במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

מנעול טביעת אצבע

מנעולים חכמים נפוצים בבתים חכמים, ובבתים שבהם מתגוררים אנשים טכנולוגיים מאוד. בשנים האחרונות, מנעולים חכמים עשו מהפכה והגיעו גם לבתים הפשוטים ביותר, והפכו את חייהם של התושבים לנוחים יותר. מנעול חכם מאפשר פתיחה של הדלת מרחוק, אבטחה ברמה אחרת לגמרי, ונוחות מכל בחינה. בדף זה, תקבלו את הפירוט המלא אודות מנעול טביעת אצבע חכם.

התקנת מנעול טביעת אצבע מומלץ בפריסה ארצית
ייעוץ חינם לפני התקנה לדלת כניסה
מחירים הכי משתלמים בארץ!
טיפול בתקלות במנעולי טביעת אצבע קיימים

מה זה מנעול טביעת אצבע

ישנם הרבה מנעולים חכמים, בכל הקשור לקטגוריית המנעול החכם, תמצאו את מנעול טביעת האצבע כיעיל. הוא מאפשר נעילה ופתיחה של הדלתות בקלות, מכל מקום בעולם, והופך את חיינו לנוחים ופשוטים יותר. מנעול טביעת אצבע הוא מנעול חכם מכני אשר מכיל אפשרויות כניסה ביומטריות כמו: כניסה באמצעות טביעת האצבע שלכם, כניסה באמצעות הקלדת קוד שהוגדר מראש, וכניסה באמצעות המפתח הפיזי. מנעול זה עושה שימוש בטכנולוגיית ה- Bluetooth וה- Wi-Fi במטרה לזהות ולתקשר עם המשתמשים בבית.

הגנה על הבית עם מנעול טביעת אצבע

מנעול זה, מאפשר לכם, כמשתמשים, לשמור מס' טביעות אצבע למקרי הצורך לדוגמא: אתם, המשפחה, והקרובים. מנעול טביעת האצבע נועד במטרה להגן עליכם מפריצות או שימוש לא מורשה מצד אנשים זרים או עוינים. במקרים מסוימים, מנעול זה, ישלח לכם התראה כאשר התבצע ניסיון לא מורשה, או שהתבצעה פריצה. בכל הקשור לאבטחה, המנעול החכם עושה את עבודתו כנפלאה.

מנעולי טביעות אצבע מומלצים – 3 מנעולים נפוצים

ישנם הרבה מאוד מנעולים, חלקם טובים ופחות, אבל מעט מאוד מנעולים שתומכים בתכונות ביומטריות. אחד מהמנעולים הנפוצים ביותר שתומכים בנעילה ביומטרית הוא מנעול טביעת האצבע המומלץ והנפוץ. מנעול טביעת האצבע מאפשר לחיות את החיים בצורה אחרת לגמרי, הבטיחות היא מעל הכל, והנוחות מושלמת. בפסקה זו, צוות האתר מרכז לכם את 3 מנעולי טביעות האצבע המומלצים ביותר והנפוצים בישראל:

  1. MultLock Entr – חברת מולטילוק היא חברה נפוצה בישראל בפתרונות הנעילה האלקטרוניים. בין הפיתוחים, תוכלו למצוא את הפיתוח החדש שנקרא: "Entr נעילה חכם". המנעול החדש מאפשר פתיחה ונעילה של הדלתות באמצעות טביעת האצבע, מאפשר להיכנס ללא מפתח, ומעניק למשתמש את הביטחון המרבי. כמו כן, למנעול זה, מחוברת אפליקציה וניתן לשלוט על המנעול גם מרחוק.
  2. Lockapp Rav Bariach – חברת רב בריח מציגה את המנעול החכם שלה עם יכולת טביעת אצבע. חברת רב בריח מוכרת ונפוצה בזכות הדלתות החזקות והעמידות שלה, ומספקת שירותים נוספים כמו: רכישת צילינדרים ומנעולים, דלתות פנים וכניסה, ומנעולים נוספים. המנעול החדש מאפשר כניסה לבית באמצעות טביעת האצבע, וכמו כן גם באמצעות האפליקציה החכמה. מלבד זאת, ניתן להוסיף שדרוגים כמו: קודן לוח מקשים, ושלט רחוק חכם. אם אתם מעוניינים באבטחה מרבית, נוחות של המשתמש, ואיכות של ממש, ייתכן שהמנעול החכם של רב בריח היא האופציה האידיאלית
  3. Elock – חברת Elock היא חברה יחסית חדשה בזירה, ומספקת מנעולים חכמים לבית ולעסק. על הנייר, נראה שמדובר במנעולים די טובים, מנעולים חכמים עם טביעת אצבע שמספקים את הסחורה. המוצר הנפוץ ביותר בחברה הוא המנעול החכם פרמיום, כך הוא מכונה. המנעול מאפשר נעילה עם טביעת אצבע, נעילה עם מפתחות פיזיות, ונעילה באמצעות קוד שאותו ניתן להתאים. ללא ספק, ייתכן שהאופציה הזאת תהיה המעניינת מכולם, כדאי לבחון זאת בקפידה.

 

אלה הם שלושת המנעולים החכמים אשר תומכים בטביעת אצבע וביכולות ביומטריות נוספות. לידיעתכם: כל המנעולים החכמים דורשים חיבור תקין ורצוף לאינטרנט, וידע טכני לתפעול המנעולים בשעת הצורך. כל המנעולים נתמכים ע"י חברת מעולים במנעולים אשר מספקת שירותי פריצה והצלה בכל שעה, לפרטים נוספים והתייעצות התקשרו עכשיו.

למה מומלץ להתקין מנעול טביעת אצבע – הנה כמה סיבות

מנעול טביעת אצבע הוא מנעול חכם שמאפשר יציאה מהבית וכניסה בצורה הנוחה והמאובטחת ביותר. ישנם שלושה דגמים של מנעולים חכמים בישראל, שאותם תוכלו לראות בפסקה הקודמת. בכל מקרה, למה בעצם מומלץ להתקין מנעול טביעת אצבע? מה מיוחד בו כל כך? מעולים במנעולים כאן עם כל הסיבות והיתרונות:

  1. זה הרבה יותר נוח – לעומת מנעול רגיל שהוא לא חכם במיוחד, במנעול חכם הדברים משתנים. הכניסה והיציאה מהבית נהיים יותר נוחים ופשוטים מתמיד, פשוט מניחים את האצבע ונכנסים, או נועלים. ללא ספק, זה קל, זה נוח, ולפעמים ממכר. אם אתם מעוניינים להפוך את חייכם לנוחים יותר, התקנת מנעול טביעת אצבע הוא הפתרון הטוב ביותר.
  2. אבטחה ברמה הגבוהה ביותר – לעומת מנעול פשוט ורגיל שעולה עד 100 ₪, מנעול טביעת האצבע הופך את כל העניין למסובך יותר, לפחות לפורץ. את המפתח ניתן לשכפל, את טביעת האצבע לא. במילים אחרות: התקנת מנעול טביעת אצבע תעניק לכם אבטחה ברמה הכי גבוהה שקיימת, סיכויי פריצה נמוכים מן הרגיל, ודרך טובה יותר לישון בלילה.
  3. לא צריך לזכור איפה המפתח – מי מאיתנו לא איבד את המפתח, כמעט כולנו חווינו בתופעה זו. כיום, עם המנעולים החכמים, לא צריך עוד לזכור היכן נמצא המפתח, גם בלעדיו נוכל להיכנס ולנעול את דלת הבית בקלות ונוחות. המנעולים החכמים מאפשרים שלל דרכים מגוונות לנעול את הדלת, החל מטביעת אצבע, סריקת רשתית העין, קודן מקשים, וכמובן מפתח רזרבי למקרי הצורך. ללא ספק, ללא הצורך במפתח חיינו יכולים להיות פחות מסובכים ויותר טובים.
  4. חיסכון מרבי בכסף – מהנתונים שעולים בשנת 2019, 60% מהאנשים מזמינים קריאת שירות ממנעולן, מאבדים את המפתחות, ולעיתים גם נשארים נעולים מחוץ לבית. התקנת מנעול טביעת אצבע ומנעולים חכמים אחרים יאפשרו לנו לחסוך הרבה כסף במהלך השנה, לא נזדקק להחליף את המפתח, ולא נזדקק עוד (כמעט) בשירותיו של מנעולן לשם פריצת המנעול.

 

אלה הם ארבעת הסיבות להתקנת מנעול חכם, מנעול טביעת אצבע בביתכם. הנוחות, החיסכון בכסף, והאבטחה, הם אלה שיצדיקו את התקנת המנעול החדש. אם אתם עדיין זקוקים לשירותיו של מנעולן מקצועי, אתם מוזמנים לפנות אלינו, מעולים במנעולים, אל תהססו. לפרטים נוספים התקשרו עכשיו 055-9705-874