במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

תיקון סוויץ' לרכב

תיקון סוויץ' לרכב בפריסה ארצית

סוויץ' לרכב משמש את הנהגים לשם התנעה של הרכב ע"י סיבוב המפתח בתוך הסוויץ'. במקרים מסוימים, תיקון הסוויץ' ברכב הוא נדרש, וזאת מענייני בלאי ותקלות נפוצות שחוזרות על עצמן שוב ושוב. הסוויץ' מתפקד גם כמעין הגנה מינימלית מפני שימוש לא מורשה ברכב, ולכן חשוב לוודא שהסוויץ' יתפקד תמיד. הסוויץ' מדבר עם קודן הרכב, ומספק הגנה מצוינת מפני גניבות ומקרים אחרים, ולכן תפקודו חשוב. בעמוד זה, תקבלו את כל המידע המפורט אודות תיקון סוויץ' לרכב.

✔️  מחיר מבצע על תיקון סוויץ' לכל סוגי הרכבים
✔️ אפשרות גם לבצע שיפוץ (במידה ואפשרי)
✔️ שיחת ייעוץ טלפונית ללא עלות
בפריסה ארצית
כולל אישור משטרת ישראל!
✔️ זמן הגעה עד 20 דקות בכל רחבי הארץ

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-9705-874

תיקון סוויץ' לרכב

למה צריך להחליף סוויץ' לרכב – 5 סיבות חשובות

ברכבים ישנים יותר עדיין קיים סוויץ' שמתפקד להגנה ולהתנעה של הרכב, במקרים שבהם הסוויץ' לא מתפקד בצורה אחראית ונכונה אתם עשויים להיתקל במצבים לא נעימים: אי יכולת להתניע את הרכב, ההגנה המינימלית ביותר לא עובדת, ושום דבר טוב לא יוצא מזה. כדאי ומומלץ שהסוויץ' ברכב יתפקד כראוי ובצורה נכונה בכל שלב, ואם זה לא קורה, כדאי לטפל בבעיה במיידי. באילו מקרים כדאי להחליף את הסוויץ'? למה צריך להחליף סוויץ' לרכב? הנה 5 סיבות שיתנו לכם הצדקה אודות השירות:

 

  1. הסוויץ' לא מסתובב בזמן סיבוב המפתח – במקרים מסוימים, לאחר שימוש של שנים עם הרכב, אנחנו עשויים להיתקל בבעיות מצד הסוויץ'. בעיה נפוצה מאוד היא כאשר הסוויץ' לא מסתובב בזמן פעולת סביבו המפתח. במקרים כאלה, אין מנוס מלבד התייעצות עם חשמלאי רכב, או עם מנעולן מקצועי.
  2. המפתח מסתובב כראוי אבל הרכב לא מגלה סימני חיים – אם אתם נתקלים בתופעה שהמפתח מסתובב כראוי, בצורה נכונה וטובה, אבל הרכב עדיין לא מתניע או מגלה סימני חיים, ייתכן שמדובר בבעיה פנימית בתוך הסוויץ', או בבעיה חשמלית-אלקטרונית. במקרים כאלה, תצטרכו לבודד את הבעיה: האם הבעיה נובעת מתפקוד שגוי של הסוויץ' או שמדובר בבעיה אחרת. בכל מקרה, פנייה למנעולן או חשמלאי עשויה להציל אתכם, ולסייע לכם בתופעה זו.
  3. הסוויץ' ו\או המפתח תקועים לתקופות קרובות – לעיתים, לאחר בלאי של שנים רבות, אנו עשויים להיתקל בסוויץ' תקוע, או במפתח שנתקע בתוכו. תרחיש זה קורה משני סיבות: אי תחזוקה שוטפת, שימוש לא נכון עם הרכב. במקרים כאלה, כדאי להיוועץ עם מנעולן, חשמלאי מוסמך, או עם מוסך מורשה לרכבים.
  4. הסוויץ' לא מגיב בזמן סיבוב המפתח – במקרים שבהם הסוויץ' לא מגיב כלל בזמן סיבוב המפתח, אתם חייבים להחליף את הסוויץ' במהירות, ולהתייעץ עם מומחה לרכבים, מנעולן, או חשמלאי. לרוב, הבעיה נמצאת במנגנון הסוויץ', וייתכן שהבעיה מתרחשת גם בחשמל האלקטרוני ברכב. על כל פנים, מדובר באחת מהתקלות החמורות ביותר שמחייבות את הנהג לפעול במהרה, ולפתור את הבעיה כמה שיותר מהר.
  5. הרכב לא מתניע (גם לאחר מספר חזרות) – במקרים שהרכב לא מתניע כלל, או במקרים שהרכב כן מתניע אבל בקושי רב אחרי מספר חזרות, אתם בבעיה. לרוב, מדובר בבעיה חשמלית-אלקטרונית שנובעת רק לאחר שנים של שימוש עם הסוויץ', או לאחר פריצה וחבלה ברכב. במקרים כאלה, אין דרך אחרת, לא תוכלו להתחמק, תצטרכו להחליף את הסוויץ' במוסך מורשה, או באמצעות מנעולן \ חשמלאי מקצועי.

האם יש הצדקה להחלפת סוויץ' לרכב

אלה הם חמשת הסיבות והתרחישים האפשריים שיתנו לכם "הצדקה" להחליף את הסוויץ' הקיים והישן. אם אתם נתקלים באחד מהתרחישים שתוארו קודם, אין ברירה ומנוס, תצטרכו להחליף את הסוויץ' ולהתייעץ עם מנעולן או חשמלאי מוסמך לגבי ההחלפה. שימו לב: החלפה של הסוויץ' מתבצעת רק ע"י חשמלאי מוסמך, מנעולן מורשה (המטפל בבעיות חשמל), ומוסכים מורשים לרכבים. החלפה עצמית, ללא השגחה של בעל מקצוע, יכולה להוביל לנזקים בלתי הפיכים ברכב, האחראיות על המשתמש בלבד.

כמה עולה להחליף סוויץ' לרכב – כמה זה יעלה לי

כאשר נדרש להחליף סוויץ' לרכב יש בידינו שני אופציות יחידות: החלפת הסוויץ' בצורה עצמית, או להיעזר בשירותיו של בעל מקצוע לשם החלפת הסוויץ'. לרוב, מי שאחראי להחלפת הסוויץ' הם שלושה בעלי מקצוע: מנעולן שמתמחה גם בחשמל וביסודות הרכב, מוסך מורשה שמטפל בבעיות סוויץ', וגם חשמלאי רכב. החלפת הסוויץ' בצורה עצמית היא סכנה, היא יכולה לגרום לבעיות ונזקים ברכב, ובמקרים מסוימים תעלה לכם הרבה יותר כסף. ההמלצה שלנו, אם כל האמת, תיעזרו באיש מקצוע רלוונטי עבור ההחלפה. ברוב המקרים, המחירים להחלפה או תיקון של סוויץ' הם בין 250-500 ₪.

אז כמה עולה להחליף סוויץ' לרכב? כמה זה יעלה לכם? הנה מחירון משוער לשנת 2021:

על השירות מחירים משוערים לעבודה
כמה עולה להחליף סוויץ לרכב החל מ- 300 ₪
מחיר עבור תיקון סוויץ' לרכב החל מ- 250 ₪
המחיר להחלפת סוויץ' לרכב בירושלים החל מ- 280 ₪
מחיר עבור החלפת סוויץ' לרכב בראשון לציון החל מ- 300 ₪
מחיר לתיקון סוויץ' פתח תקווה החל מ- 260 ₪
מחיר על פירוק סוויץ' לרכב החל מ- 250 ₪
מחירו של תיקון או החלפה של סוויץ' תקול החל מ- 270 ₪
מחיר עבור ביקור מנעולן להחלפה \ תיקון סוויץ' החל מ- 250 ₪
החלפת סוויץ' לרכב באשדוד החל מ-300 ₪


*ייתכן שהמחירים לא כוללים את הרכיבים עצמם, אלה רק את העבודה, ההחלפה, או התיקון. בנוסף, המחירים תלויים ועשויים להשתנות בהתאם לסוג הרכב ושנת הייצור. המחירים עשויים להשתנות בהתאם לתקנון האתר של חברת מעולים במנעולים.

פירוק סוויץ' לרכב – למה לא מומלץ להחליף לבד

פירוק סוויץ' לרכב נעשה אך ורק על ידי מומחה רכבים, מנעולן, או חשמלאי בכיר. שימו לב: פירוק או ההרכבה של הסוויץ' היא על אחריות המשתמשים בלבד, חברת מעולים במנעולים לא תיקח שום אחריות על נזקים בעקבות התהליך או העבודה. הסוויץ' מורכב משני רכיבים: רכיב מכאני, ורכיב חשמלי. הרכיב המכני אחראי על תהליך ההתנעה, מנגנון ההנעה, ועל סיבוב המפתח. ומהצד השני, הרכיב החשמלי אחראי על התפקוד החשמלי שמקשר בין הסוויץ' לסיבוב המפתח. הרכיב החשמלי הוא חלק בלתי נפרד, נכלל, וחשוב, לצורך התנעת הרכב באמצעות הסוויץ'.

פעולת פירוק סוויץ' לרכב

פעולת הפירוק משתנה בהתאם לסוג הרכב, שנת יציאתו, ומשנה הזהירות של יצרנית הרכב. לא קיימת מתודולוגיה שתאפשר לכם לפרק את הסוויץ' בכל סוגי הרכבים, מדובר בפעולה די טכנית, מכאנית, שמשתנה מרכב לרכב ומערבת ידע בחשמל ובמערכות הרכב בצורה מתקדמת. ניתן למצוא את התהליך המלא לפירוק סוויץ' לרכב ב- YouTube, האחריות היא על המשתמש בלבד. אנחנו, מעולים במנעולים, לא ממליצים באף צורה לבצע את ההליך בצורה עצמית, מעורבים בו הרבה מאוד גורמים וסיכונים אפשריים, כדאי להתייעץ עם מנעולן מוסמך בכל הקשור לפירוק הסוויץ' מהרכב. בכל מקרה, בכל הקשור לפירוק סוויץ' חברת מעולים במנעולים תשמח לספק לכם את השירות על הצד הטוב ביותר, תוך הקדשה על משני הזהירות. ובכל זאת, מהם הסיכונים האפשריים בפירוק עצמי? למה בעצם לא כדאי לעשות זאת לבד? הנה כמה סיבות:

  1. עבודה מורכבת ומשתנה – פירוק סוויץ' ברכבים נעשית ע"י מנעולן שלמד את המתודולוגיה. מדובר בעבודה מאוד מורכבת, מסובכת, ונדרש ידע בחשמל ובמערכות הרכב. במקרים שבהם העבודה נעשית בצורה עצמית, אנחנו עשויים לפגוע בתפקודו התקין של הרכב, של מערכות החשמל, וכתוצאה מזאת הנזק והמחיר יהיה משמעותי יותר. בקיצור, הרבה מאוד סיכונים אפשריים.
  2. נזקים לרכיבים נוספים – שימוש בכוח יתר, סיבוב חזק של הסוויץ' יכולה לפגוע לא רק בסוויץ', אלה גם ברכיבים ומערכות נוספות ברכב. פעולה ידנית, עצמית, ללא הידע הנדרש, לא מומלצת ותפגע מאוחר יותר ברכב ובכיס היקר שלכם.
  3. המיקום לא תמיד ברור או משתנה – הסתמכות על מערכות רכב ישנות שהיו לנו בעבר היא פעולה לא מומלצת. ברכבים חדשים, שנת ייצור של 2019-2020, מערכות הרכב והמיקום הפנימי של הסוויץ' עשויים להשתנות. בעקבות זאת, בפעולה עצמית אשר מתבססת על מערכות רכב ישנות יותר יכולה לגרום לנזק מאשר תועלת. בסופו של דבר, ברכבים חדשים, המיקום משתנה, לא ברור, וכדאי להתייעץ עם מנעולן בנושא.

לתקן לבד או להזמין מנעול רכב?

אז למה לא מומלץ לתקן או להחליף את הסוויץ' ברכב לבד? אלה הם שלושת הסיבות. מלבד זאת, קחו בחשבון, במקרים של נזקים בלתי הפיכים, תצטרכו לשלם תוספת עבור תיקונים נוספים לסוויץ' ולחלקים הקשורים אליו שנפגמו בתהליך. בקיצור, קיימים יותר מידי סיכונים, אם אינכם בקיעים בנושא בצורה מתקדמת, הדרך היחידה היא לפנות למנעולן רכב מומחה. מעולים במנעולים תשמח לספק לכם שירותי מנעולן עד הבית, לפירוק ותיקון הסוויץ' בצורה טובה ויעילה.

שיפוץ סוויץ' לרכב – למה כדאי ומומלץ לעשות זאת

שיפוץ סוויץ' לרכב, במידת האפשר, עדיפה יותר על פני החלפה סוויץ' חדש. כמו בכל דבר, אם אפשר, עדיף לתקן או לשפץ מאשר לקנות חדש, טבע הדברים. במטרה לחסוך כסף רב, נרצה לשפץ (או לתקן) את הסוויץ'  הקיים במקום להחליפו או לקנות חדש. אז למה כל כך כדאי לשפץ את הסוויץ' הקיים ברכב? הסיבה אולי הכי בולטת והמשמעותית ביותר לשיפוץ סוויץ' לרכב היא – הכסף. החלפת סוויץ' חדש תעלה לכם הרבה מאוד כסף, הרכיב עצמו, שעות העבודה של המנעולן, ומה לא. לעומת זאת, שיפוץ או תיקון קיים של הסוויץ' תעלה לכם הרבה פחות. ללא ספק, שיפוץ סוויץ' לרכב תהיה עדיפה יותר, ותעניק לכם חיסכון משמעותי של כסף. באופן ממוצע, החלפת סוויץ' חדש תעלה לכם כ- 600-1000 ₪ כולל הסוויץ' החדש והעבודה בהערכה בלבד. לעומת זאת, תיקון או שיפוץ סוויץ' לרכב תעלה לכם הרבה פחות, בין 250-300 ₪ באופן ממוצע, וכך תוכלו לחסוך כמה מאות שקלים לכיס האישי שלכם.

איפה אנחנו עובדים – מעולים במנעולים

חברת מעולים במנעולים מעניקה לכם שירותי מנעולן עד בית הלקוח, במהירות שיא, ובתנאים שלכם. בין השירותים של החברה תוכלו למצוא: פריצת מנעולים, תיקון דלתות, שירותי מנעולן רכב, וכל השירותים תחת קורת גג אחת. חברת מעולים במנעולים פועלת במישורים הטכניים של תחום המנעולן יותר מ- 20 שנה, ומספקת שירותי פריצה באישור משטרת ישראל. אזורי השירות של מעולים במנעולים הם גלובאליים, אנחנו פועלים בפריסה ארצית, בכל אזור: השרון, המרכז, הדרום, והצפון. העבודה נעשית ע"פ הסטנדרטים הקפדניים ביותר בתחום, תוך הקדשה על מהירות מרבית והגעה למקום. נשמח לספק לכם את שירותינו על הצד הטוב ביותר, לפרטים נוספים והזמנת מנעולן עד הבית התקשרו עכשיו 055-9705-874 או השאירו פנייה בטפסי יצירת הקשר.