשים הטובים במדינה, כאלה שגם יצאו מהתוכנית "יצאת צדיק", מנעולנים שתשמחו להיתקל בהם. האתר שלנו מאגד את כל סוגי המנעולנים הבכירים, המוסמכים, והמקצועיים במקום אחד. אנחנו, מעולים במנעולים, בוחרים את המנעולנים שלנו ברמה הקפדנית ביותר – החל מתעודת יושר, הסמכות בינלאומיות, וותק מקצועי, ומוניטין נקי.

עבורכם זה רק נכס ויתרון ענקי. בשטח האמיתי, תוכלו לראות את העבודה שלהם, את השירות והערכה שלהם למקצוע. כל מנעולן שמקבל קריאה מאיתנו, מספק את המחיר הטוב ביותר, מבצע את העבודה בשלמותה, ונותן טיפים לתחזוקה כללית ויומיומית. כל הסיבות האלה, יעניקו לכם שקט ושלווה, והצדקה לבחור דווקא בנו. בכל שאלה, בכל תלונה, אתם מוזמנים להתקשר – 055-970-5874