במקרי חירום 24/7 חייגו 055-9705-874

כיוון דלת

כיוון דלת ע"י מנעולן עם ניסיון

כיוון דלת נעשית ע"י אנשי מקצוע מיומנים ומצריכה שתי אנשים לצורך העבודה. האדם הראשון, מכוון את הצירים לדלת, והאדם השני, מחזיק את הדלת בצורה נכונה. למנעולנים ולבעלי מקצוע מיומנים יותר ובעלי ניסיון, יש את היכולת לבצע את העבודה בעצמם ללא עזרה מאדם נוסף. כיוון דלת היא פעולה פשוטה, ולפעמים קצת מעצבנת. ברוב המקרים, צריך לכוון בדייקנות מרבית את הצירים לחורים המצויים בדלת, ולפעמים התהליך הזה מייגע ומורט עצבים. חלק מהאנשים מעדיפים לשכור מנעולן או הנדימן לצורך המשימה, וזאת במטרה למנוע עצבים וכאבי ראש. אז איך מבצעים את המשימה? כל המידע בהמשך.

כיוון דלת חורקת – איך עושים את זה

כיוון דלת חורקת אמורה להתבצע בצורה חלקה ופשוטה. לעיתים, הדבר לא אפשרי ובשביל זה אנחנו כאן. רגע לפני שתלמדו איך לעשות את הכיוונים של הדלת, בואו נבין מהי בכלל דלת חורקת. דלת חורקת, היא דלת שמשמיעה רעשים, שלא נפתחת בקלות, ולרוב נפתחת עם כוח פיזי רב. לרוב, מדובר על תרחיש שקורה בדלתות ישנות, וחלק גם בדלתות חדשות. אז למה זה קורה? הנה כמה סיבות: כיוון לא נכון של הדלת והצירים, הדלת התחתונה פוגעת ומשתפשפת בריצוף התחתון. ובדלתות חדשות זה קורה בשל התקנה לא נכונה או כיוון שגוי בין הצירים לפלטת הדלת.

אז מה ניתן לעשות? איך מתקנים זאת? הנה מדריך קצר:

 1. פותחים את הדלת עד החצי, שמים מתחתיה מברג שטוח לצורך יציבות והגבהת הדלת.
 2. מוציאים את הדלת מהצירים ע"י דפיקה בפטיש בצירים העליונים בזווית הפוכה.
 3. מושכים טיפה את הדלת, ולאחר מכן יש להוציא את הציר העליון מהמקום.
 4. מסובבים כשני סיבובים לכיוון השעון, ומחזירים את הציר העליון.
 5. לאחר מכן, יש לדפוק בפטיש עד שהפין כפוף מטה ואז יש להחזירו לציר.

 

זוהי התורה על רגל אחת. בהתאם למצב, ייתכן שהדברים ישתנו ונצטרך להשתמש בשיטות אחרות. אם אינכם מצליחים לפתור את הבעיה באמצעות המדריך הקצר, ייתכן שמדובר בבעיה אחרת. בעקבות זאת, אתם מוזמנים לצלצל ולהתייעץ איתנו לגבי הבעיה הקיימת.

כיוון דלת

איך מכוונים צירים בדלתות – סוגי דלתות נפוצות

התקלות הנפוצות ביותר בדלתות פלדה ועץ פופולאריות היא – כיוון הדלת והצירים. מדובר בתקלה נפוצה, שהרבה מהמשתמשים עדיין מתקשים לסדרה בצורה נכונה. בפסקה הקודמת: "כיוון דלת חורקת" הדרכנו אתכם כיצד לכוון דלת חורקת וכיצד לכוון את הצירים בצורה הנכונה ביותר. אם אינכם זוכרים כיצד לכוון צירים, יש לעלות למעלה ולהעיף מבט שני. לרוב, כיוונון הצירים מתבצע על ידי שליפת הציר המועדף, כיוון הדלת למקומה, כיוון הפין כלפי מטה, והחזרת הציר למקומו. חובה לציין: ישנם דלתות מסוימות שהצירים ואופן הפעולה משתנה מקצה לקצה, ובהתאם ליצרן יש לפעול לשינוי וכיוון הצירים. וכעת, מהם סוגי הדלתות הנפוצות ביותר? הנה רשימה של 2 דלתות פנים שנחשבות כנפוצות ביותר בישראל:

 • דלת פלדלת (רב בריח) – פלדלת רב בריח היא הדלת המוגנת ביותר בישראל, נוסדה בשנת 73, ומאז חוללה מהפכה בעולם המיגון והאבטחה בכניסות הדירה והבניין. דלתות פלדלת נחשבות כדלתות הפלדה המאובטחות ביותר. בתחילה, הדלתות היו בעלי מנגנון פתיחה של לשונית אחת. כיום, לאחר יותר משני עשורים, רב בריח הקימה את המנעול האולטימטיבי לדלת – שכבת הגנה כפולה בעלת 3-4 לשוניות, אשר נקראת גם כמנעול כספת. מאוד קשה לפרוץ דלת רב בריח, הפריצה אליה חייבת להיעשות ברעש עצום, ועד אז הפורץ ייתפס. אם אתם מעוניינים בדלת איכותית, חזקה במיוחד, ועם כמה שפחות הזדמנויות פריצה, דלת רב בריח היא המוצר הטוב ביותר עבורכם.
 • דלתות פנדור – חברת דלתות פנדור נוסדה בשנת 89, ומאז נחשבות דלתות הפנים הטובות ביותר. דלתות פנדור מוכרות בזכות הדלתות המעוצבות אשר מתאימות לווילות, לבנייני מגורים, ולבתי קרקע מעוצבים. מידי עונה, מידי שנה, דלתות פנדור יוצאות בקולקציות חדשות של דלתות פנים מרהיבות. כמו כן, דלתות פנדור עמידות לשיטפונות ולמים. הרבה מאוד מנעולנים והנדימנים ממליצים על דלתות פנדור. דלתות פנדור מוכרות גם בזכות דלתות ההזזה האיכותיות שמוצגות בסניפי איקאה, ומוצבות בחדרי עבודה ביתיים ומשרדיים. אם אתם מעוניינים בשקט נפשי, עיצוב מרהיב ויוקרתי, דלתות פנדור יכולות להיות הבחירה המושלמת עבורכם.

אלה הם שתי הדלתות הנמכרות ביותר בישראל, כאלה שלא יאכזבו אתכם לאורך שנים ארוכות. כדאי לזכור: לעומת דלתות עץ ופלדה, דלתות שירותים נבחרות מחומר אלומיניום כזה שעמיד למים.

מחירי כיוון דלתות – מהם המחירים

כיוון דלת נעשה בצורה חכמה ומקצועית וע"י אנשי מקצוע מוסמכים. ברוב המוחלט של המקרים, כיוון דלת מתחילה ב- 180 ₪ ויכולה להסתיים עד כ- 300 ₪ תלוי בהתאם למצב ולסוג הדלת המותקנת. המחירים משתנים ועשויים לכלול מחירים נוספים עבור תוספות. כיוון דלתות תלויה רבות במבנה הבניין, ובמצב הדלת הקיימת. במקרים חריגים, ייתכן שידרשו החלפת רכיבים – ברגים חדשים, פינים חדשים, צירים חדשים, ורכיבים נוספים שמאפשרים סגירה הרמטית.

אז כמה זה באמת עולה באופן משוער? הנה טבלת מחירים מעודכנת לשנת 2020:

סוג השירות מחיר משוער
כיוון דלת פלדלת החל מ- 300 ₪
כיוון דלת ממ"ד החל מ- 250 ₪
כיוון צירי דלת פנים החל מ- 200 ₪
כיוון דלת כניסה החל מ- 220 ₪
כיוון דלת חורקת החל מ- 350 ₪
כיוון צירים בדלת פלדלת החל מ- 280 ₪
כיוון דלתות פנדור החל מ- 290 ₪
כיוון דלת עץ החל מ- 180 ₪
כיוון דלתות פנדור עם צירים נסתרים החל מ- 260 ₪
כיוון דלת הזזה החל מ- 250 ₪
כיוון ציר בודד בדלתות רגילות החל מ- 220 ₪
כיוון מחזיר דלת החל מ-200 ₪
כיוון מחזיר דלת הידראולי החל מ-200 ₪

*המחירים עשויים להשתנות בכל עת בהתאם למדיניות האתר ותנאיה.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ומדויקת יותר יש להשאיר פרטים בדף, או להתקשר עכשיו. בעת ההגעה, המחירים עשויים להשתנות בהתאם למצב. המנעולנים של חברת מעולים במנעולים ידאגו לבחון את כל האפשרויות, ובסופם יתנו הצעת מחיר סופית לפני תחילת העבודה.

כיוון צירי דלתות – למה דווקא אנחנו?

חברת מעולים במנעולים מספקת שירותי מנעולן 24/7 ברמה מקצועית ואיכותית. המחירים בישראל מאוד גבוהים ביחס לארצות אחרות, והמנעולן הפשוט מנסה תמיד לעקוץ את האזרח התמים. על פי הנתונים, על כל 10 מנעולנים, יש 2 שתמיד מנסים לעקוץ את הלקוח התמים. אצלנו, חברת מעולים במנעולים, תקבלו יחס אדיב ומחירים ראויים ושווי ערך לכל כיס. אם אתם עדיין מרגישים מטופחים, או לא מרוצים מאיזה שהיא סיבה, אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנחנו כבר נטפל בזה בחומרת המצב. אז למה לבחור בנו לכיוון הדלת? הנה כמה יתרונות מעשיים ומורגשים בשכירת שירותיו מנעולן מטעמינו:

 1. אין כמו שירות טוב – הרבה מאוד תושבים והרבה מאוד ישראלים קונים ומזמינים בעלי מקצוע כאשר שירות הלקוחות מחמם את הלב, אמין, ותמיד משרת את טובת הלקוח. את הבדיקות האלה, ואת שיעורי הבית עשינו היטב, ולפיכך אנחנו נספק לכם את השירות הטוב ביותר.
 2. מחירים נוחים לכל כיס – יוקר המחייה תמיד מפריע ורגיש לכולנו, גם לנו, וגם לכם. המחירים העכשוויים בישראל הם לא כמו מה שהיו לפני 30-40 שנה. המחירים מאוד יקרים וקשים על כובד כיסו של התושב הממוצע. חברת מעולים במנעולים מבקשת תמורה ראויה ומינימלית, יחד עם שירות מצוין ועבודה יסודית.
 3. עשרות מנעולנים נאמנים – אצלנו, המנעולנים תמיד מפוקחים, תמיד עוברים הכשרות מתאימות, ותמיד עם חיוך רחב. אנחנו בחרנו במנעולנים המשובחים ביותר, כאלה שיודעים לתת כבוד ושירות, וכאלה שלא יעבדו עליכם. תחת השם "מעולים במנעולים" ישנם עשרות מנעולנים טובים שמספקים את שירותיהם ברחבי הארץ עם רוחב לב.
 4. יש למי לפנות – מלבד השירות החם והאהוב מצד המנעולנים שאנחנו שולחים לביתכם, אנחנו רוצים שתדעו שיש לכם למי לפנות. יש לכם בעיה מסוימת עם מנעולן ספציפי? אתם יכולים לפנות אלינו ונברר את העניין בכל הכוח. בקיצור, יש לכם למי לפנות ?

 

אל תדאגו, אנחנו במעולים במנעולים תמיד הולכים לטובת הלקוח, לטובת הצרכנים והתושבים היקרים. את החיוך שלכם, נראה גם מבעד למסכה. בכל שאלה, בכל התייעצות, תתקשרו אלינו – 055-970-5874
שלכם, מעולים במנעולים ?