במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

תיקון אינטרקום

תיקון אינטרקום בכל רחבי הארץ

זקוקים לשירות של תיקון אינטרקום אצלכם בבניין? ובכן, באמצעות חברה מקצועית ומובילה בתחומה תוכלו להעניק לעצמכם שקט נפשי וידיעה ברורה כי כספכם מושקע בחוכמה.

✔️ הזמנת תיקון אינטרקום לבניין משותף מ-300 ש"ח
✔️ עלות תיקון מהנמוכות ביותר בארץ!
✔️ אפשרות להתקין אינטרקום חדש במהירות

כולל אישור משטרת ישראל!
✔️ הזמינו ונגיע אליכם – עד 30 דקות בלבד


לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-9705-874

תיקון אינטרקום

תיקון אינטרקום: רק אצל המקצוענים

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד בניינים רבים התחדשו באינטרקום חדש, וזאת בשל מערכות חשמליות חדשניות אשר מותקנות במקום האינטרקום הישן. אולם, אחת הצרות בתחום נובעת מתקלות אשר חוזרות ונשנות, וזאת בשל העובדה כי תיקון אינטרקום לבניין משותף עלול לגרום לעוגמת נפש מצד הדיירים כמו גם התעסקות רבה עם ספקים בתחום. תיקון דלתות אינטרקום היא לא פעולה מורכבת, אולם היא דורשת מיומנות ומקצועיות – בייחוד כאשר מדובר במערכות החדשות ובוודאי כאשר נדרש לבצע תיקון דלתות כניסה לבניין באמצעות כלים מתקדמים אשר מאפשרים לקצר את זמן העבודה באופן משמעותי. משום כך, חשוב מאוד לפנות לחברה מקצועית ומובילה בתחומה אשר תדע לספק את השירות הטוב ביותר באמצעות טכנאי אינטרקום מיומן.

מעולים במנעולים: המומחיות שלנו היא בתיקון אינטרקום

חברת מעולים במנעולים חרטה על דגלה את איכות השירות, ולכן מספקת בפריסה ארצית שירות של עלות תיקון אינטרקטקום במחיר מצוין ועם שימת דגש על מענה מהיר. צוות הטכנאים של החברה מנוסה ועבר הכשרה מקיפה בתחום, וזאת בכדי להעניק לכל לקוח את המענה המדויק אשר במסגרתו ניתן יהיה לשוב לשגרת החיים באופן מהיר ועם אחריות מלאה בגין התיקון. כחברה אשר זוכה למחמאות רבות ניתן לומר כי מדובר באופציה הטובה ביותר בעבור תהליך תיקון אשר מתבצע בהתאם לסטנדרטים מחמירים ועם דגש משמעותי על הצעת מחיר אטרקטיבית, כפי שעלה בסקר השוואת מחירים אשר נערך רק לאחרונה. כחברה אשר מקפידה על סטנדרט שירות מהגבוהים בישראל, תוכלו להיות רגועים כי כספכם מושקע בחוכמה וכי אתם מקבלים שירות ייחודי אשר מבוסס על ניסיון, מקצועיות והבנה כי כל לקוח צריך לקבל את המעטפת הנכונה לו – בהתאם לסוג התיקון הנדרש. 

בתמונה – תיקון אינטרקום בפעולה

אינטרקום
אינטרקום בבניין משותף

כיצד מתבצע תהליך של תיקון אינטרקום?

מעולים מנעולים מתמחה בתחום המנעולים זה למעלה מ 20 שנה. כחברה אשר מקפידה על סטנדרטים מחמירים ניתן לומר כי כל לקוח מקבל את המענה הטוב ביותר והמהיר ביותר. תהליך של תיקון אינטרקום מתבצע באמצעות כלים מתקדמים כמו גם חלפים מקוריים בלבד אשר יבטיחו כי העבודה תתבצע באופן מדויק, כולל אפשרות להחלפה של פאנל חדש. פאנל חדש מאפשר לכם בבניין משותף להשתמש באינטרקום באופן רציף, כמו גם אפשרות מתקדמת בעבור הגנה על דיירי הבניין: קוד סודי משותף וכן אפשרות להתקנה של מצלמה אשר מאפשרת לזהות את האורחים אשר נכנסים לבניין. מדובר במערכות מתקדמות ואיכותיות אשר נועדו הן בעבור בניינים ישנים אשר סובלים מתקלות חוזרות ונשנות והן בעבור בניינים חדשים אשר מעוניינים לקבל מעטפת הגנה מלאה. לכן, אם אתם מעוניינים לתקן את האינטרקום כמו גם לשדרג את הקיים אנו מזמינים אתכם לפנות דרך מספר הטלפון 055-970-5874 ונציג ישוב אליכם תוך זמן קצר.

אינטרקום: הגיע הזמן להתקדם לדור הבא

לסיכום, שירות של תיקון אינטרקום מבוסס לא רק על התיקון עצמו אלא גם על שדרוג, וזאת בכדי שתוכלו ביחד עם דיירי הבניין להתקדם לעידן חדש וטכנולוגי אשר מבוסס על מערכות מתקדמות ומינימום של תקלות. אז קדימה, למה אתם מחכים? נציגי מעולים במנעולים נמצאים כאן לרשותכם כבר עכשיו, וזאת בכדי להעניק לכם את השירות הטוב ביותר בענף עם טכנאים מומחים אשר פועלים בפריסה ארצית זה למעלה מ 20 שנה.