במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

התקנת מנעול כספת

התקנת מנעול כספת לדלת או לכספת

הרבה מאוד אנשים רוכשים כספות לצורך אחסנת חפצים אישיים, כסף מזומן, ואפילו תכשיטים יקרים. כספות מתקדמות בישראל מאוד מאובטחות: חלקם מגיעות עם מפתח, חלקם עם נעילה חכמה, ויש אפילו את המתקדמים ביותר עם טביעת אצבע. בדף זה, תקבלו את הפירוט המלא ביותר אודות התקנת מנעול כספת.

התקנת מנעול כספת

מה זה מנעול כספת – ולמה צריך אותו (מנעול עליון לדלת)

מנעול כספות עליון הוא מעניק רמת אבטחה ברמה הגבוהה ביותר שיש. מנעול כספת הוא מנעול בעל נעילה מתקדמת בדמוי כספת. מנעול זה, מגיע עם נעילה מתקדמת של 3 בריחים, ומעניק למשתמש הגנה מפני פריצות וחדירה לפרטיות. מנעול זה, עמיד בפני מים ומזגי אוויר שונים, המוצר הזה מהווה פתרון אולטימטיבי למקומות שבהם האבטחה חייבת להיות ברמה הגבוהה ביותר – משרדים ממשלתיים, מחסנים חשובים מאוד, בתים ואפילו בעסקים וארגונים. אם אתם חוששים בפני פריצות וגניבות של רכוש, המנעול הזה הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

ובכל זאת, מהם יתרונותיו של מנעול עליון? הנה שלושה יתרונות בולטים:

  1. הרתעה וחדירה למקומות מוגנים – בראש ובראשונה, מנעול כספת תוכנן במטרה להדגיש הרתעה מפני פורצים. הפורצים החכמים ביותר, יודעים כיצד לאתר ולבדוק מהו סוג הנעילה של הבית. כאשר מתגלה לפניהם מנעול מסוג כספת, הם ישר נרתעים. במילים אחרות: הפורצים יעדיפו לפרוץ למקומות חלשים יותר, ובהם מותקן מנעול הרבה יותר פשוט.
  2. קשה מאוד לפריצה – מנעול כספת עליון הוא מנעול בעל רמת האבטחה הטובה ביותר. הפריצה אליו, חייבת להיעשות באמצעות ציוד מתקדם ורעש רב, וברגע שזה קורה אנחנו נדע לאתר את הפורצים ואף להזמין את המשטרה. בנוסף לזה, מדובר במנעול נחושת די כבד, כזה שלא יהיה כל כך קל לפרוץ אותו.
  3. עלות לצד רמת אבטחה גבוהה – במנעולי כספת יש רמת אבטחה יוצאת מן הכלל, האבטחה מאוד קשה לפריצה, וחובבנים יסתבכו אם הפריצה ויתפסו בשעת מעשה. ומהצד השני, עלות המנעול מאוד משתלמת לעומת התועלת שהוא מעניק, המחיר נע בין 300-500 ₪ תלוי בדגם ובייצור. לעומת מנעולים אחרים, מדובר במנעול מפלצתי שנשמר אפילו למשך 20 שנה, אנחנו בעצמינו עדיין משתמשים בו.

אלה הם שלושת הסיבות והיתרונות להחזקת מנעול כספת אצלכם בבית. מה שכן, מדובר ביתרונות טובים לאנשים שגרים במושבים ובווילות שאחוזי הפריצה אליהם די גבוהה. אם אתם חוששים מפריצות, או שאתם מכירים את הנושא מקרוב, אל תחשבו פעמיים פשוט התקינו מנעול כזה בפתח הבית.

כמה עולה התקנת מנעול כספת

התקנת וקניית מנעול כספת משתנה בהתאם לדגם וליצרן. לרוב, המחירים יתחיל ב- 250 ₪ ויסתיים ב- 500 ₪ למנעולים הרבה יותר מתקדמים. המחירים יכלול ברובו גם את ההתקנה ושעות העבודה הנדרשות. מדובר במחירים די אטרקטיביים לעומת רמת האבטחה שהוא מעניק. מנעול כספת, ברובו, לא רק מאבטח את הבית שלנו, אלה גם מספק לנו שקט נפשי, וזה מאוד חשוב. אז מהם המחירים היותר אישיים ופחות כלליים? לשם זה, הכנו במיוחד בשבילכם טבלה עם מחירים עדכניים לשנת 2020.

המחירון לשנת 2020 עבור התקנת מנעול כספת:

סוג השירות הנדרש מחיר משוער לצרכנים
התקנת מנעול כספת בדלת שעשויה מפלדה החל מ- 380 ₪
התקנת מנעול כספת בפלדלת החל מ- 450 ₪
התקנת מנעול כספת עליון החל מ- 420 ₪ 
מחיר עבור התקנה של מנעול עליון לדלת החל מ- 440 ₪ 
מנעול כספת של חברת רב בריח החל מ- 300 ₪ 
מנעול כספת מחיר החל מ-200 ש"ח עלות ביקור להצעת מחיר
התקנה או החלפת מנעול כספת לדלת כניסה
החל מ-500 ש"ח – מחיר מבצע!
מנעול כספת ג'ואל מחיר החל מ-399 ש"ח – לא כולל התקנה


*המחירים משוערים בלבד, וייתכן שעלויות אלה ישתנו בשנת 2021, המחירים כולל המנעול וההתקנה.

אלה הם המחירים המשוערים לשנת 2020 שמוצגים לצרכן בכל שלב הקנייה והרכישה. לרוב, ההתקנה תתבצע ע"י מנעולנים עד לבית הלקוח ובעלויות די נמוכות עם שירות מצוין. ההתקנה העצמית, מצריכה מהמשתמש ידע ויסודות מקדימים לתפעול והתקנת המנעול.

מדוע לבחור דווקא בנו לצורך החלפת מנעול כספת

חברת מעולים במנעולים תומכת בהחלפת כל סוגים המנעולים, ובמיוחד במנעולי הכספת המתקדמים. חברת מעולים במנעולים עוסקת במקצוע הנ"ל כ- 20 שנים ברציפות, ומעניקה עד היום שירותי מנעולן עד בית הלקוח. קצת על השירות, קצת על התהליך מפורט כעת:

  1. הצעת המחיר נשלחת ללקוח בצורה דיגיטלית או פיזית.
  2. מגיעים ללקוח ובוחנים את המקרה הקיים.
  3. חושבים ומאגדים תוכנית עבודה להוצאת המנעול הקיים ללא נזק.
  4. מחליפים את המנעול הישן במנעול אחר מסוג כספת.

 

זמני העבודה ותהליך משתנים, הזמן המשוער להגעה ללקוח הוא כחצי שעה. לעומת זאת, זמן העבודה הנדרש בממוצע הוא כשעת עבודה רצופה. העבודה מתבצעת ע"פ דרישותיו של הלקוח, הסדר לאחר העבודה הוא עלינו. בחברת מעולים במנעולים יש הנחות לבאים דרך האתר, והמחירים יוצאים מן הכלל.

לפרטים נוספים והתעניינות לגבי המוצר התקשרו עכשיו – 055-970-5874