במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

שחזור מפתח לרכב

שחזור מפתחות לרכב בפריסה ארצית

מה קורה אם אבד מפתח לרכב? אבדה של המפתח האישי של הרכב היא נושא לא נעים שהרבה צרכנים נאלצים להתמודד בצורה שונה. הדרמה, הלחץ, ולכל זה מתווסף המחסור בזמן, בקיצור שום דבר טוב לא ייצא מזה. במטרה לסייע לכם במקרים כאלה ואחרים, תרצו לדעת שחברת מעולים במנעולים מתמחה בשחזור של כל סוגי המפתחות לכל סוגי הרכבים. בעת הבחירה, שימו דגש על חברה שמתמחה בייצור מפתחות של כל סוגי הרכבים, עם הניסיון הדרוש, ושמסוגלת לספק תמיכה בכל עת.

✔️  המפתח לרכב אבד? לא נורא!
✔️ שחזור מפתחות לכל סוגי הרכבים בישראל!
✔️ שכפול מפתח לרכב ללא מפתח הכי זול ומשתלם אצלנו!

כולל אישור משטרת ישראל!
✔️ מתחייבים למחיר הוגן – מפתח מקורי! כולל שלט חכם

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-9705-874

שחזור מפתח לרכב

מה קורה אם אבד מפתח לרכב

מפתח הרכב יכול לאבד מכמה סיבות: שכחנו אותו במקום ציבורי, המפתח נגנב, השארנו אותו בחו"ל, ומקרים נוספים שבהם המפתח כבר לא נמצא אצלנו. אז מה קורה אם אבד המפתח של הרכב? מהם הצטברויות המקרים שעלולים להתרחש? הנה שני מקרים: הראשון, גניבה של הרכב ע"י אדם או מקור אחר. השני, שימוש לא מורשה או נזקים ברכב האישי שלנו. במטרה למנוע את התרחישים האיומים האלה, נצטרך לפנות לחברה לשם שחזור המפתח של הרכב. באמת ובתמים, שחזור מפתח של הרכב אצל היצרנית תעלה לכם הון תועפות, לעומת זאת שימוש בשחזור מפתח לרכב אצל מנעולנים מוסמכים תעלה לכם הרבה פחות, וזו האופציה האידיאלית ביותר עבורכם. דוגמא מוחשית: אם היצרן או היבואן ייקח לכם כ- 1,500-2,000 ₪ עבור שחזור מפתח הרכב, מנעולן מקצועי ומוסמך ייקח לכם 500-800 ₪ וקח תוכלו לחסוך מאות שקלים בעבודה. ללא צל של ספק, שחזור מפתח לרכב מומלץ יותר לעשות אצל מנעולן רכב מאשר אצל היבואן.

מהם סוגי המפתחות הנפוצים ביותר שניתנים לשחזור

ישנם ארבעה סוגים של מפתחות לרכב הנפוצים ביותר במדינת ישראל, המפתחות האלה ניתנים לשכפול ושחזור במידת הצורך ובהתאמה אישית ללקוח. ניתן לשחזר את המפתחות האלה גם ללא הצורך במפתח הפיזי, כדוגמא: כאשר המפתח אבד. אז מהם סוגי המפתחות הנפוצים ביותר הניתנים לשחזור? הנה 3 מפתחות נפוצות:

  1. מפתח רגיל ופשוט (ללא מנגנון צ'יפ) – מפתח רגיל ופשוט ללא מנגנון וקידוד עם מערכות הרכב נחשב כמפתח מכאני עשוי מברזל, והוא היה נפוץ עוד בשנת ה- 90. לרוב, באותה התקופה, באמצעות מפתח זה ההינו נכנסים לרכב ללא היכולת בהתנעתו. מפתח רגיל עשוי מברזל ללא צ'יפ מיוחד ניתן לשכפול ושחזור בכל עת.
  2. מפתח מתקדם עם צ'יפ אלקטרוני – מפתח מתקדם (שנחשב כיום כבסיסי) מגיע עם ג'יפ אלקטרוני שמאפשר כניסה לרכב, והתנעתו באמצעות קידוד למערכות הרכב הנפוצות. החיבור מתבצע באמצעות הצ'יפ הפנימי של המפתח, ותקשורת עם הסוויץ' ברכב. לרוב, האחראים לקידוד השלט לרכב הם אנשי המנעולן המקצועיים, או יבואנית הרכב הישראלית.
  3. מפתחות חכמות עם שלט וצ'יפ אלקטרוני – בשנים האחרונות, מפתחות אלה הם הנפוצות ביותר לאדם, אשר הופכות את חיינו לפשוטים ונוחים יותר. מפתחות אלה משלבות שלט, ומאפשרות לנעול ולפתוח את הרכב גם מרחוק. במקרים שבהם מדובר ברכב של שנת 2019-2020, מפתחות אלה פותחות את הרכב באמצעות יכולת קירבה. גם מפתחות אלה ניתנות לשחזור ושכפול במידת הצורך, ונעשות ע"י מנעולן מקצועי.

אלה הם שלושת סוגי המפתחות שנצפו בישראל ב- 20 שנה האחרונות, וניתנות לשחזור ושכפול בכל עת. לכל אחד מהמפתחות יש יתרונות וחסרונות, שאותם תוכלו לקרוא באינטרנט בשלל מקומות, לדוגמא: ויקיפדיה. אנחנו, במעולים במנעולים, מתחייבים לשכפל או לשחזר מפתחות לכל סוגי הרכבים, ותומכים ב- 3 הסוגים הללו.

מחירון שחזור מפתחות לרכב

אם הגעתם עד לפסקה זו כנראה שאתם מחפשים ומנסים לאתר מהו המחירון לשחזור מפתחות לרכב. בפסקה זו, חברת מעולים במנעולים מצרפת לכם טבלה עדכנית ומשוערת של המחירון לשחזור מפתחות לרכב בצורה עניינית, פשוטה, ומובנת ככל האפשר. אז מהו המחירון לשחזור מפתחות לרכב:

שחזור מפתחות לרכב לפי שנה מחיר משוער לצרכן
שחזור מפתחות לרכב (באופן כללי) עבור כל סוגי הרכבים החל מ- 420 ₪
שחזור מפתחות לרכבים עד שנת 1994 החל מ- 330 ₪
שחזור מפתחות לרכבים עד שנת 2001 החל מ- 550 ₪ 
שחזור מפתחות לרכבים עד שנת 2008 החל מ- 750 ₪
שחזור מפתחות לרכבים עד שנת 2019 החל מ- 950 ₪
עלות ביקור של מנעולן לשחזור מפתחות לרכב החל מ- 250 ₪
שכפול מפתח לרכב ללא מפתח מחירים הכי משתלמים לכל סוגי הרכבים החל מ-250 ש"ח בלבד!

*המחירים משוערים ועשויים להשתנות בכל עת בהתאם למדיניות האתר.

שחזור מפתחות – לאיזה רכבים אנחנו משחזרים

שחזור מפתחות לרכבים מתבצעות ע"י אנשים מוסמכים ומוכשרים שבקיעים בתחום השכפול והשחזור. בידיכם יש שני אופציות: האופציה היקרה והלא מומלצת, לשחזר את המפתח באמצעות שירותיו של יבואן הרכב. האופציה הזולה יותר, לשחזר את מפתחות הרכב באמצעות מנעולן או איש מקצוע מהימן. לרוב, באופן כללי, שחזור מפתחות (ללא המפתח הפיזי) מתבצע באמצעות מחשוב מתקדם, לפי דגם ויצרן הרכב, ולפי הנתונים הטכניים. לעומת זאת, שכפול מפתחות מתבצע ומתבסס ע"י המפתח הפיזי. חברת מעולים במנעולים מספקת ומעניקה שירותי שחזור מפתחות לכל סוגי הרכבים, לדוגמא: שחזור לרכב מאזדה, שחזור מפתחות ליונדאי, שחזור לניסאן, ולעוד מותגים ויצרני רכב מובילים. חברת מעולים במנעולים מספקת גם שירותי שחזור מפתחות לרכבי ספורט יוקרתיים בארץ ובעולם, לרכבים ישנים וענתיקות, ואפילו לרכבי לימוזינה יוקרתיים. בקיצור, מעולים במנעולים תספק לכם שחזור מפתחות לכל סוגי הרכבים.

לפרטים נוספים ולהזמנת קריאת שירות התקשרו עכשיו 055-9705-874