במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

תיקון דלתות עץ

תיקון דלתות עץ בכל הארץ

דלתות עץ בדרך כלל משומשות בחדרי שינה, מתחם המטבח, חדר המשחקים, וחדרי העבודה. לדלתות העץ יש הרבה יתרונות, אבל גם חסרונות. דלתות העץ אינם עמידות למים ולכן לא מתאימות לחדר האמבטיה או השירותים. ועדיין, דלתות העץ נחשבות כדלתות הזולות ביותר. בעמוד שירות זה, מעולים במנעולים מפרטים הכל על תיקון דלתות עץ.

תיקון דלתות עץ

תיקון דלת עץ – כיצד?

תיקון דלת עץ מתבצעת ע"י כלי העבודה המתאימים ביותר, כלים שלא פוגעים בליבת העץ הפנימית. העבודה מתבצעת ע"י מנעולן מורשה או ע"י איש המקצוע הנדימן שמבצע את מרבית העבודות של הבית. לדלתות עץ ישנם כמה תקלות נפוצות: חורים בעץ, גם כאן הידית נופלת, העץ והצבע עשוי להתקלף, וכל אלה תקפים גם למשקופים שמסביב לדלת. לכל בעיה יש טיפול מותאם אישית – כל פרויקט לגופו. במעולים במנעולים יודעים כיצד לטפל בכל הבעיות ומכירים את כל התקלות הנפוצות בדלתות העץ. לפרטים נוספים והרחבה בנושא, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

מחירי תיקון דלתות עץ ומשקופים

המחירים של תיקון דלתות עץ ומשקופים משתנים בהתאם לבעיה הקיימת. במקרים שבהם קיימים חורים בדלת או במשקוף, תצטרכו לקנות חומר לסתימת חורים בעץ. ניתן לקנות זאת בחנויות כלי העבודה בישראל. אז באופן כללי מהם המחירים לתיקון דלתות עץ ומשקופים? הנה טבלה שמסכמת את העניין:

סוג התיקון עלות משוערת
תיקון דלת מעץ (עלות ביקור) ללא החלפת חלקים לדלת החל מ- 200 ₪ 
תיקון דלת עץ שבורה החל מ- 450 ₪ 
תיקון דלתות ומשקופים החל מ- 350 ₪ 
תיקון חור בדלת עץ החל מ- 450 ₪ 
תיקון דלתות פנים עץ החל מ- 250 ₪ 
תיקון שבר בדלת עץ החל מ- 250 ₪ 
תיקון דלת עץ שהתנפחה החל מ- 250 ₪ 
תיקון או מילוי חורי ברגים בעץ החל מ- 250 ₪ 
תיקון שריטות בעץ החל מ- 250 ₪ 
עלות ביקור של מנעולן לתיקון דלתות מעץ החל מ- 250 ₪ 
תיקון דלת הזזה מעץ החל מ-300 ₪
החלפת ציר דלת עץ החל מ-135 ₪
החלפת ידית דלת עץ החל מ-49 ₪
החלפת מנגנון דלת עץ החל מ-135 ₪
מחיר החלפת צילינדר לדלת עץ החל מ-189 ₪
החלפת דלת עץ לפי מחירון רשמי החל מ-799 ₪


*המחירים והעלויות משוערות בלבד ועשויות להשתנות עם הזמן.

תיקון חור בדלת עץ – איך עושים את זה

אחת מן התופעות הכי נפוצות בדלתות ומשקופים מעץ הם החורים שמצטברים במהלך הזמן. במקרים שבהם קיימים חורים, סדקים, ופגמים בדלת העץ או במשקוף, ניתן להשתמש בחומרים מתאימים לשלל מצבים. נוכל להשתמש בשפכטל למילוי החורים ותיקון הפגמים. בנוסף, תוכלו למצוא בחנויות השונות גם חומרים לאיטום חורים עמוקים יותר. לפני קניית חומר המילוי או השפכטל המתאים, רצוי לבחור את מידת הצבע הנכונה לפי סוג עץ וצבעו. לאחר הקנייה, יש לטבול את המילוי ולערבבו עם מים ולאחר מכן להשתמש בכלי עבודה לסתימת החורים הקיימים. במקרים חמורים יותר, לקבלת אפקט חזק ואגרסיבי יש להשתמש בחומר המילוי ללא מים וללא תוספות, וזאת לקבלת אפקט חזק ויעיל יותר. וכך, נוכל לסתום ולמלאות את החורים הקיימים בדלתות העץ ובמשקופים שלנו.

אם לא הסתדרתם, אל תהססו, פנו עוד היום לחברת מעולים במנעולים דרך עמוד צור קשר, או לחלופין התקשרו עכשיו – 055-9705-874