במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

תיקון דלת פלדלת

תיקון דלתות פלדלת בפריסה ארצית

שוב הדלת לא עובדת? תיקון דלת פלדלת עושים עם החברה המקצועית ביותר המטפלת בדלתות פלדלת כבר למעלה מ-20 שנים, אבל לפני שנגיע לזה כדאי לדעת שרב בריח היא חברה ישראלית שמספקת רכישה של דלתות כניסה, דלתות פנים, ודלתות שירותים. החברה מוכרת בשני ביטויי מפתח: רב בריח, ופלדלת. החברה מעניקה שירותי נעילה ברמה הגבוהה ביותר – High Security. כל הדלתות של רב בריח הן עשויות מפלדה ונחשבות כמוצר מאוד אמין בקרב חווית הגולשים. חברת מעולים במנעולים מחזיקה מנעולנים שמוסמכים ע"י חברת רב בריח, ומסוגלים לפרוץ ולתקן כל דלת. תיקון דלת פלדלת היא עבודה מאוד מורכבת ועדינה ששמורה רק למנעולנים שמתמחים בעבודה זו. מפעם לפעם, המנעולן נדרש לבצע תיקון ציר דלת פלדלת כחלק מהשירות, ובמשימה זו דרושים כלי עבודה מתאימים.

תיקון דלת פלדלת

תקלות נפוצות בדלתות פלדלת

רוב המנעולנים המוסמכים בישראל מדווחים שדלת פלדלת נחשבת כאמינה ביותר. דלת פלדלת נחשבת כדלת הנפוצה ביותר בדירות בישראל, אחוזי הפריצה מאוד נמוכים, והדלת שורדת במשך שנים ארוכות. ועדיין, מפעם לפעם, אנחנו נתקלים בתקלות נפוצות שמתרחשות בחלק מהקריאות שלנו. אז מהם התקלות הנפוצות ביותר שאנחנו מסוגלים לתת להם מענה מקיף ואחראי? הנה כמה תקלות נפוצות:

  1. הדלת חורקת ומשמיעה רעשים – מדובר בתקלה אולי הכי נפוצה והכי משומשת בישראל: הדלת פשוט חורקת ומשמיעה צלילים לא נעימים. מדובר בתקלה שנגרמה עכב שימוש ממושך בדלת – טריקות למיניהם, כניסות ויציאות מרובות, ומה לא. הבעיה טמונה לא בדלת עצמה, אלה יותר בכיוון של הצירים. לפיכך, שימו את הצירים בצורה הנכונה ביותר, ובדקו האם הרעש עדיין קיים. במידה וכן, רק מנעולן ידע כיצד לגשת לעניין ואיך לפתור את הבעיה בצורה סופית. החלפת סף דלת פלדלת יכולה גם להועיל ולתרום למצב הזה.
  2. צבע הדלת מתחיל להיאבד – מגיע הרגע הזה, לאחר 10 שנים של עבודה שוטפת, הדלת היקרה שלנו מתחילה לאבד את יופייה. כלומר, הצבע מתחיל לרדת, הוא פשוט מתקלף מעצמו. דבר כזה יכול להתרחש מהמון סיבות, וגם מסיבת הבלאי והשימוש. במקרה כזה, שיפוץ דלת פלדלת חובה. פעולה זו מאוד עדינה, מאוד מקצועית, וגם לה יש חוקים. לכן, אם אינכם בקיעים בחומר הפלדה ובדלתות פלדלת, רצוי להתייעץ עם מנעולן לפני ביצוע המשימה.
  3. הידית נפלה – אין תושב במדינת ישראל, אין צרכן שלא נתקל בתופעה המעצבנת הזאת. יציאה מהחדר או מהשירותים עם הידית ביד, או עם הידית על הרצפה. במקרה כזה, יש לפרק את הידית, ולהבריג את בורג ההברגה בצורה הדוקה וחזקה. במידה והבורג כבר לא נמצא, תוכלו לקנות בורג חדש מהחנויות המתאימות. לדוגמא: רשת הום סנטר, רשת ACE ורשתות כלי עבודה נוספות.

בכל מקרה של בעיה בדלת, של תקלה נפוצה, רשת המנעולנים של מעולים במנעולים כאן עבורכם. אלה הם שלושת התקלות הנפוצות שמתרחשות במהלך השנים עם דלתות פלדלת. מקווים שהמידע הזה יעזור לכם.

פריצת דלת פלדלת

פריצת דלת פלדלת נעשית בצורה ידנית ע"י מומחים שהוכשרו לפריצת דלתות רב בריח. לרוב, הפריצה מתרחשת באמצעות כלי עבודה מאוד חזקים מסוג יהלום. כלי עבודה מסוג יהלום מסוגלים להתמודד עם החומר הדחוס של הפלדה. ישנם דרכים לפרוץ לדלת מבלי להרוס או להוות בה נזק משמעותי, הדרכים האלה יפורטו ע"י נציג או טכנאי פלדלת של מעולים במנעולים. מעולים במנעולים מעמידה לרשותכם קו חם שבו תוכלו להתייעץ איתנו, לפתוח קריאות שירות בכל הארץ, ולספר לנו על החוויה. אל תהססו, התקשרו.

תיקון דלת פלדלת – כמה זה עולה 

דלתות פלדלת הם דלתות מסוג פלדה אשר מיוחסים למותג רב בריח הישראלי. דלתות אלה מאוד חזקות, מוגנות היטב מפריצה, ומחזיקות לאורך זמן רב יותר מדלתות עץ רגילות. ישנם שלל תיקונים שמנעולנים מבצעים בדלת פלדלת, החל מכיוון והרמה, ועד להחלפת צילינדרים, תיקון ידית הדלת, ותיקונים נוספים. התיקונים מתבצעים בדייקנות רבה, במקצועיות, ויחד עם הכלים המתאימים ביותר. חברת מעולים במנעולים תשמח לדעת על איזה תיקון מדובר, מהי הבעיה הקיימת, ובהתאם תספק לכם הצעת מחיר הגונה ורלוונטית.

בשורה התחתונה – מחירים מעודכנים

סוג התיקון מחיר משוער
מה המחיר לתיקון דלת פלדלת החל מ- 250 ₪
תיקון ציר דלת פלדלת החל מ- 300 ₪
תיקון פלדלת בתל אביב החל מ- 250 ₪
תיקון דלת פלדלת בירושלים החל מ- 250 ₪
תיקון דלת פלדלת ברמת גן החל מ- 250 ₪
תיקון ציפוי דלת פלדלת – עבור החלפת ציפוי לדלת החל מ-700 ₪

*המחירים משוערים בלבד ומשתנים בהתאם לתנאים ולמדיניות של מעולים במנעולים.