במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

פורץ מנעולים

צרו קשר

תוכן עניינים

פורץ מנעולים עם ניסיון של 20 שנים!

נתקעתם מחוץ לבית? זקוקים לשירות של פורץ מנעולים כבר עכשיו? באמצעות הצוות המקצועי שלנו תוכלו לקבל שירות ייחודי אשר מבוסס על מיומנות ומהירות, כמו גם הצעת מחיר נוחה ומשתלמת.

✔️ הזמנת שירותי פורץ מנעולים מחיר החל מ-200 ש"ח
✔️ פריצת מנעולים 24/7 בכל רחבי הארץ!

כולל אישור משטרת ישראל!
✔️ הגעה עד בית הלקוח – עד 20 דקות בלבד
לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-9705-874

פורץ מנעולים

פריצת מנעולים: תנו לנו המומחים לעשות את העבודה

סיטואציה מוכרת שכמעט כל אחד נתקל בה היא הסיטואציה שבה ננעלים מחוץ לבית, בשל מפתח אשר נתקע או בעיה בצילינדר. למעשה, אחד החיפושים הנפוצים ביותר הוא פורץ מנעולים, וזאת בשל העובדה כי מדובר באיש מקצוע חיוני אותו כל אחד זקוק לקבל. למעשה, פריצת מנעולים היא מומחיות והיא מתבצעת באמצעות כלים מקצועיים. יתרה מכך, הסכמה בעבור פריצת מנעולים לבית מעוגנת כאן במדינת ישראל ולא כל אדם מורשה לעשות זאת. משום כך, אם אתם זקוקים לשירות של פריצת מנעולים אתם במקום הנכון

 • פריצת מנעול כספת
 • פריצת דלת מנעול מגנטי
 • פריצת מנעולים לבית
 • פריצת מנעול לוקר
 • פריצת מנעול לשונית
 • פריצת מנעול מספרים
 • פריצת מנעול מרתוק
 • פריצת מנעול מגנט
 • פריצת מנעול פשוט
 • פריצת מנעול צילינדר
 • פריצת מנעול תיבת דואר
 

הגעתם בדיוק למקום הנכון. חברת מעולים במנעולים מתמחה מזה שנים רבות בתחום של פורץ מנעולים, ומציעה שירות מיומן ומקצועי אשר מבוסס על וותק של מעל ל 20 שנה.

תיקון מנעול חשמלי
תיקון מנעול חשמלי

פריצת מנעולים – באופן מהיר ובמחיר מצוין

אין ספק כי הסיטואציה של להיתקע מחוץ לבית או לרכב היא סיטואציה לא נעימה אשר משבשת באופן משמעותי את שגרת החיים. רבים עושים טעות ומנסים לפרוץ בעצמם, אולם חשוב לזכור כי למעשה ללא ידע מקצועי לא ניתן לבצע פריצת מנעולים או פריצת מנעול מולוטילוק. משום כך, חשוב להבין כי השאלה איך עובד מנעול? היא שאלה אשר נשאלת לא מעט, ונציגי השירות שלנו כאן בכדי לענות על כך. למעשה, כל מנעול הוא שונה מבחינת המבנה שלו ולכן לא ניתן לבצע את התיקון באופן חובבני. רק באמצעות פורץ מנעולים מוסמך ניתן לטפל בבעיה, בין אם מדובר בחילוץ של מפתח תקוע או בהחלפה של כל מבנה המנעול. בשנים האחרונות החלו החברות המובילות בעולם לפתח מנגנון מנעול מתקדם ואיכותי אשר נועד למנוע אפשרות של פריצה, כחלק מהבנה כי המנעולים הישנים יותר אינם עומדים בסטנדרטים של המאה הנוכחית, ולכן ניתן לראות התקנה מהירה יותר של מנעולים אשר מאפשרים שליטה מלאה עם ובלי מפתח. כאשר מדובר במערכות החדשות, נדרשת הבנה בטיב הבעיה ובהתאם לכך פתרון אשר מתבצע באמצעות ציוד מתקדם וידע אשר אותו ניתן לקבל רק דרך הסמכה ספציפית. משום כך, מקפידה חברת מעולים במנעולים להעניק לכל לקוח את המעטפת הנכונה לו בהתאם לסוג הבעיה, וזאת באמצעות צוות מיומן אשר עובר הכשרות מקיפות בתחום כמו גם מקפיד על רענון נהלים וכן הבנה כי יש לבצע צעדים מתקדמים אשר יבטיחו כי הפריצה תתבצע באופן מקצועי, ובאחראיות מלאה.

פורץ מנעולים מוסמך – כמה עולה פריצת מנעול אצלו?

העלות של פריצת מנעולים משתנה בהתאם לסוג המנעול. למעשה, פריצת מנעולים מחיר משתנה ולכן חשוב להבין כי פורץ מנעולים מוסמך יעניק הצעת מחיר אשר מבוססת על טיב הבעיה וכן לעיתים נדרש לבצע פעולות נוספות כמו החלפה של צילנדר המנעול, בעיקר כאשר מדובר במנעולים ישנים אשר נדרש בעבורם החלפה. בכדי לבחון את המחירים, ניתן ליצור קשר עם נציגי השירות של החברה אשר זמינים בעבורכם בכל עת, וזאת בכדי להעניק לכם הצעת מחיר נוחה ומשתלמת בעבור פריצה כמו גם תיקון מנעולים מכל הסוגים. לצערנו, אנו שומעים על מעט מקרים בהם אנשים נפלו בפח בעקבות מתחזים אשר גבו מהם סכום מופרז בעבור פריצת מנעול, ולכן נותרו עם עוגמת נפש משמעותית. בכדי להימנע מעוגמת נפש חשוב מאוד לפנות לחברה מובילה בתחומה אשר תדע להעניק לא רק שירות מצוין אלא גם שימת דגש על נושא המחיר אשר צריך להיות תואם למחיר השוק. באתרים מתמחים ניתן לראות בקלות את המחירים המקובלים בשוק, אולם אנו מתחייבים על מתן הצעת מחיר נוחה אשר תבטיח כי שביעות רצונכם תהיה גבוהה וכי כספכם מושקע בחוכמה, הן בעבור הטווח הקצר של טיפול במנעול והן בעבור הטווח הרחוק. 

כי על איכות אסור להתפשר – בייחוד כאשר מדובר במנעולים 

תהליך של פריצת מנעולים מתבצע באמצעות צוות מסור ומקצועי אשר נכון להעניק לכם טיפול אישי מכל זמן ובפריסה ארצית. חברת מעולים במנעולים הוקמה מתוך מטרה לתת מענה לכל לקוח בפריסה ארצית, ועל כן אנו מקפידים להעניק שירות מסור אשר מבוסס על ידע מקצועי כמו גם מיומנות חסרת פשרות. בכדי שתוכלו לחזור לשגרת חייכם במהירות האפשרית תוכלו להיות רגועים כי כספכם מושקע בחוכמה, וזאת כפי שיעידו אלפי הלקוחות אשר קיבלו שירות של פריצת מנעולים. למעשה, מדובר בפרוצדורה אשר במסגרתה אתם מקבלים שירות של פריצת מנעולים מכל הסוגים, במחיר מצוין ועם אחריות מלאה אשר מבטיחה כי בעת הצורך, תוכלו לקבל את המענה המהיר ביותר.

מעוניינים לקבל מידע נוסף? נציגי החברה כאן לרשותכם

אם אתם מתלבטים לגבי פריצת מנעול או זקוקים לפריצה מיידית, אנו כאן לשירותכם. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו דרך עמודת יצירת קשר באתר, וזאת בכדי שנציג מטעמנו יוכל להעניק לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר בעבור פריצת מנעולים. זכרו, על איכות אסור להתפשר ולכן באמצעות נציגנו תוכלו לקבל שירות מלא אשר מבוסס על ניסיון של מעל ל 20 שנה. נוסף לכך, דרך יצירת קשר עם נציגי החברה תוכלו לדעת מהו המחיר מראש וכן להזמין פורץ במהירות לכל רחבי הארץ – וזאת בכדי שתוכלו לחזור לשגרת חייכם באופן מהיר ועם ידיעה ברורה כי קיבלתם שירות מהמעלה הראשונה מבחינת איכות השירות. 

תוכן עניינים

צרו קשר

לקוחות ממליצים

חדש באתר

אזורי השירות המבוקשים

055-9705-874