במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

מנעול רב בריח

מה זה מנעול רב בריח

כאשר מדברים על מנעול רב בריח למעשה מדברים על מנעול שיש בו מספר בריחים. כך למשל, אנחנו נוכל לראות מנעול רב בריח שיש בו 5 בריחים אך נוכל גם לראות מנעולים מהסוג הזה שיש להם לא פחות משבעה בריחים. מדובר על מגנון מאוד איכותי ובטיחותי, מה שמסביר מדוע אנחנו עושים שימוש במנעולים כאלה בלא מעט דלתות. בדרך כלל אנחנו נראה את המנגנון הזה בדלתות ברזל ובדלתות כניסה לבתים ולמשרדים שונים, כך שאם גם אתם חושבים להחליף את דלת הכניסה הישנה לבית שלכם, כמובן שהאופציה של מנעולי רב בריח בהחלט יכולה לבוא בחשבון. 

✔️  הזמינו מנעולן רב בריח שמטפל בדלתות מסוג רב בריח
✔️ המנעול נתקע? לא מסתובב? נשמח לסייע!
✔️ הזמנת שירות של מנעולן מקצועי החל מ-200 ש"ח
כולל אישור משטרת ישראל!
✔️ עובדים בכל הארץ – מתחייבים לזמן הגעה של 20 דקות!
לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-9705-874

רב בריח

סוגי מנעולי רב בריח

בימינו ניתן לראות שיש סוגים שונים של מנעול רב בריח ולכן ברור מדוע, כאשר אתם מחפשים את המנעול המושלם עבורכם, כדאי יהיה לעצור ולבדוק באיזו אופציה אתם בוחרים. על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה לכם, צריך תחילה להבין על איזה סוג של דלת מדובר. איפה היא תעמוד וכמה תרצו להגן עליה. בהתאם לכל הנתונים האלה תוכלו להתחיל לראות מספר סוגים שונים של מנעולים וכך יהיה לכם יותר קל לבחור את המנעול הנכון והטוב ביותר עבורכם. 

פריצת מנעול רב בריח 

כפי שראינו, מנעולים של חברת רב בריח הם מנעולים שיש להם בריחים רבים, מה שאומר שלפרוץ אותם זו לא משימה קלה. למעשה, זו גם הסיבה שבגללה המנעול הזה זוכה להצלחה גדולה, כי הוא מהווה הגנה מקסימאלית. יחד עם זאת, יש מקרים שבהם כן נצטרך לבצע פריצה של מנעול רב בריח, כמו למשל: אם מישהו ניסה לפרוץ אלינו הביתה והכניס מהצד הפנימי מפתח שכלל לא מתאים למנעול שלנו. במצב כזה למעשה המפתח יישאר תקוע בדלת, מה שיוביל אותה לכך שנצטרך לפרוץ את המנעול כדי להיכנס פנימה. אם אתם תוהים כיצד נכון וכדאי יהיה להתמודד עם פריצת מנעול רב בריח, כדאי שתדעו: זה הזמן לחפש לכם מנעולן מקצועי שיוכל להגיע ולתת לכם שירות מעל ומעבר. לא מדובר על עבודה שתוכלו לעשות בכוחות עצמכם כי צריך ידע, ציוד ומקצועיות רבה. למעשה, אפילו אם תראו סרטונים שונים באינטרנט שיסבירו לכם כיצד פורצים מנעולי רב בריח, מאוד לא מומלץ לנסות זאת במציאות. בסופו של דבר, אם תנסו לפרוץ את המנעול שלכם בצורה חובבנית, אתם עלולים להסב לדלת כולה נזק הרבה יותר חמור וזה, כמובן, מיותר וחבל.