במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

תיקון דלתות פנדור

תיקון דלתות פנדור בפריסה ארצית

ישנם שלושה סוגים נפוצים של דלתות פנים ודלתות כניסה בישראל, הנפוצה ביותר נקראת דלת פנדור. חברת פנדור מספקת מגוון רחב של דלתות פנים ודלתות כניסה מעוצבות הניתנות לרכישה לצרכנים בכל עת. מלבד זאת, לחברת פנדור יש קולקציה שנתית מעוצבת אשר נצפית באתר, והמחירים נוחים ומשתלמים. בדף זה, נדון בשני שאלות חשובות: מהם התקלות הנפוצות והאם ניתן לפתור אותם, וכמה עולה התיקון האמיתי.

קצת על חברת פנדור דלתות

דלתות פנדור (פנדור תעשיות) מתמחה בייצור דלתות פנים וכניסה והתחילה את דרכה עוד בשנת 1989. בתחילה, חברת דלתות פנדור התחילה מנגרייה קטנה מאוד בדרום, בעיר באר שבע, ומאז גדלה וגדלה. למעשה, כיום, לחברת פנדור יש 5 סניפים בחלקי הארץ השונים אשר מספקים לציבור דלתות נאמנות מאוד. חברת פנדור מוכרת ונפוצה בזכות דלתות הפנים המעולות, הגימור האיכותי, וחומרי הגלם שמחזיקים שנים. אצל חברת פנדור תמצאו דלתות כניסה, דלתות פנים, ואביזרים נלווים, וכמו כן גם אולמות תצוגה לראווה. המשרד הראשי של ההנהלה נמצא בראשון לציון, ומשם כל הקסם מתנהל, חברת פנדור היא חברה פרטית. אם אתם מעוניינים בדלתות פנים איכותיות, מעוצבות, דלתות עמידות למים, חברת פנדור היא הבחירה האידיאלית והטובה ביותר עבורכם. בכל הקשור לדלתות פנים, חברת פנדור היא החברה המובילה בישראל.

מהם התקלות הנפוצות ביותר בדלתות פנדור

לא משנה באיזה חברה מדובר, רב בריח או פנדור, תמיד יהיו קיימים תקלות נפוצות וחולשות במוצרים. התקלות הנפוצות לא מעידים על איכותה ומקצועותיה של החברה, בסופו של דבר כולנו בני אדם, וכדאי להתחשב ולזכור זאת. חברת פנדור מייצרת את החומרים ואת הדלתות במפעלים הפנימיים שלה, ובמהלך השנים הרבה מאוד עצמאיים ובעלי מקצוע מצאו פגמים או תקלות נפוצות בדלתות. אז מהם התקלות הנפוצות ביותר בדלתות פנדור? ריכזנו כמה תקלות נפוצות "על רגל אחת":

  1. הדלת לא נפתחת כלל – ישנם הרבה סיבות שיכולות לגרום לדלת לא להיפתח, לרוב מדובר בדלתות פנים של פנדור, הם עשויות היטב, אבל גם עליהם משוב הזמן עובר. החל מבלאי של שנים, ועד למנעולים שמתקלקלים. במקרים כאלה, כאשר הדלת לא נפתחת, כדאי להיוועץ עם מנעולן ולראות מה ניתן לעשות בדבר. לרוב, הדבר האידיאלי הוא לפרוץ את הדלת ללא נזקים משמעותיים, ולהחליף את המנעול והצילינדר. 
  2. הדלת לא נסגרת עד הסוף – ישנם הרבה דברים שיכולים לגרום לדלת הכניסה או דלת הפנים לא להיסגר, הנה כמה מהם: צירים שלא מכוונים היטב, האריח שעל הריצפה פוגע בדלת, ודברים נוספים. במקרים שבהם האריח פוגע בדלת, תצטרכו לעשות קיצור של הדלת בצורה טובה ומדויקת. קיצור דלת או כיוון הצירים נעשית ע"י מנעולנים בצורה מקצועית, יש להתייעץ עם מנעולן בנידון. לרוב, קיצור הדלת נדרש כאשר ביצענו ריצוף חדש, פרקט על הריצוף, וסיבות נוספות. 
  3. המראה כבר לא אותו הדבר – אין אדם, מוצר, או רכיב אלקטרוני שיכול ומסוגל להישאר לנצח. במקרים שבהם הדלת כבר לא נראית אותו הדבר, הקסם נאבד, תצטרכו להחליף את הפרזולים הקיימים ולחדש את מראה הדלת. הדלתות של חברת פנדור מגיעות עם פרזול איכותי שנשמר לאורך זמן רב, גם הם סובלים רבות מבלאי של שנים, במקרה כזה יש לבצע בצורה עדינה פרזול מחודש, וללטש את מראה הדלת. השירות המבוקש ניתן ע"י מנעולנים מוסמכים, ורק הם יכולים לבצע את הנדרש. 
  4. הידית נופלת / נשלפת או משתחררת – במקרים שבהם הידית נפולה או משתחררת בזמן כניסה ויציאה, הבעיה לא קיימת בדלת או במנעול, אלה בידית עצמה. ברוב המקרים, מדובר בבורג פנימי שהשתחרר מעט, ולכן יש לחזק אותו בצורה טובה. שירות זה ניתן ע"י מנעולנים, ורק מומחים יכולים לבצע את התהליך. מדובר בתהליך מאוד פשוט, ואיתו רצוי שרק מומחה יטפל. זוהי אחת מהתקלה הנפוצה ביותר בדלתות פנדור, ויש לטפלה בעדינות רבה. 
  5. רעשים מוזרים בזמן פתיחה או סגירה של הדלת – ישנם שני תקלות נפוצות במישור זה: הראשונה, הדלת בקושי נסגרת ומשמיעה רעשים. במקרים כאלה, ייתכן שהמנעול נתקע או שמדובר במנעול תקול. בנידון זה, יש להחליף את המנעול הקיים באחד חדש. השנייה, רעשים מוזרים של חריקה בזמן שהדלת נפתחת או נסגרת. מדובר ברעש לוואי אשר מעיד על מצבם של הצירים, בדיאגנוזה פשוטה – מדובר בצירים שנחשקו מזמן. במקרה כזה, יש לשמן את הצירים בחומר שימון, ולבדוק האם התופעה נפתרה. אם כל מה שעשיתם לא עזר, ייתכן שמדובר בבעיה קצת יותר מורכבת, ולכן יש להתייעץ עם מנעולן בהקדם האפשרי.

 

אלה הם חמשת התקלות הנפוצות ביותר בדלתות פנים של חברת פנדור, אלה הם חלק קטן מאוד מהתקלות הנפוצות הקיימות בדלתות פנים ולדלתות כניסה של פנדור. ייתכן שתתקלו ונתקלתם בתקלות נפוצות נוספות, חברת מעולים במנעולים מכירה את כל סוגי התקלות, וניסחה עבורכם רק חלק קטן מאוד מהם. אם אתם נתקלים בתקלה שאיננה מופיעה כאן, אתם מוזמנים לפנות אלינו, ונשמח לייעץ לכם מה ניתן לעשות.

כמה עולה תיקון דלת פנדור – המחירים המשוערים

דלתות פנדור נחשבות כדלתות האמינות ביותר, ויחד עם זאת, לפעמים קיימת דרישה לתיקונים מסוימים.  לאחר שהבנו מהם התקלות הנפוצות ביותר בדלתות המגוונות של חברת פנדור, כעת הגיע זמן המחירים. אז כמה עולה תיקון דלת פנדור? כמה זה יעלה לכם? תיקון דלתות פנדור הם החל מ- 250 ₪ באופן ממוצע. ואם נהיה קצת יותר ממוקדים, הם חלק בלתי נפרדת מעלות הביקור של המנעולן. הנה טבלה שמסכמת את המחירים עבור תיקון דלתות פנדור בצורה הריאלית ביותר:

סוג השירות מחיר משוער
כמה עולה כיוון דלת פנדור החל מ- 250 ₪
כמה עולה להזמין מתקין דלתות פנדור החל מ- 200 ₪
המחיר עבור תיקון דלת פנדור לא נסגרת החל מ- 280 ₪
כמה יעלה לי תיקון ידית דלת פנדור החל מ- 200 ₪
כמה עולה תיקון ציר דלת פנדור החל מ- 270 ₪ 
המחיר עבור החלפת צילינדר לדלת פנדור החל מ- 250 ₪
כמה עולה החלפת מנעול פנדור החל מ- 300 ₪
הזמנת מנעולן לתיקון דלתות פנדור עד הבית החל מ- 250 ₪


*המחירים הם משוערים בלבד וניתנים לשינוי בהתאם למדיניות של מעולים במנעולים.

דלתות פנדור הם הדלתות הטובות ביותר, המומלצות ביותר, והאיכותיות ללא שום ספק. חברת מעולים במנעולים תספק לכם את שירותי הפריצה, ההצלה, או התיקון ברמה הגבוהה ביותר, תחת הסטנדרטים הגבוהים ביותר. חברתינו עוסקת בפריצת מנעולים, שירותי מנעולן, ופתירת תקלות נפוצות. חברת מעולים במנעולים פועלת בפריסה ארצית, ותשמח לספק לכם את שירותיה במחירים הטובים ביותר. לפרטים נוספים ולפתיחת קריאת שירות התקשרו עכשיו 055-9705-874