במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

מנעולן באור עקיבא

מנעולן באור עקיבא – כל סוגי המנעולים 

תושבי אור עקיבא היקרים, צריכים שירותי מנעולן עד דלת הבית? פריצת רכב? שירותי פריצה למשרד? ובכן, עכשיו זה פשוט יותר מתמיד! זה לא חדש לאף אחד מאיתנו שמפתח נאבד, הצרור עם כל המפתחות, כן, גם זה של הדואר נעלם כמו איזה קסם, אולי פשוט סתם מזל רע והרכב לא מצליח להיפתח עם השלט? שוב, איתנו זה פשוט יותר מתמיד. מעולים במנעולים – מבטיחים לכם, תושבי אור עקיבא את שירותי המנעולן הטובים ביותר, ניסיון עשיר בתחום של למעלה מ-20 שנים, מתעסקים בכל סוגי הדלתות והמנעולים, פלדלת, רב בריח, עובדים בכל ימי השבוע ובכל שעות היום, עם מחירי היכרות של החל מ-200 שקלים. עם זאת, מספקים שירותי פריצת רכבים באור עקיבא והסביבה תחת פרוטוקולים ואישורי משטרת ישראל ומדינת ישראל.

✔️  הזמינו מנעולן באור עקיבא והסביבה עם מעל ל 20 שנות ניסיון!
✔️ פורץ מנעולים עם מחיר הכי משתלם באזור אור עקיבא!
✔️ הזמנת שירותי פורץ רכבים עם מחיר החל מ-200 ש"ח
✔️ עובדים 24/7 גם בשבת וגם בימי חול

כולל אישור משטרת ישראל!
✔️ הגעה עד בית הלקוח – עד 20 דקות בלבד
 ✔️ פריצת כספות והתקנת כספות בבתי עסק!
✔️ מחירי היכרות להחלפת צילינדר – כל ענקי המותגים!

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-9705-874

מנעולן באור עקיבא

פורץ רכבים באור עקיבא

פריצת רכב מקבלת את הרושם המסורבל ואת החשיבה הקשה של "כמה זמן אנחנו תקועים פה?" – לא תמיד זו חייבת להיות תקלה ארוכת טווח, ואצלנו מתחייבים לשמור על רכב נקי מנזק. לפני שאתם מרימים את הטלפון ומזמינים פורץ רכב, תנו לנו לספר לכם מה כולל התהליך בקצרה ולמה חשוב לנו לא להתפשר בענף הזה. אז ככה, פריצת דלת הרכב בדרך כלל מתבצעת בעזרת כלי אשר נכנס לדלת ופותח אותה ללא נזק למסגרת הרכב או לתוכן הרכב, יש רכבים חכמים בעלי מנגון הגנה כפול, בעיקר ברכבים חדשים ויצור גרמני, פה התהליך נהיה מסובך יותר אבל גם הוא עובר בקלות בעזרת הצוות המקצועי שלנו, עם הכלים והניסיון של צוות מעולים במנעולים פתיחת מנעול חכם אינו סיפור רציני, לא לכיס ולא לזמן שלכם. אנחנו משתמשים באביזר שמדמה פתיחת מפתח לרכבים חכמים, עובדים תחת הוראות משטרת ישראל.

מנעולן באור עקיבא והסביבה – עובדים גם בשבת

אנחנו לא יודעים אם שירותי מנעולן בימי שבת נכלל בהגדרה של פיקוח נפש, אבל הביטחון שלכם חשוב לנו מזה. לשירות של מנעולן אנו זקוקים ברגעים לא צפויים, כשאתם בדרך לעבודה ומאחרים, בדרך להוציא את הילדים מהגן או כל מקרה כזה, חשוב או פחות חשוב. יש פעמים שמנעולן נקרא באמצע שעות הלילה הקטנות, באמצע ערבי חג וימי שבת, ענף המנעולים בהחלט דבר גמיש מבחינת שעות היום ומספר ימי העבודה במשך השבוע. איתנו הזמן שלכם חשוב יותר, עם שירותי מנעולן בכל שעות היום, 24/7 – כולל ימי שבת וחגים. מתחייבים לעבודה המהירה והמקצועית ביותר.

החלפת צילינדר באור עקיבא

צילינדר תקול בהחלט יכול להפוך את יומנו השגרתי ליום קשה ומרגיז הרבה יותר. המפתח לא מסתובב? הדלת תקועה ומלאת חלודה? הילדים קטנים בבית והמנעול מפשל בסגירה? בהחלט אין מקום להתפשרות כשמדובר בצילינדרים, במיוחד לא כשהחלק העיקרי הזה נחשב ללב הדלת שלכם. יצאת צדיק באור עקיבא? לא יודעים אם היה פרק באזורכם אבל תנו לנו להתחייב למחירים הזולים ביותר ולצאת צדיקים, לא משנה אם מדובר בדלת עץ או פלדלת, המנעולנים שלנו מומחים בכל סוגי הדלתות ובכל סוגי המנעולים. לא תמיד פורץ דלתות יודע גם להתעסק עם החלפת הצילינדר, לכן חשוב לוודא שבעל המקצוע שאצלכם ישאיר את הדלת ברמה הבטיחותית ביותר. מפיצי שירות של רב בריח, שיריונית, פלדלת, מולטילוק ועוד.

מנעולן מקצועי באזורי אור עקיבא והסביבה – שירות זול!

ענף המנעולים מלא באנשי מקצוע שלא עברו הכשרות, ללא ניסיון וגובים תעריפים בגלל המצב הלחוץ אליו אתם נקלעים. למה אתם צריכים לשלם על עבודה רשלנית? עבודה כזאת לא רק תגרום לבעיות אסטתיות, אלא גם בעיות מכניות בדלתות הבית שכנראה יגרמו לכם לסיוע מנעולן גם בעתיד ואפילו להחלפת כל הדלת. גם לנו יש תעודות, גם לנו יש ניסיון של שנים, גם אנחנו פרוסים בכל הארץ, אז לא נראה לכם שזה הזמן לפשפש עמוק יותר בתחום המנעולים? מיטב המומחים ישמחו לספק לכם עזרה טלפונית ללא עלות ושירותי מנעולן החל מ-199 ש"ח. יש לנו צוות אישי באזורי אור עקיבע: קנדי, בן גוריון, ההדרים, אורות, גני אור, היובל, צומת אור עקיבא ועוד.

קידוד שלטי רכב ושכפול מפתחות באור עקיבא

נתחיל בהבדל של קידוד שלט הרכב לבין שכפול המפתח, שכפול – ממש כמו שזה נשמע, יצירת מפתח זהה למפתח הקודם בעלת תקן זיהוי תואם ב100 אחוזים לשלט שנלקח עבור השכפול. קידוד שלט הרכב זהו סיפור מעט מורכב יותר, הדבר מחייב בחיבור מחשב למערכות הרכב ובעזרת פעולה זו אנחנו מוסיפים קוד נוסף שמערכת הרכב תקרא כמספר סידורי נוסף ובעצם תפעיל את פעולות המפתח או השלט הקודמים, נוכל גם לכבות ולהסיר את הקידוד הקודם בעזרת פעולת ההתחברות הזו, במידה של גניבה או כל סיבת השבתה לשלט הקודם. יש מגוון שלטים שלא נועדו לשכפול בעלי מערכות אזעקה ונעילה חכמה ובעלי קידוד במקום בלבד. לנו יש את הכלים המיוחדים והניסיון לפתור לכם את כל התהליך המסורבל הזה. מציעים מגוון רחב של שירותים נוספים כגון: שחזור למפתח שאבד, ניתוק קודנית והתקנת קודנית, קידוד אזעקת הרכב, שכפול שלטים חכמים לרכב, לבית ועוד.

נעזור לכם לבחור בנו תושבי אור עקיבא

השירותים שאנחנו מספקים כנראה מוצעים גם בכל רחבי המדינה, עם זאת – שירותים והציוד הנדרש לא תמיד מגבים את ניסיון ואת המקצועניות של המנעולן, על מנת להתאים את הדרישות שלכם לפס העבודה המנוסה שלנו המנעולנים שלנו עוברים תהליך חוקי ומסודר אשר כולל את כל ההסמכות ואת כל האישורים של יצרניות הרכב, יצרניות המנעולים והדלתות. אצלנו עובדים תחת התקנים וההרשאות של משטרת ישראל והמדינה, בלי מקום לחובבנות ורשלנות. אם זה לא מספיק לכם, ניסיון עשיר של למעלה מ20 שנות עבודת מנעולנות מקצועית, המלצות באור עקיבא והמלצות בישראל ללא הפסקה, צוות חם עם הקדשה אישית לכל לקוח וכמובן המחיר הזול שלנו, החל מיעוץ טלפוני ללא עלות ועד שירותי מנעולן עד דלת הבית.

מחירי מנעולן באור עקיבא והסביבה

סוג השירות כמה עולה השירות באור עקיבא?
קידוד שלט לרכב באור עקיבא – התאמת קוד אישי למערכת הרכב עם המכשירים החדשים ביותר 200-500 ש"ח
שכפול מפתח לרכב – שכפול מפתח זהה לרכב, מתעסקים עם מפתחות חכמים בנוסף 200-1100 ש"ח
שירותי מנעולן באור עקיבא – מנעולן מוסמך ומקצועי עד דלת הבית, הגעה של עד 20 דקות ללקוח החל מ-200 ש"ח
החלפת צילינדר – החלפת כל סוגי הצילינדרים: רב בריח, פלדלת, מולטילוק ועוד 200-850 ש"ח
מחירי מנעולן באור עקיבא –  מחירים זולים עם גיבוי של ניסיון עשיר שנים החל מ200 ש"ח
חבילת היכרות – אורות הירוקה, אור עקיבא והסביבה – שירותים מיוחדים לעוברי דירה, ודיירים חדשים החל מ-200 ש"ח
  קודן לבנייני מגורים – התקנת קודן לבנייני מגורים, חידוש ופירוק 200-650 ש"ח
 יעוץ טלפוני ללא עלותלפני עבודה מעשית, מוזמנים להתקשר ולהתרשם ממגוון השירותים שלנו
פורץ דלתות – פריצת דלתות בצורה מהירה ומקצועית – עובדים תחת אישורי משטרת ישראל! 200-550 ש"ח
מנעולן בשבת – מנעולן גם בימי שבת ללא תעריף נוסף 200-650 ש"ח
התקנת כספות בבית ובבתי עסק – התקנת כל סוגי הכספות בבית או בבתי עסק, פריצת כספות בנוסף
200-800 ש"ח
הזמנת מנעולן רכבפריצת כל סוגי הרכבים באור עקיבא

לסיכום – הזמנת מנעולן באור עקיבא והסביבה

מעולים במנעולים מתחייבים לכל הטוב שקראתם עכשיו, אם זה לא מספיק? כנראה שאתם צריכים להתקשר למספר הטלפון שלנו ופשוט לשמוע עוד, בטלפון 055-9705-874 מיותר להתפשר, בחרו בנו.