במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

מנעול מגירה

מה זה מנעול מגירה

בדרך כלל במשרדים שונים אנחנו רואים שנעשה שימוש במנעול מגירה, ולמרות השם שלו, כמובן שמנעול כזה יכול לשמש אותנו לא רק במגירות. מנעול מגירה פועל בדיוק כמו מנעולים אחרים, עם לשונית או בריח שלמעשה מאפשר לנו לבצע את הנעילה עצמה. מנעול מגירה בנוי גם הוא, כמו כל המנעולים האחרים, משני חלקים: צילינדר ומנעול. אנחנו רואים שמבחינת המידות שלו, המנעול הזה יחסית קטן, כי הגודל שלו לרוב יעמוד על 40X40 ס"מ ולא יותר. בתוך בסיס המנעול אנחנו נמצא את הבריח אשר יופעל על ידי צילינדר בעת הנעילה או הפתיחה של המנעול. כמובן שמבחינת התקנת המנעול את בסיס המנעול נתקין בחלק הפנימי של המגירה, ומשמעות הדברים היא שצריך לבדוק שאכן יש לכך מספיק מקום. 

✔️  הזמינו פורץ מנעולי מגירה
✔️ מחיר החל מ-150 ש"ח בלבד!
✔️ שיחת ייעוץ ללא תשלום!
כולל אישור משטרת ישראל!
לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-9705-874

מנעול מגירה

התקנת מנעול מגירה

בין אם אתם רוצים להזמין היום התקנת מנעול מגירה אחד או שאתם רוצים להתקין מספר מנעולים כאלה, כדאי יהיה לבדוק איך אתם עושים זאת. ראשית, כלל לא בטוח שכדאי לכם לנסות את כוחכם בעניין הזה, כי צריך ידע ומקצועיות כדי לבצע את ההתקנה על הצד הטוב ביותר וכדי להימנע מפגיעה במגירות עצמן. שנית, כמובן שצריך גם לבחור את המנעולים הכי טובים שיש, מה שמסביר מדוע לא יהיה לכם קל לעשות את זה לבד. הדבר האחרון שתרצו זה לנסות לפתוח את המגירה שלכם עם המפתח כדי להוציא את המסמכים הרגישים שיש בה ואז לגלות שהמנעול פשוט לא פותח את המגירה. על מנת שתוכלו להקטין את הסיכוי שזה מה שיקרה, רצוי להזמין מנעולן להתקנת המנעול, ויפה שעה אחת קודם. 

סוגי מנעולי מגירה

  • מנעול מסוג מאסטר
  • מנעול מגירות חשמלי
  • מנעול מגירות ירדני
  • מנעול מגירות אלקטרוני
  • מנעול מגירות אחיד
  • מנעול מגירות נרק

פריצת מנעול מגירה

למרות שאולי תבחרו את המנעול הכי טוב שיש עבור המגירות במשרד שלכם, זה ברור שעדיין עלולות להיווצר תקלות שונות. זה נכון שאתם יכולים להשתמש בכוח ולנסות לפתוח את המנעול, אך במקרה כזה אתם עלולים פשוט להרוס את המגירה עצמה. לכן, רגע לפני שאתם עושים זאת, למה שלא תקראו פשוט למנעול מקצועי שיוכל לפרוץ עבורכם את המנעול? הוא יגיע למקום במהרה, יבדוק מה קרה ויוכל לטפל בעניין בצורה מקצועית ומבלי להסב נזק מיותר למגירה או למנעול עצמו. 

סוגי מנעולי מגירה

כפי שקורה היום בלא מעט תחומים אחרים, גם כאשר בודקים לעומק את הנושא של סוגי מנעולי מגירה מגלים שיש מספר אופציות מעניינות, מה שמעורר את השאלה: מה באמת דורש לנו? אם אתם מחפשים מנעול מגירות כדאי שתחליטו תחילה כמה אתם רוצים להשקיע, כי למעשה זה מה שיהווה את ההבדל העיקרי בין המנעולים השונים. מצד אחד תוכלו לקנות מנעול מגירה פשוט מתוצרת סין במחיר של 10 ₪ – 15 ₪ לצרכן, אך מצד שני, תוכלו כמובן גם לקנות מנעול מגירה מתוצרת איטלקית טובה פי כמה ובמחיר הרבה יותר גבוה. על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה לגבי מנעול המגירה הנכון לכם, כדאי יהיה להחליט מראש איזו מגירה המנעול עתיד לנעול ועד כמה החומרים שתשימו בפנים יהיו רגישים. אם, לדוגמה, מדובר על מנעול שצריך לנעול מגירה עם ניירת מאוד רגישה או עם ציוד אישי יקר, כמובן שכדאי יהיה להשקיע ולקנות את המנעול מהאיכות הכי טובה שאפשר למצוא היום בישראל.