במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

תיקון דלת רב בריח

תיקון דלת רב בריח עם מנעולן מקצועי

דלת רב בריח נחשבת כאחת הדלתות המאובטחות והחזקות ביותר במדינת ישראל. רב בריח היא חברה שמספקת דלתות רב בריח במחירים נהדרים. דלת רב בריח עשויה מפלדה, ומאוד קשה לפרוץ אותה. תיקון דלת פלדלת של רב בריח אפשרית ומבוצעת ע"י מנעולן רב בריח מקצועי. בדף זה, תקבלו את הפירוט המלא אודות תיקון דלת רב בריח.

תיקון דלת רב בריח

תקלות נפוצות בדלתות רב בריח

רגע לפני שנגיע למה בכלל צריך תיקון דלת רב בריח חשוב לדעת שישנם לא מעט תקלות נפוצות שמתרחשות בדלתות רב בריח. שלא תבינו לא נכון, לא מדובר על תקלות שהופכות את הדלת לפחות טובה, אלה לתקלות שמתרחשות במהלך השנים, ובעקבות סיבות כמו – בלאי של שנים, תחזוקה לא נכונה אם בכלל, שימוש אגרסיבי בדלת, ועוד. אז מהם התקלות הנפוצות? הנה כמה מהם:

  1. מנגנון הנעילה הופך לקשה מתמיד – במשך השנים, בשימוש חוזר ויומיומי עם הדלתות שלנו אנחנו עשויים להגיע לתרחיש מאוד מעצבן – נעילת הדלת הופכת לקשה יותר מתמיד. במשך השנים, המנגנון עשוי להפוך לקשה יותר. במקרה זה, ניתן להשתמש בבקבוק לשימון הדלת – wd40 המומלץ.
  2. הדלת לא נסגרת או זזה לצדדים – ישנם מקרים שדלת רב בריח פלדלת לא נסגרת עד הסוף, נתקעת. במקרה זה, התקלה הנפוצה היא שהדלת מאבדת את הכיוון הטבעי שלה – יורדת או עולה. במקרה כזה, נצטרך לבצע כיוון מחודש של הדלת, ולכוון את הבריחים למקומם הטבעי. אם אתם בקיעים בנושא, תוכלו לעשות זאת בקלות. במקרים אחרים, תזדקקו לשירותיו של מנעולן או הנדימן.
  3. ידית הדלת נופלת כל הזמן – ישנה תופעה מאוד מעצבנת ולא נעימה לאף אחד. אותה התופעה מתרחשת לעיתים קרובות בדלתות ישנות. מן הסתם, אנחנו מדברים על תופעת הידית הנופלת. במקרים כאלה, ייתכן שהבורג הפנימי משוחרר, ויש להבריגו ולחזקו מחדש.

אלה הם שלושת התקלות הנפוצים ביותר בדלתות רב בריח מסוג פלדלת. בנוסף, ייתכן שאתם חווים תקלות נפוצות יותר כמו – חריקה או השמעת צליל מוזר מהדלת, הצבע מתחיל להתקלף, הדלת זזה מהמקום, ותקלות נוספות. במקרים כאלה, יש להיוועץ עם מנעולן מוסמך.

תיקון דלת פלדלת מחירים משוערים – כמה זה עולה באמת?

הרבה מאוד אנשים חושבים שלא קיימים פתרונות לתיקון דלת מסוג רב בריח, וזאת מהסיבה שהיא בנויה מחומר שמאוד קשה לחדור אליו – פלדה מחוסמת. פלדה היא חומר שממנה בנויות דלתות אבטחה רבות, ביניהם – דלתות ממ"ד, דלתות פנים, דלתות יציאת חירום, ועוד. ובכל זאת, האם תיקון דלת פלדלת אפשרית? התשובה כן. מרגע זה והלאה, המנעולן חייב לעמוד את הנזק, וזאת בשביל למצוא תוכנית יעילה לתיקון הדלת. בנוסף, מנעולן שמורשה מטעם רב בריח, חייב לכלול חלקים לדלת רב בריח וזאת במטרה לבצע את התיקון עם החלקים הרשמיים. באופן כללי, הטעויות הנפוצות שסיפרנו קודם, ניתנים לתיקון גם בדלתות פלדה של רב בריח. ועדיין, חשוב להבין מהי חומרת המצב, כמה הנזק משמעותי, מהם הדרכים לתיקון, וכמה זה יעלה. בקיצור – דלתות פלדלת כשרות לתיקון. מי שמבצע זאת הוא המנעולן, ההנדימן, או אחריות רב בריח.

כמה עולה תיקון דלת פלדלת? הנה טבלת מחירים מעודכנים:

סוג הדלת עלות ומחירים משוערים
מחיר לתיקון דלת רב בריח החל מ- 250 ₪
תיקון ידית דלת רב בריח או החלפת ידית רב בריח החל מ- 250 ₪
תיקון דלת פלדלת החל מ- 250 ₪
תיקון לשונית של דלת רב בריח החל מ- 250 ₪
תיקון ציר דלת פלדלת או רב בריח החל מ- 250 ₪
החלפת סף דלת פלדלת ורב בריח החל מ- 250 ₪
קריאת שירות למנעולן עבור דלתות רב בריח החל מ- 250 ₪


*המחירים משתנים בהתאם לסוג הדלת ולרמת התיקון, המחירים משוערים בלבד.

 

פריצת דלת רב בריח

נשארתם נעולים מחוץ לבית? הפתרון האידיאלי נמצא דווקא בידיו של טכנאי רב בריח, או מנעולן מורשה. פריצת דלת רב בריח מאופשרת באמצעות הכלים הנכונות, השיטות המקובלות, וכישוריו של המנעולן. הפריצה מתבצעת ע"י דיסק יהלום או רכיבים עמידים נוספים שיכולים להתמודד עם חומר הפלדה המשובח. לרוב, הפריצה מתרחשת תוך דקות ספורות – 5-15 דקות לכל היותר. כאשר אתם נדרשים לפרוץ דלת מסוג רב בריח, דעו לבחור מנעולן בעל הסמכה מתאימה, ורצוי לוותר על האופציה המהירה – השכן המוכר והטוב. מעוניינים לפרוץ לדלת רב בריח? פנו עכשיו למעולים במנעולים לקבלת סיוע והדרכה.

תיקון ידית דלת רב בריח

הידית נפלה? לא מתפקדת כמו בעבר? ואפילו נשברה מעט? יש פתרון! באמצעות שיטותיו המתקדמות של מנעולן מוסמך תוכלו לתקן את הידית הישנה ולחסוך כמה מאות שקלים. במקרים נדירות, ייתכן שהמנעולן ימליץ על החלפת הידית מאשר תיקונה, וכדאי לקחת זאת בחשבון. כעיקרון, אם הידית נפלה, יש לחזק את הבורג הפנימי. אם הידית נשברה, יש להחליפה בהקדם. לייעוץ נוסף, לקבלת פרטים רחבים יותר, התקשרו עכשיו – 055-9705-874.