במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

תיקון דלתות הזזה

תיקון דלתות הזזה בפריסה ארצית

בעידן המתקדם של היום, שבו הכל נגיש, מהיר, ומתקדם, קיימים פיתוחים רבים, ביניהם – דלתות הזזה. דלתות הזזה קיימות לא רק בארונות שירות ואחסון, אלה גם בחדרי עבודה, במרפסות, ובמקומות נוספים ונדרשים. באופן ממוצע, המחירים של דלתות הזזה נעים בין 1200-2000 שקלים לכל היותר. הפעם, חברת מעולים במנעולים מדברת על תיקון של דלתות הזזה – אז מה טומן בחובו? מיד נפרט.

תיקון דלתות הזזה

תיקון דלת הזזה – איך לתקן דלת הזזה?

תיקון דלתות הזזה מתרחבות לכמה מישורים: כיוון הדלת, החלפה או תיקון של הגלגלים, והמסילה. כאשר שואלים איך מתקנים דלת הזזה, הכל תלוי במצב עצמו – היכן טמונה הבעיה. האם הבעיה טמונה בגלגלים? אם כן ניתן להחליפה. האם הבעיה קיימת במסילה? לרוב מדובר בלכלוך וניתן לנקות. או שבכלל מדובר בבעיית כיוון? במקרים כאלה ניתן לכוון את הדלת בקלות, או באמצעות שירותיו של מנעולן. ככה או ככה, צריך לבחון את המקרה, איפה הבעיה קיימת, ולאחר בדיקה יסודית יש לפעול לשם תיקונה הסופי. תיקון דלתות הזזה מתאפשר באמצעות הציוד הנכון, ובהתאם לסוג הדלת. חברת מעולים במנעולים מספקת שירותי תיקון לדתות הזזה, לכל סוגי דלתות הזזה, ובמחירים מצוינים לכל כיס.

החלפת דלת הזזה

החלפת דלת הזזה חייבת להיעשות בצורה נכונה ואידיאלית מכל בחינה. אם זו הפעם הראשונה שלכם, עדיף שלא תתעסקו בזה – מדובר בפעולה בלתי הפיכה. במקרים כאלה, הדרך היחידה היא לפנות למנעולן או למתקין דלתות לשם פירוק הדלת הקיימת, והחלפתה בחדשה. ישנם כל מיני סוגים של דלתות הזזה – דלתות זכוכית, דלתות פלסטיק, דלתות אקורדיון, וסוגים נוספים. לפני הגעת המנעולן או בעל המקצוע, כדאי לעשות תיאום ציפיות. בתיאום הציפיות רצוי לשלוח את תמונת המצב, את סוג וחומר דלת הזזה, ומה אתם חושבים אודות הבעיה. מעולים במנעולים מספקת גם היא שירותי החלפה והתקנה של דלתות הזזה מכל הסוגים.

דלת הזזה תקועה – סוגי דלתות הזזה

התקלה הנפוצה ביותר בדלתות הזזה היא – הדלת פשוט נתקעת. במקרה כזה, יש לבדוק כמה דברים: הראשון, יש לבדוק ששום דבר לא תקוע. השני, יש לבדוק שהדלת נעה בצורה חלקה על המסילה הקיימת. השלישי, יש לבדוק שהמסילה נקייה מפסולת, אבק, או דברים שעשויים להפריע. אלה הם הסיבות שיכולות לגרום לדלת הזזה שלנו להיתקע ולא להיסגר. וכעת, מהם סוגי דלתות הזזה הנפוצים והקיימים בישראל?

  1. דלת הזזה כיס – מדובר על הדלת הנפוצה ביותר, ואותה ניתן לראות בכניסה לחדרים שונים, ובארונות בגדים יוקרתיים. השם של הדלת נלקח מסוג הסגירה שמתוארת – סגירה לצד דמוי כיס. ישנם שני סוגים של דלתות כאלה – עם משקוף ובלי.
  2. דלת הזזה כפולה משני הצדדים – עוד סוג של דלת הזזה נקראת דלת הזזה כפולה. דלת זו נסגרת משני הצדדים. במילים אחרות: קיימים שני דלתות – הראשונה נסגרת מימין, והשנייה משמאל.
  3. דלת הזזה מזכוכית – דלת הזזה מזכוכית משומשת בעיקר במקומות שבהם נרצה להציג דברים. לדוגמא: במרפסות ישנם דלתות הזזה מסוג זכוכית שנעות על מסילות.
  4. דלת הזזה שנגררת – סוג נפוץ מאוד ודי ישן נקרא: "דלת הזזה נגררת" היא דלת הזזה שנגררת ע"י מסילה עליונה שמוצבת מתחת למשקוף. דלת זו נפוצה בכניסה לשירותים או אמבטיה, בחדרי מלון, וחדרי אירוח נוספים.

אלה הם ארבעת הסוגים של דלתות ההזזה הקיימות בישראל, אותם הדלתות ניתנות לרכישה בשלל מקומות. חברת מעולים במנעולים נותנת תמיכה ופתרונות לארבעת הסוגים הנפוצים האלה, ומספקת את השירות עם אחריות מלאה על העבודה.

תיקון דלת הזזה למרפסת – כמה עולה לתקן

במרפסת הביתית ישנם דלתות הזזה איכותיות שנעות על ידי מסילה משמאל לימין. דלתות אלה מצריכות תחזוקה שוטפת וערנות במקרי הצורך. התיקון שלהם מתבצע בדומה לתיקון של דלתות הזזה רגילות. התהליך הוצג בפסקה הקודמת, וניתן לבצע את אותם המשימות לשם תיקונה של הבעיה. במקרים שמעורבת דלת מסוג זכוכית, כדאי לבצע את תהליך התיקון בעדינות רבה ללא פגיעה או נזק. חברתינו, מעולים במנעולים, מספקת שירותי תיקון מלאים עבור רוב התקלות הנפוצות שמתרחשות בדלתות הזזה. לקבלת מידע נוסף, הצעת מחיר מפורטת, יש להתקשר – 055-9705-874.

הנה טבלה לשנת 2020 עבור תיקון דלתות הזזה:

סוג התיקון מחיר משוער
תיקון דלת למרפסת החל מ- 250 ₪
תיקון דלתות הזזה לארונות החל מ- 250 ₪
תיקון דלת הזזה לארון החל מ- 250 ₪
תיקון דלתות הזזה עץ החל מ- 250 ₪
תיקון דלת הזזה זכוכית החל מ- 250 ₪
תיקון דלת הזזה אלומיניום החל מ- 250 ₪
מחיר עבור ביקור מנעולן לתיקון דלתות הזזה בבית החל מ- 250 ₪

*המחירים עשויים להשתנות בעתיד וניתנים לשינוי בהתאם למדיניות החברה.