במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

פורץ רכבים בהרצליה

מנעולן רכב בהרצליה מקצועי ומיומן

שירותי של פורץ רכבים ומנעולן רכב בהרצליה אינם מוטלים בספק, להפוך, הם מאוד מוערכים ע"י התושבים. שירותי של פורץ רכבים לא רק מסתכמים בפריצת רכב, אלה גם בשירותי מנעולן נוספים כמו: פריצת מנעולים, תיקון דלתות ופריצה, שירותי הצלה, שכפול מפתחות, ואפילו התקנת מערכות אזעקה ברכב. פעילותו ושירותיו של פורץ רכבים בהרצליה מפוקחים ומנוהלים ע"י החברה שמעסיקה אותו, או ע"י גופים פרטיים שנתנו לידיו את רישיון העבודה. רצוי לבחור בפורץ או מנעולן מקצועי ומורשה מטעם המשטרה.

✔️ פורץ מכוניות בהרצליה פיתוח והסביבה
כולל אישור משטרת ישראל!

✔️ הזמנת פריצת רכבים 24/7
✔️ פורץ מנעולים לרכב ללא נזק לרכב שלכם – באחריות!
לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-9705-874

פורץ רכבים בהרצליה

מנעולן רכבים בהרצליה – מה תפקידו העיקרי

מנעולן רכבים בהרצליה מספק את אותם השירותים באזור אחר במדינת ישראל, לדוגמא – חיפה. מנעולן מוסמך הוא כזה שמפוקח ע"י חברה או ארגון שבה הוא למד, והיא ניתנה לו את תעודת ההסמכה הרשמית. עדיף לבחור במנעולן רכבים מוסמך מאשר במנעולן בצורה עצמאית, הסיכונים שואפים לאפס, השירות ברמה אחרת, ותמיד יש מישהו שמפקח עליו מאחורי הקלעים, והכי חשוב – הוא נאמן למחיר. בחירת מנעולן רכבים בהרצליה נעשית ע"י הקדשה על הפרטים הכי קטנים: בדיקה רקע ואודות האיש, הניסיון והמקצועיות שלו בתחום, הבקיעות שלו במידע ובחלקים, וכמובן המהירות שהוא מגיע ללקוחותיו, הזמינות, והשירות המצוין. תפקידו העיקרי של מנעולן רכבים בהרצליה הוא לתת מענה מהיר ומדויק בזמני משבר, בזמני אמת, בזמנים שאנחנו חייבים מנעולן רכבים, וכל דקה היא לא לטובתנו. מנעולן רכבים יגיע במהירות (בהתאם למצב), יפרוץ את הרכב (בצורה מקצועית וללא נזק), ויחזיר אליכם את השליטה המוכרת על הרכב.

כמה עולה פריצת רכב בהרצליה

הרבה מאוד מקרים מובילים להזמנת פורץ רכבים בהרצליה, חלק מהמקרים המתוארים: המקרה הראשון, הרכב ננעל והילדים נמצאים בתוכו. המקרה השני, הרכב ננעל והמפתחות נמצאים על אחד המושבים. המקרה השלישי, הסוויץ' לא מתניע את הרכב. בכל המקרים האלה, תצטרכו את ידיו של מנעולן או פורץ רכבים בהרצליה. במקרים אלה, כדאי לא להתעסק אם דברים שאיננו בקיעים בהם, הנזק יכול להיות הרבה יותר משמעותי, ופורץ רכבים הוא היחיד שמורשה להתעסק עם ענייני רכב וחשמל. מעולים במנעולים, מרכזת לפניכם טבלה מעודכנת לשנת 2020-2021 עבור פריצת רכב בהרצליה, הנה המחירים המשוערים:

סוג השירות מחירים משוערים
כמה עולה להזמין פורץ רכבים בהרצליה עד הרכב ללא נזק לרכב החל מ- 250 ₪
הזמנת פריצת מכונית בהרצליה לא בשעות הפעילות הרגילות החל מ-350 ₪
החלפת סוויץ' לרכב בהרצליה החל מ-300
שכפול מפתחות לרכבים בהרצליה פיתוח והסביבה החל מ-45
שחזור מפתחות לרכב – המפתח אבד? תושבי הרצליה נהנים ממחיר אטרקטיבי עבור שחזורי מפתחות לכל סוגי הרכבים החל מ-500


*המחירים עשויים להשתנות מעת לעת, המחירים משוערים וניתנים לשינוי בהתאם למצב.

מהו הזמן המינימלי להגעה – כמה זמן לוקח לנו להגיע

הרבה מאוד תושבים ולקוחות שמזמינים אותנו שואלים אותנו שאלה מצוינת: "מהו הזמן המינימלי להגעה". הזמן המינימלי להגעה הוא בין 10-20 דקות במקרים דחופים, במקרים אחרים הזמן יהיה חצי שעה-שעה. במקרים סופר דחופים, כשהילדים נתקעו ברכב, חברת מעולים במנעולים תגיע בדקות בודדות בלבד. חברתינו תעשה מאמצים כבירים בכדאי לספק את המענה המדויק ביותר, להעניק זמני הגעה קצרים מאוד, ולספק לכם שירותי פריצה ומנעולנות ברמה הטובה ביותר שהכרתם. גרים באזור ספציפי במדינה? אזור נדיר יחסית? חברת מעולים במנעולים מספקת מענה גם לאזורים לא סבירים ובפריסה ארצית וגדולה ברחבי הארץ – כוללת ערים רחוקים, יישובים, ואפילו קיבוצים. נשמח לספק לכם את שירותינו עם אחריות מקיפה, זמני תגובה מהירים, ועם הרבה מאוד מקצועיות וחיוך! 

לפרטים נוספים, קבלת מידע והתייעצות התקשרו עכשיו (כל דקה חשובה) 055-9705-874