במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

פורץ רכבים

פורץ מכוניות ללא נזק למכונית שלכם

פורץ רכבים הוא אדם ובעל מקצוע מהימן שמעניק את שירותיו לתושבים המקומיים בעיר. פורץ רכבים עוזר ללקוחותיו לחזור לתקינות, ולהחזיר את השליטה על הרכב שלהם לידיים. שירותי הפריצה של פורץ רכבים הם ברמה גבוהה, איכותית, ונאמנה. לידיעתכם – קריאת שירות ממוצעת בעבור פורץ מכוניות עולה כ- 250 ₪.

✔️ הזמנת שירותי פריצת רכבים מחיר החל מ-200 ש"ח
✔️ פורץ מכוניות עם יותר מ-20 שנות ניסיון!

כולל אישור משטרת ישראל!

✔️ פריצת מכוניות – עד 20 דקות אנחנו אצלכם
✔️ פורץ מנעולים לרכב ללא נזק לרכב שלכם – באחריות!
לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
055-9705-874

פורץ רכבים

 

מתי אצטרך פורץ רכבים קרוב אליי?

פריצת רכבים הוא שירות חשוב ומשומש כמעט לכל בעלי הרכבים שנתקלים בשלל בעיות יומיות – הרכב ננעל ואי אפשר להיכנס אליו, הקודן לא מתפקד, המפתח נשכח על המושבים ברכב, ובעיות נוספות. אז מתי נצטרך להשתמש בשירותיו של פורץ רכבים? התשובה היא מאוד פשוטה – מתי שאנחנו נהיה מחוץ לרכב, מתי שנצטרך לעשות פעילות עם הרכב ולא נוכל. במקרים כאלה, במקרים שציינו קודם, נצטרך להשתמש בשירותיו של פורץ רכבים.

פורץ רכבים עם ניסיון – האם זה באמת חשוב

אז האם פורץ רכבים עם ניסיון באמת כזה חשוב? נחוץ? רלוונטי? בוודאי שכן. אם נבחר מנעולן רכבים שמגיע ללא הניסיון הדרוש אנחנו עשויים להיתקל בכמה תרחישים: תיקונים חובבניים, נזקים מסוימים לרכב, התופעה לא נפתרה מהשורש ויכולה לחזור, בקיעות דלה במקצוע, ועוד. 

פורץ רכבים שמגיע עם ניסיון מאפשר לנו להיות בטוחים שהגענו לידיים הנכונות שכוללים: בקיעות רבה במקצוע, ניסיון רב והתמודדות עם תופעות ותקלות נדירות, שימוש בחומרים חוקיים ונכונים, מחירים שלא משתנים מיום ליום, אמינות גבוהה, תיק עבודות מלא עם לקוחות ממליצים, ועוד המון הטבות. פורץ לרכב עם ניסיון הוא האיש הטוב ביותר עבורנו, כזה שנתפלל להיתקל בו. בכל זאת, מדובר ברכב שלנו, הרכב והבייבי שהשקענו בו את מיטב כספינו. במקרים כאלה, צריך להתייחס לזה כאל נכס, כזה שלא נסכים לכל אחד לנגוע בו. בקיצור, לרכב שלנו מגיע פורץ רכבים מקצועי ומהימן.

כמה השירות עולה – מחירון פריצת רכבים

לא משנה כמה יסבירו לנו על השירות, כמה הוא טוב, איכותי ומקצועי. בסופו של עניין, הלקוחות מגיעים עם שאלה מאוד פשוטה – כמה השירות עולה, כמה זה הולך לעלות לי. לפניכם טבלת מחירים משוערת שמספרת את סיפורו של כל אזור ואזור במדינת ישראל.

סוג האזור מחיר משוער
מחיר עבור שירותי פורץ רכבים בכל רחבי הארץ החל מ-200 ש"ח
שכפול מפתחות לרכב החל מ-100 ש"ח
החלפת מנעול לרכב – עבור כל סוגי הרכבים החל מ-300 ש"ח
הוצאת מפתח שנתקע בסוויץ החל מ-200 ש"ח
שחזור מפתח לרכב החל מ-350 ש"ח
שחזור מפתח לקטנוע החל מ-239 ש"ח
תיקון מערכות נעילה ברכב החל מ-300 ש"ח
תיקון סוויץ' לרכב כולל הוצאת המפתח במידה ונתקע החל מ-350 ש"ח
שכפול שלטים לרכב – לכל סוגי הרכבים החל מ-200 ש"ח
הזמנת שירותי פריצת רכבים נעולים בשעות הלילה / סופ"ש החל מ-300 ש"ח
פריצת רכב נעול עם זמינות של 20 דקות להגעה לבית הלקוח החל מ-300 ש"ח ללא סופ"ש
החלפת צילינדר לרכב החל מ-350 ש"ח

*המחירים משוערים בלבד, ומשתנים בהתאם לחומרת המצב.

איך אנחנו פורצים את הרכב?

לכל סיבה יש פתרון והיגיון מעשי, זה נתון שאי אפשר להתווכח איתו. אנחנו, חברת מעולים במנעולים, מאמינה שלכל בעיה יש פתרון, בעיה שנגרמה לא התרחשה סתם ככה, משהו הוביל למשהו. המפתח נתקע לכם בסוויץ'? שכחתם את המפתחות בפנים? השלט לא פותח את דלת הרכב? סיבות נוספות, כאלה ואחרות, יכולות להתעורר בזמן אמת. חברת מעולים במנעולים מספקת שירותי פריצה, ויכולה להתמודד עם כל סוגי הבעיות, הרכבים, והתופעות השונות והנדירות. נעולים מחוץ לרכב? פנו למעולים במנעולים.

איזה מכוניות (רכבים) אנחנו פורצים?

הדגמים נפוצים ביותר של הרכבים בישראל הם: BMW, מרצדס, שברולט, מיצובישי, האודי, אופל, ועוד. לידיעתכם – פורץ רכבים הוא מקצוע נרכש ונלמד, פורץ הרכבים לא נולד ככה מעצמו, הוא למד והשקיע. חברת מעולים במנעולים בחרו בקפידה את פורצי הרכבים המוכשרים ביותר, יחד עם המלצות רבות. בחברה שולחים רק את המובחרים שבמובחרים, את המקצוענים, ואת הפורצים שיכולים להחזיר במהירות את השליטה לידיים שלכם. החברה פורצת את כל סוגי המכוניות והרכבים, החל מרכבים פשוטים, ועד לרכבים גדולים: מוניות שירות גדולות וקטנות, לימוזינות בכל גודל, רכבי יוקרה מרהיבים, וכל דגם וסוג שיש ברשותכם.

חברת מעולים במנעולים מספקת שירותי מנעולן, שירותי פריצה, ושירותים נוספים שקשורים לתחום. הרכב שלכם לא נפתח? אנחנו מודעים למצב, ומצטערים איתכם. זה הזמן, ממש עכשיו, להזמין פורץ רכבים עד לביתכם. התקשרו עכשיו ואנחנו בדרך – 055-9705-874