במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

התקנת מחזיר דלת

התקנה או תיקון מחזיר דלת

התקנת מחזיר דלת היא פעולה די מורכבת, אשר כוללת התמקצעות ביסודות ההתקנה, ההתקנה חייבת להיעשות על ידי מנעולן מורשה או בעל מקצוע אחר. בחירת מחזיר דלת איכותי מאוד חשובה, בחירה טובה יכולה להעניק לנו שקט נפשי למשך זמן רב. במילים אחרות, מחזיר דלת שנבחר בקפידה יחזיק הרבה יותר זמן. בעמוד זה, תקבלו את הפירוט המלא בשפה הפשוטה ביותר על התקנת מחזיר דלת הידראולי.

✔️  מחירי מבצע מיוחדים לשנת 2020!
✔️ התקנת מחזיר דלת לכל סוגי הדלתות
✔️ לשער ✔️ דלת קפיצי ✔️ הידראולי ✔️ עילי
בפריסה ארצית
כולל אישור משטרת ישראל!
✔️ זמן הגעה משוער עד 20 דקות בלבד!

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-9705-874

התקנת מחזיר דלת

מהו מחזיר דלת – ולמה אני צריך את זה

מחזיר דלת הוא רכיב אלומיניום אשר משולב עם רכיבים אלקטרוניים. מוצר זה, מאפשר למשתמש לסגור את הדלת באמצעות נגיעה קלה ופשוטה. אל תנסו לעשות זאת בעצמכם רק נזק יתרחש, התקנת מחזיר דלת קפיצי יותקן רק כאשר מנעולן או איש מוסמך נמצא לידיכם, או מתקין בעצמו. בכל מקרה, אתם בוודאי שואלים: "כיצד מחזיר דלת יתרום לי". למחזירי דלת בישראל ישנם שלל תרומות ויתרונות, הנה שלוש יתרונות מורגשים:

  • שומר על טמפרטורת החדר – בחדרים ובמקומות שהמזגן פועל הרבה, נרצה לשמור את החדר בטמפרטורה הטובה ביותר. כאשר בן משפחה או חבר נכנס לחדר ושכח לסגור את הדלת, המנוע הפנימי ידע לסגור את הדלת אחריו. כלומר, היתרון הראשון שיש למחזיר דלת הוא שמירת טמפרטורת ומיזוג החדר, וכך גם נעשה שימוש מופחת במזגן ובמוצרי מיזוג נוספים.
  • מאפשר לכם לחסוך בכסף וחשמל – אם חשבתם על לקנות דלת חשמלית, תורידו את זה מהפרק, כי יש פתרונות הרבה יותר משתלמים. מחזיר דלת פועל על מנוע שלא עובד על חשמל, אלה על שמן. בכך, תוכלו לחסוך את הקנייה של דלת חשמלית. בנוסף, תרומתו גם בעלויות המזגן בישראל! כשיש לנו מחזיר דלת, נוכל לסגור את הדלת ולשמור על הטמפרטורה, ובמשך הזמן השימוש שלנו במזגנים יפחתו מעצמם. בקיצור – חוסך לכם עלויות גדולות בחשבון החשמל.
  • שומר על ביטחון הסביבה – בהרבה מקומות ישנם אזורים ומקומות שחייבים להיות סגורים מטעמי ביטחון ואבטחה, למשל: מעבדות אלקטרוניקה. במקרים כאלה, מחזירי הדלת תורמים רבות. בנוסף, מחזיר הדלת תורם רבות להתנהלות האישית בבית, יש המון סכנות: בריחה של הכלב, כניסה לאזורים בזמנים לא נחוצים, ועוד. כל אלה ועוד, מחזקים את השימוש במחזיר הדלת.

*ניתן להוסיף פונקציית "דלת אוטומטית" לרכיב מחזיר הדלת, מה שהופך את השימוש ליותר משתלם.

מחזיר הדלת נועד לשימושים רבים – ביניהם שימושים אישיים, עסקיים, וארגוניים. בפסקה זו, פירטנו את שלושת התרומות המורגשות ביותר בשימושו של מחזיר הדלת. כעת, מתי נצטרך להחליפו? בפסקה הבאה נדבר על זה.

התקנת מחזיר דלת
התקנת מחזיר שמן על דלת אש

מתי נצטרך להחליף מחזיר דלת?

כמו בכל דבר בחיים, מניסיון רב ואישי, תמיד מתעוררות תקלות ותרחישים שלא אמורים להיות. בעת השימוש הגובר, עניין "הבלאי" מורגש בכל מוצר, איכותי ככל שיהיה, הזמן מגיע ועובר על כולם. אז מתי נצטרך להחליף את מחזיר הדלת שלנו? באילו מקרים? הנה כמה סיבות להחליפו:

  1. הדלת נטרקת והמחזיר לא נכנס לפעולה – בדר"כ השמן נגמר.
  2. התחזוקה המינימלית הופכת לקבועה ככל שהזמן עובר.
  3. אנחנו מוצאים את עצמינו מתעסקים יותר בדלת מאשר בעבודה או במשפחה.

 

אלה הם הסימנים שיעידו שזמנו של מחזיר הדלת כבר חלף, וכעת נצטרך להצטייד באחד חדש. רגע לפני, שאלו מנעולנים האם הבעיה נובעת מהדלת או ממחזיר הדלת, והאם ניתן לתקנו, כמה זה יעלה, ובדקו את הכדאיות בכך – האם זה באמת משתלם לתקן במקום לשלם על אחד חדש.

כמה זה עולה בכלל – טבלת מחירים לשנת 2020

בכל מוצר, בכל שירות, ובכל תמורה שנבקש נרצה לדעת כמה "יכאב לנו בכיס" וזה לגיטימי לחלוטין. המחירים משוערים ומשתנים בהתאם לחומרת המצב, בהתאם לעבודה, וכמובן לאיכותו של המוצר. אם זאת, אלה הם המחירים המשוערים עבור מחזיר דלת לשנת 2020 תחת חברת מעולים במנעולים

סוג המוצר עלות משוערת בישאל
כמה עולה מחזיר דלת הידראולי החל מ- 150 ₪
כמה יעלה לי מחזיר דלת קפיצי החל מ- 150 ₪
המחיר עבור מחזיר דלת פנאומטי החל מ- 220 ₪
מחיר עבור מחזיר דלת סמוי החל מ- 400 ₪
המחיר של מחזיר דלת חשמלי החל מ- 340 ₪
כמה עולה מחזיר דלת רשת החל מ- 100 ₪
כמה עולה מחזיר דלת הזזה החל מ- 400 ₪
מחיר התקנת מחזיר דלת לשער החל מ-220 ₪
החלפת בולם דלת הידראולי החל מ-180 ₪
מחזיר שמן לדלת מחיר מבצע החל מ-235 ש"ח
מחזיר לדלת אש החל מ-250 ₪

*המחירים משוערים בלבד, ייתכן שהמחיר עבור סוגר הידראולי לדלת יכולים להשתנות מאזור לאזור בהתאם לנקודת השירות הנחוצה של המנעולן מהצוות שלנו.

מדוע לבחור בנו?

תחום המנעולנים הוא תחום אפור-שחור, בתחום הזה, אין הרבה פיקוח על מנעולנים מורשים. לפיכך, הרבה מאוד מנעולנים מרשים לעצמם לגבות מחיר יקר, ולפגוע ביחסים בין הלקוח למוכר. אז למה לבחור דווקא בנו? מה שונה מאיתנו לאחרים? הנה כמה יתרונות שאנחנו די גאים בהם:

  1. אמינות מעל הכל – אנחנו רוצים להיות אמיתיים איתכם, כי אחרי הכל חשוב לנו ממכם. באתר שלנו תמצאו מנעולנים וותיקים, אמינים, ומקצועיים. אנחנו בוחרים את המנעולנים בקפידה על פי מדדי הציון הגבוהים ביותר. בהמשך הדרך, אנו מסננים מנעולנים שקיבלו ציון נמוך מלקוחותיהם – כאן יש פיקוח.
  2. מחירים אמינים וראויים לכל כיס – אנחנו מודעים לתחום השחור הזה, ואצלנו יש מחירון לכל שירות ושירות. המחירים די טובים, נוחים לכל כיס, ומשרתים את המטרה. המחירון מחושב ע"פ מרחק הנסיעה מאזור לאזור, סוג השירות, שעות העבודה, והחלקים שיש להחליף. המחירון שייקבע איתכם בשיחת הטלפון, זה המחיר שבגמר העבודה תשלמו! ללא אותיות קטנות או הוספת דברים.
  3. מהירות העבודה וההגעה לבית הלקוח – אנחנו מודעים לחשיבות, אנחנו יודעים שאתם ממהרים, ואנחנו מכניסים את הפרמטר הזה לכל מנעולן שמתחיל לעבוד דרכנו. הזמן… הוא קריטי. אתם נעולים מחוץ לבית, מחוץ לרכב, והזמן כאן הוא העניין. לפיכך, אנחנו משתדלים להגיע בשיא המהירות ולספק את השירות את הטוב ביותר.
  4. שירות שמגיע מהלב – המחירים הטובים, אנשי המקצוע מצוינים ומקצועיים, ואם כל זה, השירות חייב להיות במקום הנכון. כאשר הלב נמצא במקומות הנכונים, השירות מגיע בצורה הטובה ביותר. בישראל, השירות הלקוחות מזעזע, וזה אין ספק. לכן, אצלנו אנחנו תמיד משתדלים לספק את השירות הטוב ביותר, ועם החיוך הכי גדול שאפשר.

 

אם אתם עדיין בספק למה לבחור דווקא בנו, ארבעת היתרונות האלה יספקו לכם את "הסיבה המוצדקת" לבחור בנו. אנחנו לא הולכים לזלזל במנעולנים אחרים, אבל אנחנו מבטיחים לכם את העבודה הטובה ביותר, את התמורה הטובה ביותר למחיר, ועם השירות הכי חם ואוהב. האתר שלנו הוקם במטרה לספק את כל הנדרש לצרכנים שמעוניינים בשירותי מנעולן עד הבית. התקשרו עכשיו ולא תצטערו – 055-970-5874